با استفاده از عینک آفتابی مناسب فرم صورت خود، شما می توانید فوراً با هر لباسی جذاب باشید. پس اول باید مطمئن شوید که عینک آفتابی برای شما مناسب است. مقاله راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت به شما کمک می‌کند تا یاد بگیرید که چگونه عینک آفتابی مردانه بخرید که هر ظاهری را که می‌خواهید زیباتر کند.

سرفصل مطالب

 

Man In Suit And Sunglasses نحوه خرید عینک آفتابی مردانه

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت

 

قبل از اینکه به قسمتی بپردازیم که در آن عینک آفتابی عالی شما را شبیه یک ستاره سینما می کند – اجازه دهید در مورد اینکه چرا در وهله اول باید از آن استفاده کنید صحبت کنیم.

چشمان شما در طول روز به محافظت در برابر اشعه های مضر فرابنفش (UV) نیاز دارند.
عینک آفتابی در هنگام دوچرخه سواری یا بیرون رفتن برای دویدن، در برابر کثیفی و زباله ها دفاع می کند.

آنها خستگی چشم و ایجاد چین و چروک های ناشی از انحراف چشم در نور شدید را کاهش می دهند.

استفاده در زمان مناسب – عینک آفتابی به شما کمک می کند بهتر ببینید .

حالا- بیایید در مورد جزئیاتی که باید قبل از خرید یک عینک آفتابی بدانید صحبت کنیم.

 

عینک آفتابی با کیفیت چه اجزایی دارد؟

عینک آفتابی استاندارد با کیفیت چه اجزایی دارد؟ - راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت
عینک آفتابی با کیفیت چه اجزایی دارد؟

برای دانستن نحوه خرید عینک آفتابی مردانه، درک اصطلاحات ضروری است.

اجزای مختلفی که آناتومی عینک آفتابی مردانه را تشکیل می دهند بر نحوه تناسب و ظاهر آن بر روی صورت شما تأثیر می گذارد.

 • نوار بالا : نواری که قسمت بالایی لنزها را از روی پل متصل می کند. همه لیوان ها یکی ندارند. هوانوردهای کلاسیک معمولاً نوار بالایی متمایز دارند.
 • پل : ناحیه ای بین عدسی های عینک آفتابی که از روی بینی می رود و وزن فریم را تحمل می کند. پل نقش مهمی در تعیین تناسب قاب شما دارد.
 • پد بینی: قطعات پلاستیکی متصل به قسمت داخلی قاب. پد بینی ممکن است کوچکترین جزء قابل رویت عینک آفتابی شما باشد – اما نقش مهمی در اطمینان از راحتی و تناسب عینک در نگه داشتن عینک شما دارد. تقریباً تمام پدهای بینی را می توانید روی عینک آفتابی تنظیم کنید.
 • حاشیه فریم- قاب لنزها را نگه می دارد و اولین چیزی است که هنگام انتخاب یک جفت به آن توجه می کنید زیرا سبک بصری شما را تعیین می کند.
 • معبد- بازوهای عینک آفتابی. شقیقه در امتداد دو طرف صورت شما قرار دارد و روی گوش شما امتداد می یابد. عینک آفتابی را در جای خود محکم نگه می دارد.
 • تیپ معبد : پوشش پلاستیکی یا سیلیکونی که انتهای شقیقه ها را می پوشاند. که به آن گوشی نیز گفته می شود – آنها راحتی را تضمین می کنند و فشار عینک آفتابی را که روی بالای گوش شما قرار می گیرد کاهش می دهد. آنها همچنین با نگه داشتن عینک آفتابی در پشت گوش از افتادن آن جلوگیری می کنند.
 • لولا- این مکانیسم های کوچک برای اطمینان از حداکثر راحتی در تناسب عینک آفتابی شما بسیار کار می کنند. آنها لبه فریم را به شقیقه ها متصل می کنند و شقیقه ها را با توجه به عرض صورت شما باز می کنند یا اجازه می دهند که عینک آفتابی در صورت عدم استفاده به سمت داخل تا شود.
 • مفصل – قسمتی از قاب که شقیقه را به لبه قاب متصل می کند.

مدل های کلاسیک عینک آفتابی مردانه

 

انواع عینک آفتابی
انواع عینک آفتابی برای فرم های مختلف صورت

 

امروزه بیش از 50 مدل مختلف عینک آفتابی مردانه در بازار موجود است.

محبوب ترین انواع مدل های عینک آفتابی مردانه در زیر لیست شده است.

