قیمت یخچال خرید یخچال فریزر ساید بای ساید به دلیل مدل های متنوعی که در بازار وجود دارد می‌تواند یکی از انتخاب های سخت محسوب شود. البته این سردرگمی هم به این خاطر است که هر یک از دیگری بهتر و با کیفیت تر است. مخصوصا یخچال فریزر ساید بای ساید امروزه به یکی از اقلام اصلی جهیزیه عروس ها شناخته می شود.

 

مشاهده محصولات بیشتر و خرید یخچال و فریزر

 

Beko Refrigeration Range یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

راهنمای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

چه به فضای ذخیره سازی زیادی برای همه خواربارهای مورد علاقه خود نیاز داشته باشید یا به دنبال جدیدترین برندهای یخچال و فریزر ساید بای ساید هستید، راهنمای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید وبزینر به شما کمک می‌کند تا بهترین و مناسب‌ترین مدل یخچال فریزر را مطابقت با نیازهای روزمره خود برسید.

 

 

یخچال فریزر در وبزینر

نوع و اندازه

یخچال فریزر ها اشکال و اندازه های مختلفی دارند، بنابراین مهم است که فضای موجود را درک کنید. مطمئن شوید که فضایی را که در اختیار دارید به دقت اندازه‌گیری کرده‌اید و به خاطر داشته باشید که اتاق تهویه هوا را در نظر بگیرید – حداقل 5 سانتی‌متر از بالا، پشت و در دو طرف دستگاه. در اینجا راهنمای ما در مورد انواع مختلف وسایل تبرید و اندازه آنها است.

 

 

یخچال فریزر آمریکایی یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

یخچال فریزر ساید بای ساید

یخچال فریزر رایج ترین نوع دستگاه خنک کننده است و برای خانواده های تازه وارد یا برای کسانی که به تنهایی زندگی می کنند عالی هستند. محفظه فریزر معمولاً در نیمه پایینی یخچال فریزر یافت می شود، با این حال، مجموعه ما مدل هایی را ارائه می دهد که فریزر را می توان در بالا نیز یافت.

طیف وسیعی از یخچال فریزر ساید های ما در دو نوع دو در و سه در عرضه می شود. مدل های دو در در انواع تقسیم شده 70:30 عرضه می شوند – یخچال 70 درصد ظرفیت و فریزر 30 درصد آن را در خود جای می دهد، از 50:50 – هر دو یخچال و فریزر ساید بای ساید  50 درصد ظرفیت کل را در خود جای می دهند. 60:40 و 40:60 که در آن یخچال به ترتیب 60 یا 40 درصد و فریزر 40 درصد یا 60 درصد ظرفیت را نگه می دارد. مدل های سه در یک محفظه اضافی با فناوری MultiZone® ما ارائه می دهند.

عرض یخچال فریزر ساید بای ساید ما که در اندازه های مختلف متناسب با فضای در دسترس شما است، از 55 سانتی متر، 60 سانتی متر، 70 سانتی متر تا 92.5 سانتی متر و ارتفاع آنها از 136 سانتی متر تا 201 سانتی متر متغیر است.

 

 

یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

فریزر

داشتن یک دستگاه خنک کننده اختصاصی برای مواد غذایی منجمد شما برای کسانی که مواد غذایی بیشتری می خرند که می خواهند منجمد کنند یا برای کسانی که ترجیح می دهند به صورت فله ای پخت و پز کنند و مواد غذایی خود را فریز کنند تا بعداً استفاده کنند، ایده آل است. فریزر بکو در سه نوع عرضه می شود که مدل های بلند، زیر پیشخوان و سینه را ارائه می دهد.

فریزرهای بلند دسترسی آسان به کشوها و قفسه های ذخیره سازی را ارائه می دهند تا تمام مواد غذایی را که می خواهید منجمد کنید نگه دارید. شما به راحتی می توانید از یک فریزر بلند در کنار یک یخچال فریزر بلند برای تمام نیازهای سرمایش و انجماد خود استفاده کنید. عرض فریزر بلند ما از 54 سانتی متر تا 60 سانتی متر و ارتفاع آن از 145 سانتی متر تا 185 سانتی متر متغیر است.
فریزرهای زیر پیشخوان برای کسانی که مواد غذایی کمتری دارند که باید منجمد کنند یا برای کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و به فریزر با ظرفیت زیاد نیاز ندارند بسیار مناسب است. عرض فریزر زیر پیشخوان ما از 47.5 سانتی متر تا 60 سانتی متر و ارتفاع آن از 81.8 سانتی متر تا 84 سانتی متر متغیر است.
فریزر صندوق دار برای کسانی که نیاز به ذخیره سازی اضافی برای مواد غذایی منجمد خود دارند عالی هستند و برای استفاده به عنوان یک دستگاه سردخانه دوم با همکاری یخچال فریزر ساید بای ساید اصلی عالی هستند. عرض فریزر سینه ما از 54 سانتی متر تا 128.5 سانتی متر و ارتفاع آن از 86 سانتی متر تا 90.5 سانتی متر متغیر است.

