انگشت سبابه

انگشت سبابه چیست ؟ انگشت سبابه دست ، عکس انگشت سبابه دست راست ، انگشت سبابه کدام انگشت است ؟ انگشت سبابه کدومه ؟ انگشت سبابه کدام انگشته ؟ کدام انگشت سبابه است ؟ انگشت سبابه همان انگشت اشاره است ؟
انگشت سبابه یعنی چه ؟ انگشت سبابه کدوم انگشته ؟ معنی انگشت سبابه ؟ انگشت سبابه کدام انگشت دست است ؟ انگشت سبابه نشانه چیست ؟ معنی انگشتر در انگشت سبابه

 

انگشت سبابه دست کدام است ؟ نام انگشت دوم دست بعد از شست است که در انسان شامل یک انگشت در هر دست می‌شود «در مجموع ۲ انگشت». به‌ طور عرفی این انگشت معمولاً برای اشاره به اشیاء و ثبت اثر انگشت است. به دلیل تراکم گیرنده‌های حسی در نوک این انگشت، سطح کف دستی نوک انگشت اشاره دارای حس لامسه بسیار قوی است.

نام دیگر انگشت اشاره، انگشت سَبّابه است. در عربی سَب ّ بمعنی دشنام است و سبابه یعنی دشنام‌گویی است و در میان عرب‌ها رسم بود که چون کسی را دشنام می‌دادند با این انگشت به سوی او اشاره می‌کردند. انگشتان دست به جز انگشت شست دارای سه استخوان مجزا هستند که بین آنها مفصل وجود دارد و در انتهای آنها ناخن قرار دارد.

عکس انگشت سبابه انگشت اشاره کدوم انگشته - دست , انگشت , انگشت شست , انگشت اشاره , انگشت سبابه
عکس انگشت سبابه


تصویر بنر

 

آشنایی با انگشتان دست و انگشت سبابه 

دیروز برخی از دانش اموزان دبیرستانی برای آشنایی با رشته عمران و ساختمان ( برای انتخاب رشته در دانشگاه ) به یکی از ساختمان های در حال ساخت شرکت ما آمده بودند .

حین گفت و گو با بچه ها و خیلی اتفاقی متوجه شدم بیشتر آنها نام انگشتان دست خود را بلد نیستند !! . نمیدونم چرا سیستم آموزشی ما حتی بدیهیات رو هم به دانش آموزان یاد نمیده . آنچه نیاز دارن یاد نمیگیرن . مثلا آموزش زبان . استفاده از شبکه های اجتماعی . ارتباط صحیح با دیگران ( دوست یابی ، حتی ارتباط با جنس مخالف وووو ) . اما ذهن دانش اموزان پر میشه از موضوعاتی که اصلا کارایی نداره و به درد زندگی اونها نمی خوره ..

شماره 1 : انگشت شست ( یا انگشت بزرگ یا انگشت اول هم می گویند. با شصت به معنای عدد 60 اشتباه نشود !!) به انگلیسی thumb

شماره 2 : اسم انگشت سبابه ؟ انگشت سبابه یا اشاره ( یا انگشت دوم به انگلیسی index finger )

شماره 3 : انگشت میانی ( یا انگشت سوم به انگلیسی middle finger )

شماره 4 : انگشت بنصر ( یا انگشت حلقه یا انگشت چهارم به انگلیسی ring finger )

شماره 5 : انگشت کوچک ( یا انگشت پنجم به انگلیسی little finger )

 

 

انداختن انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟

انداختن انگشتر در هر انگشت چه مفهومی دارد؟

بسیاری از افراد از انگشترها فقط به عنوان اکسسوری یاد میکنند و بدون دانستن معنی و مفهوم انداختن آن ها در هر انگشت از آن ها استفاده میکنند اما بهتر است بدانید انداختن انگشتر در هر انگشت پیام مخصوص به خود را دارد که در ادامه این بخش از FTMLand با معنی انداختن انگشتر در هر انگشت آشنا میشوید.

 

 

معنی انداختن انگشتر در هر انگشت

معنی انداختن انگشتر در انگشت کوچک

انداختن انگشتر در انگشت کوچک نشان دهنده ارتباط و رفتار شما با دیگران است طوری که باعث بهبود روابط شما نیز میشود، اگر عادت دارید در انگشت کوچک تان انگشتر بیندازید بهتر است از سنگ های آمبر و سیترین استفاده کنید.

 

 

معنی انداختن انگشتر در انگشت حلقه

معنی انگشتر در انگشت حلقه

این انگشت همانطور که از اسم اش پیدا است مخصوص انگشتر حلقه است زیرا این انگشت نماد تعهد عاطفی، ازدواج و پیوند است.

معنی انداختن انگشتر در انگشت وسط

معنی انداختن انگشتر در انگشت اشاره

انگشت سبابه نشان دهنده فردیت، تعادل و هویت فرد است. انداختن انگشتر در این انگشت زندگی متعادل تری به شما میبخشد طوری که به تشخیص درست و غلط کمک میکند.

 

معنی انداختن انگشتر در انگشت سبابه

حلقه در انگشت سبابه نشانه چیست ؟

معنی انگشتر در انگشت سبابه چیست ؟ انگشت اشاره نماد قدرت، رهبری و جاه طلبی است به همین دلیل انداختن انگشتر در انگشت اشاره باعث افزایش احساس اقتدار و جاه طلبی در شما شود.

 

بیشتر بخوانید: معنی انگشتر در انگشت اشاره

 

معنی انداختن انگشتر در انگشت شست

معنی انگشتر در انگشت شست

این انگشت نماد اراده است و انداختن انگشتر در انگشت شست می‌تواند باعث افزایش اراده شما شود.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]