 

یخچال فریزر ساید بای ساید به سبک آمریکایی

برای خانواده های بزرگتر یا برای کسانی که به دنبال ظرفیت ذخیره سازی بیشتر هستند، طیف وسیعی از یخچال فریزر ساید بای ساید های سبک آمریکایی ما بهترین خواهد بود.

طیف وسیعی از یخچال فریزرهای سبک آمریکایی ما در دو نوع ارائه می شود: مدل های دو درب ساید بای ساید و مدل های چند درب. مدل‌های ساید بای ساید دو در ظاهر و احساسی به سبک آمریکایی را ارائه می‌دهند، در حالی که مدل‌های چند دری طراحی شیک با گزینه‌های ذخیره‌سازی انعطاف‌پذیر را ارائه می‌کنند – مناسب برای کسانی که دوست دارند از هر یک از قفسه‌های یخچال فریزر خود برای انواع مواد غذایی خاص استفاده کنند.

هنگامی که به دنبال یخچال فریزر آمریکایی هستید، به خاطر داشته باشید که عرض های ما از 74 سانتی متر، 84 سانتی متر تا 92.5 سانتی متر و ارتفاع آن از 177 سانتی متر تا 185 سانتی متر متغیر است.

 

 

یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

یخچال ها

قرار دادن یک دستگاه خنک کننده در خانه فقط برای نیازهای سرمایشی شما برای خانواده هایی که مقدار زیادی غذای تازه خریداری می کنند عالی است و می توانند از ظرفیت اضافی بهره مند شوند. قیمت خرید یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر در دو نوع عرضه می شود که مدل های بلند و زیر پیشخوان را ارائه می دهد.

یخچال های بلند دارای قفسه های قابل تنظیم بسیاری و همچنین یک یا دو کشو ترد برای نگهداری میوه ها و سبزیجات تازه شما هستند. یخچال فریزر های بلند برای استفاده با یک فریزر بلند عالی هستند تا ظرفیت خنک کنندگی و انجماد عظیمی را ارائه دهند. عرض یخچال بلند ما بین 54 تا 60 سانتی متر و ارتفاع آن از 122 تا 185 سانتی متر متغیر است.
یخچال فریزر ساید بای ساید های زیر پیشخوان ظرفیت کمتری دارند که برای کسانی که به تنهایی زندگی می کنند یا برای کسانی که نیاز زیادی به نگهداری مواد غذایی تازه ندارند ایده آل است. عرض یخچال فریزر زیر پیشخوان ما از 47.5 سانتی متر تا 60 سانتی متر و ارتفاع آن از 81.8 سانتی متر تا 86.6 سانتی متر متغیر است.

 

 

یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

یکپارچگی

طیف وسیعی از لوازم تبرید ما همچنین مدل های یکپارچه یخچال فریزر ساید بای ساید ، یخچال یکپارچه و فریزر یکپارچه را ارائه می دهد که به زیبایی پشت درب کمد پنهان شده اند تا با بقیه آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوازم داخلی و یکپارچه ما، اینجا را کلیک کنید.

 

گزینه های رنگ

مجموعه تبرید ما در رنگ ها و رنگ های مختلف موجود است تا با سبک آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال یک یخچال فریزر رنگی خاص هستید، در اینجا یک راهنمای سریع برای گزینه های شما آورده شده است.

 

 

 

یخچال فریزر سفید یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

سفید

یخچال هایی با روکش سفید کلاسیک جذابیتی همیشگی دارند. بسیاری از یخچال فریزر ساید بای ساید های ترکیبی ما در رنگ سفید موجود هستند.

 

 

 

یخچال فریزر سیاه آمریکایی یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

مشکی

لوازم خانگی مشکی واقعاً می توانند به آشپزخانه شما این فاکتور شگفت انگیز را بدهند. بسیاری از یخچال فریزرهای سبک آمریکایی ما در رنگ مشکی موجود هستند.

 

 

یخچال فریزر نقره ای یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

نقره

یخچال های نقره ای براق به نظر می رسند و به راحتی در اکثر سبک های آشپزخانه جای می گیرند. نگاهی به یخچال فریزر ساید بای ساید نقره ای ما بیندازید.

 

 

یخچال فریزر گرافیت یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

گرافیت

گرافیت یک رنگ خاکستری مات و تیره با حس مدرن است اما می تواند در هر سبک آشپزخانه ای عالی به نظر برسد. بسیاری از مدل های یخچال فریزر ساید بای ساید به صورت گرافیت موجود هستند.

 

 

یخچال فریزر آمریکایی از جنس استنلس استیل یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

فولاد ضد زنگ

یخچال فریزر ساید بای ساید هایی با روکش فولاد ضد زنگ حسی براق و کمی صنعتی دارند که در هر آشپزخانه مدرنی به خوبی کار می‌کند. بسیاری از یخچال فریزرهای چند دری ما با فناوری بسته بندی شده از فولاد ضد زنگ در دسترس هستند.

 

 

یخچال فریزر یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

آنتراسیت

آنتراسیت یک روکش خاکستری تیره است که ظاهری جسورانه و تاثیرگذار به هر آشپزخانه ای می بخشد. نگاهی به یخچال فریزر ساید بای ساید های آنتراسیت ما بیندازید .

 

تازگی غذا

هنگام خرید یک دستگاه یخچال فریزر ، مطمئن شوید که از روش هایی که یخچال یا فریزر شما می تواند غذای شما را برای مدت طولانی تری تازه نگه دارد، مطلع باشید. یخچال فریزر ساید بای ساید وبزینر فناوری ها و ویژگی هایی را ارائه می دهد که طراوت تمام غذاهای مورد علاقه شما را حفظ می کند.

 

 

 

EverFresh یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

فناوری HarvestFresh™

HarvestFresh™ از فناوری نوآورانه نور سه رنگ در کشوی ترد برای تقلید از چرخه 24 ساعته خورشید استفاده می کند و ویتامین های موجود در میوه ها و سبزیجات تازه را برای پنج روز دیگر حفظ می کند.فناوری EverFresh+®
هوا و رطوبت در کشوی کریسپر از طریق کانال های هوای ویژه مدیریت می شود تا میوه و سبزیجات شما را تا 30 روز تازه نگه دارد و به شما کمک می کند تا مقدار مواد غذایی را که دور می ریزید کاهش دهید.

 

فناوری Active Fresh Blue Light™

با استفاده از چراغ‌های LED آبی، میوه‌ها و سبزیجاتی که در کشوی ترد ذخیره می‌کنید تشویق به ادامه فتوسنتز می‌شوند، بنابراین محتوای ویتامین C آنها حفظ می‌شود و به غذای شما کمک می‌کند برای مدت طولانی‌تری تازه‌تر بماند.

 

 

محفظه چیلر یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

محفظه چیلر

یک کشوی اختصاصی که دما را در حدود 0 درجه سانتیگراد نگه می دارد و محیطی کاملاً مناسب را برای شما فراهم می کند تا گوشت، ماهی و غذاهای لبنی خود را در آن نگهداری کنید تا طراوت خود را حفظ کنند.

 

 

 

تنظیم انجماد سریع یخچال فریزر ساید بای ساید در وبزینر

تنظیم انجماد سریع

محفظه های بالایی در برخی از فریزرهای ما که برای قفل کردن ویتامین ها و مواد مغذی غذای شما ایده آل هستند، می توانند غذای شما را 10 درصد سریعتر از سایر قفسه ها منجمد کنند – برای زمانی که می خواهید غذای تازه را بلافاصله پس از خرید آن منجمد کنید، عالی است.

 

 

یخچال فریزر ساید بای ساید

سیستم خنک کننده

قبل از متعهد شدن به خرید یک دستگاه خنک کننده جدید، مهم است که با سه سیستم خنک کننده مختلف که مجموعه ما برای عملکرد بر روی آنها استفاده می کند، آشنا شوید.

 

یخ زدایی دستی

اگر مقرون به صرفه خرید می کنید، به سراغ فریزر یخ زدایی دستی یا یخچال فریزر بروید. توصیه می کنیم فریزر خود را از تجمع یخ دور نگه دارید و در عین حال با یخ زدایی دستی دو بار در سال در فضای ذخیره سازی با ارزش صرفه جویی کنید.

 

فراست رایگان

فریزرهای ما با فناوری Frost Free به طور خودکار خود را یخ زدایی می کنند تا شما مجبور به این کار نباشید. به لطف یک فن خودکار که هوای گرمی را که با باز شدن در فریزر وارد می شود، از بین می برد، فرصتی برای تجمع یخ باقی نمی ماند.

 

NeoFrost™

یخچال فریزرهایی با این فناوری دارای دو سیستم خنک کننده مجزا هستند که با فن های اتوماتیک کار می کنند و امکان خنک سازی 2 برابری سریع تر، مواد غذایی تازه تر و فریزر را که نیازی به یخ زدایی دستی ندارید را فراهم می کند.

 

دستگاه پخش آب و یخ

خرید دستگاه تبرید با یک دستگاه پخش کننده آب و یخ یکپارچه باعث راحتی می شود و به شما کمک می کند از یخ و آب خنک و با طراوت در شیر بهره مند شوید. مجموعه تبرید وبزینر گزینه‌های لوله‌کشی و غیر لوله‌کشی از جمله دستگاه‌های پخش‌کننده فقط آب و همچنین دستگاه‌های پخش‌کننده آب و یخ را ارائه می‌دهد.

 

تلگراف غیر لوله کشی

برای گزینه های غیر لوله کشی، یخچال و فریزر ساید بای ساید در وبزینر دارای مخزن آب باریک و با طراحی هوشمندانه ای است که به راحتی پر می شود و بدون اینکه فضای مورد نیاز برای نگهداری مواد غذایی خود را از بین ببرد، به خوبی روی درب یخچال قرار می گیرد.

 

تلگراف لوله کشی شده

هنگام انتخاب یک تلگراف لوله کشی، ابتدا باید مطمئن شوید که می توانید دستگاه خنک کننده جدید خود را تا حد امکان نزدیک منبع آب قرار دهید. ما فاصله 1.5 متری از منبع آب را توصیه می کنیم تا بتوانید از راحتی دستگاه پخش کننده آب و یخ بهره مند شوید.

 

امکانات اضافی

همیشه ایده خوبی است که ویژگی های اضافی دستگاه خنک کننده جدید شما را در نظر بگیرید. در اینجا چند ویژگی اضافی در محدوده وبزینر آورده شده است.

 

فناوری محافظ فریزر

فرقی نمی‌کند که فریزر یا یخچال فریزر جدید خود را در گاراژ یا ساختمان خود قرار دهید، فریزر گارد این کار را می‌کند تا اطمینان حاصل کند که محفظه فریزر همیشه به درستی کار می‌کند، حتی اگر دمای اطراف تا 15- درجه سانتی‌گراد کاهش یابد.

توصیه می کنیم از محفظه فریزر فقط در دمای پایین محیط استفاده کنید و از محفظه یخچال استفاده نکنید.

 

فناوری MultiZone®

محفظه MultiZone® در یخچال فریزرهای ما و یخچال فریزرهای سبک آمریکایی با ارائه خنک کننده یا انجماد انعطاف پذیر می تواند با لمس یک دکمه تبدیل شود و برای زمانی که به فضای بیشتری در یخچال در تابستان یا فضای فریزر بیشتری در زمستان نیاز دارید عالی است.

 

پشت بازدارنده شعله

از سال 2007 تمامی محصولات تبرید بکو با استفاده از پشتی مقاوم در برابر شعله تولید می شوند. تمام محصولات تبرید فعلی ما با پشتی فلزی مقاوم در برابر شعله یا پشتی مقاوم در برابر شعله پوشیده از فویل آلومینیومی تولید می شوند که محافظت بیشتری را ارائه می دهد. همه محصولات تبرید ما از استانداردهای ایمنی بریتانیا و اروپا فراتر می روند.

 

نکاتی که باید در نظر بگیرید

قبل از خرید یک یخچال فریزر جدید، باید چندین فاکتور مهم را در نظر بگیرید. برای کمک به شما در قیمت خرید یخچال فریزر مناسب برای خانه خود، نکات مهمی را که باید قبل از خرید دستگاه جدید خود در نظر بگیرید، جمع آوری کرده ایم.

 

 

 

Measuring یخچال فریزر ساید بای ساید
قیمت یخچال

فضای آشپزخانه

حتماً فضایی را که در اختیار دارید اندازه گیری کنید تا یخچال و فریزر ساید بای سایدی بخرید که مناسب آشپزخانه شما باشد. با اندازه‌گیری در سانتی‌متر، مهم‌تر از همه، عرض و ارتفاع را یادداشت کنید، اگرچه ممکن است عمق برای یادداشت‌برداری نیز مفید باشد. فراموش نکنید که فضای مورد نیاز برای باز کردن درب یخچال یا فریزر را در نظر بگیرید.

یخچال فریزرها سخت کار می کنند تا مواد غذایی شما را تازه و همچنین غذای منجمد نگه دارند، بنابراین، به فضای تهویه زیادی نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که حداقل 25 میلی متر فضای خالی در اطراف طرفین، 30 میلی متر در پشت و 50 میلی متر در بالای دستگاه را در نظر بگیرید. یا، اگر به دنبال یک مدل تبرید یکپارچه هستید، به  راهنمای خرید داخلی ما  مراجعه کنید تا بدانید قبل از خرید چه چیزی را باید در نظر بگیرید.
اندازه ورودی های خانه خود را اندازه گیری کنید
لوازم برودتی یکی از بزرگترین لوازم آشپزخانه هستند، بنابراین حتما اندازه ورودی های خانه خود را اندازه گیری کنید – نمی خواهید در موقعیتی باشید که یخچال فریزر جدید خریداری کرده اید تا متوجه شوید که در واقع نمی توانید آن را به راحتی وارد خانه خود کنید.

 

قرار دادن لوازم خانگی

قبل از خرید یخچال و فریزر ساید بای ساید جدید، مهم است که در نظر داشته باشید که دستگاه در کجا در خانه شما قرار می گیرد. اگر به دنبال نگهداری دستگاه خود در گاراژ یا ساختمان خارجی هستید، یخچال و فریزر ساید بای ساید ما بهترین انتخاب است. محافظ فریزر کار می کند تا اطمینان حاصل کند که محفظه فریزر همیشه به درستی کار می کند، حتی اگر دمای اطراف تا 15- درجه سانتی گراد کاهش یابد.

 

رتبه بندی انرژی و هزینه جاری یخچال و فریزر ساید بای ساید

رتبه انرژی یخچال و فریزر ساید بای ساید بسته به اندازه، رتبه انرژی مستقل و مقدار محتوای ذخیره شده در دستگاه می تواند متفاوت باشد. در وبزینر ما متعهد به توسعه وسایل صرفه جویی در انرژی، کاهش ردپای کربن شما و همچنین کاهش هزینه های جاری در این فرآیند هستیم.

 

اگر شما قصد خرید یخچال فریزر ساید بای ساید را دارید؛ قبل از تهیه این وسیله بهتر است به چند توصیه مهم توجه کنید که در ادامه این مقاله وبزینر به شرح آنها می پردازیم.

ابعاد و ظرفیت متناسب یخچال با محیط آشپزخانه
در انتخاب یخچال و فریزر ساید بای ساید با توجه به بزرگ بودن ساید نسبت به یخچال فریزرهای معمولی، حتما باید به طول، عرض و ارتفاع یخچال توجه کنید. طبعا هر چه ابعاد بزرگتری را انتخاب کنید گنجایش فضای داخلی یخچال نیز بیشتر می‌شود. به طور معمول بین ۱۰۰ تا ۱۷۰ سانتیمتر عرض، بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ سانتیمتر ارتفاع و حدود ۷۰ سانتیمتر عمق یخچال فریزرهای ساید بای ساید می‌باشد.

 

عادت‌های غذایی خانواده
یخچال‌های ساید بای ساید به طور کلی برای خانواده‌هایی مناسب هستند که تمایل به استفاده بیشتر از مواد غذایی تازه دارند و کمتر غذاها را در فریزر، منجمد می‌کنند. بنابراین اگر شما به ظرفیت بیشتری از یخچال نسبت به فریزر در خانه احتیاج دارید، بهتر است یک یخچال فریزر ساید تهیه کنید.

بودجه و تعداد اعضای خانواده
در نگاه کلی، یخچال فریزرهای ساید بای ساید قیمت بالاتری نسبت به یخچال های فریزر بالا و پایین معمولی دارند اما معمولا از مدل های درب فرانسوی ارزان تر هستند. قیمت ساید بای ساید با توجه به امکانات و گنجایشی که دارد تغییر می کند. اگر با توجه به میزان هزینه ای که برای یخچال فریزر ساید بای ساید می‌خواهید بکنید به فاکتور میزان نیازتان بر اساس تعداد اعضای خانواده توجه کنید، در نهایت می توانید با هزینه‌ای معقول و به صرفه این وسیله را خریداری کنید.

مصرف برق
هزینه‌ای که برای یخچال انجام می‌شود فقط محدود به خرید این وسیله نیست بلکه هزینه برق مصرفی در طول سالهایی که از این وسیله استفاده می‌کنید نیز جزء هزینه‌های آن محسوب می‌شود. بر اساس بررسی‌های انجام شده حدود ۱۴ درصد مبلغ قبض برق منازل به خاطر یخچال فریزر می‌باشد. در یخچال فریزرهای ساید بای ساید جدید به این موضوع اهمیت بیشتری داده شده و در مدل‌هایی که رده مصرف انرژی A تا A+++ دارند تا حداکثر ۲۰ درصد صرفه جویی در مصرف انرژی صورت می گیرد.

نوع خنک کنندگی ساید
همه یخچال فریزرهای ساید بای ساید ایرانی و خارجی در حال حاضر مجهز به سیستم بدون برفک هستند اما نوع خنک‌کنندگی آنها با یکدیگر فرق می‌کند.

خنک کنندگی استاتیک: در این نوع خنک کنندگی، رطوبت داخل یخچال و فریزر ساید بای ساید ، در سطح مشخصی نگه داشته می‌شود تا تازگی موادغذایی داخل آن حفظ شود.
خنک کنندگی به همراه تهویه: در این روش خنک کردن، به طور مشابه دما و رطوبت یخچال در اجزای آن به گردش در آمده و بعد از هر بار باز کردن یخچال عمل بازیابی هوا انجام می‌شود.
خنک کنندگی بدون برفک معمولی و دوگانه: این مدل از خنک کردن یخچال در حالت معمولی دمای یخچال و فریزر ساید بای ساید را در شرایط ایده‌آل نگه می‌دارد ولی هیچ‌گونه یخ زدگی در یخچال رخ نمی‌دهد و در مدل دوگانه ترکیبی سیستم بدون برفک معمولی و سیستم دارای تهویه به صورت یکجا اعمال می‌شود.
سایر توصیه‌های کاربردی
وقتی قرار است چندین سال از یخچال و فریزر ساید بای ساید استفاده کنید، نخستین ویژگی در دوام آن، جنس بدنه یخچال می‌باشد. برای دوام بیشتر در مدل‌های جدید از استیل ضد زنگ در بدنه استفاده می‌شود. سر و صدای یخچال عامل مهم بعدی است که بهتر است کمتر از ۴۰ دسی بل باشد. اکثر یخچال و فریزر ساید بای ساید مجهز به آبریز و یخساز هستند که در دو نوع اتوماتیک یا دستی، تولید می‌شوند که در مدل اتوماتیک باید تعویض فیلتر آب یخچال هر چند ماه یکبار انجام شود.

 

قیمت بسیاری از یخچال و فریزر ساید بای ساید با سایز و اندازه یکسان با هم تفاوت دارد، برخی یخچال فریزر ها ویژگی های خاصی را تبلیغ می کنند و برخی دیگر روی فضای ذخیره سازی تمرکز دارند. برخی کیفیت موتور را مورد توجه قرار داده و برخی دیگر به ظرافت طراحی تاکید می کنند. بدون شک انتخاب یک محصول در این شرایط بسیار سخت خواهد بود.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب 50 مدل یخچال فریزر ساید بای ساید برتر و پرفروش را که در بازار ایران یافت می شوند را به شما معرفی کنیم. همه این یخچال فریزر ها دارای کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب هستند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر آیتم، می توانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره قیمت یخچال فریزر به دست بیاورید.

پرفروش‌ترین محصولات یخچال و فریزر

مشاهده محصولات بیشتر و خرید یخچال و فریزر

امیدواریم این مطلب برای انتخاب یخچال فریزر ساید بای ساید مناسب به شما کمک کرده باشد. راهنمای خرید بیشتر برای وسایل خانه و آشپزخانه در این لینک قابل مشاهده است. اگر سوالی دارید می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه آن را با ما در میان بگذارید.

یخچال و فریزر ساید بای ساید یخچال ساید بای ساید سامسونگ قیمت قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ 32 فوت یخچال ساید بای ساید سامسونگ دیجی کالا یخچال ساید بای ساید اسنوا قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ 30 فوت قیمت یخچال فریزر یخچال فریزر سامسونگ

بیشتر بخوانید:

Comments are closed.