 • عینک آفتابی هوانوردی: در اصل برای کابین خلبان طراحی شده است – این سبک کلاسیک از دهه 1930 دارای یک پل دوتایی و یک قاب فلزی با لنزهای قطره‌ای است. هوانوردها ضربه بزرگی به خلبانان وارد کردند زیرا نماهای محیطی نامحدودی را ارائه می دهند.
 • عینک آفتابی Wayfarers: یک شکل نمادین که توسط Ray-Ban معرفی شد – این سبک همه کاره و جاودانه از دهه 50 وجود داشته است. شکل ذوزنقه ای و باریک آن جذابیت راک اند رول را به همراه دارد.
 • عینک آفتابی با قاب گرد: ظاهری قدیمی در نظر گرفته می‌شود – لنزها و فریم‌های دایره‌ای علامت تجاری موسیقی‌دانانی مانند جان لنون، ​​التون جان، و هنرمندان خلاق در سراسر جهان هستند.
 • عینک آفتابی Clubmaster: یکی دیگر از سبک های کلاسیک، این فریم های یکپارچهسازی با سیستمعامل دارای لنزهای گرد با پلاستیک در بالا و یک لبه سیمی در اطراف است.
 • عینک آفتابی را بپیچید: این سبک عمدتاً در ورزش و فعالیت های خارج از منزل استفاده می شود. آنها در کناره های عینک آفتابی از چشم ها در برابر نور خورشید محافظت می کنند . یک پیچ و تاب کلاسیک در این سبک، یک جفت قاب گرد ماتسودا با دو طرف محصور است که توسط سارا کانر در The Terminator معروف شده است.

چگونه عینک آفتابی مناسب برای فرم صورت خود انتخاب کنیم

راهنمای انتخاب عینک و فریم مناسب در وبزینر
راهنمای انتخاب عینک و فریم مناسب

انواع سبک فریم

انتخاب سبک فریم به ظاهری که می‌خواهید به دست آورید و میزان دقت شما در استفاده از عینک آفتابی بستگی دارد:

 • فول فریم: لنزها دارای یک قاب فلزی یا پلاستیکی هستند که اطراف آنها را احاطه کرده است. ترجیحا برای ظاهر کلاسیک و برجسته کردن چشمان شما.
 • نیم فریم: فقط نیمی از لنز قاب دارد. بقیه باز مانده است. ظریف تر از عینک های فول فریم.
 • بدون فریم: که به آن بدون حاشیه نیز گفته می شود – لنزها بدون هیچ قاب دوری به شقیقه متصل می شوند. شیک اما نیاز به رسیدگی ظریف دارد.

انواع مواد قاب

انتخاب مواد قاب که مناسب هدف شما باشد بسیار مهم است. نقش مهمی در ایمنی، راحتی و عملکرد عینک جدید شما دارد.

 • پلاستیک قالبی: در رنگ‌های مختلف موجود است، قاب‌های پلاستیکی عموما ارزان‌ترین قاب‌های موجود هستند و کیفیت پایینی دارند. برای ورزش عالیه
 • استات: در مقایسه با یک قاب پلاستیکی استاندارد، قاب‌های استات قوی‌تر، سبک‌تر و انعطاف‌پذیرتر هستند. در بافت‌ها و رنگ‌های متنوع موجود هستند و از منابع تجدیدپذیر می‌آیند.
 • فلز: فریم های فلزی چکش خوار، مقاوم در برابر خوردگی و قابل تنظیم هستند. آنها نسبت به قاب های پلاستیکی دوام کمتر و گران تر هستند. ایده آل برای کسانی که با عینک آفتابی خود خشن هستند.
 • مواد طبیعی: شاخ بوفالو، پوسته لاک پشت و چوب – این قاب ها دست ساز، ارگانیک، بادوام و گران قیمت هستند. جایگزین های عالی برای افراد مبتلا به آلرژی و عینک های آفتابی که ظاهری قدیمی دارند.

انتخاب مواد لنز مناسب برای عینک آفتابی مردانه

smiling man wearing sunglasses

عدسی ها بر اساس فریم عینک آفتابی در اشکال مختلفی وجود دارند . لنزهای مربعی، گرد، مستطیلی و بیضی شکل معمولی هستند. لنزهای قطره‌ای قطره‌ای و عینک‌های آفتابی مخصوص ورزش، شکلی غیر متمایز دارند.

انواع لنز برای عینک آفتابی

 • شیشه نوری: لنزهای شیشه ای نوری دید بدون اعوجاج را ارائه می دهند. شیشه نوری ضد خش و بسیار بادوام است. آنها گران تر هستند، اما نقطه ضعف شیشه این است که در اثر ضربه عنکبوت می شود.
 • لنزهای پلاستیکی: سبک تر و مقاوم تر از شیشه. لنزهای پلاستیکی ضخیم‌تر و حجیم‌تر هستند و برای محافظت در برابر خش و UV به پوشش اضافی نیاز دارند.
 • پلی کربنات: پلی کربنات سبک وزن با شفافیت نوری بالایی است. این شیشه تا 50 برابر بیشتر از شیشه های نوری در برابر ضربه مقاوم است. نقطه ضعف آن پایین بودن سطح مقاومت در برابر خراش است.
 • لنز SR-91: دارای 100٪ محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش گسترده است و کیفیت نوری برتر شیشه نوری را با استحکام سبک وزن پلی کربنات ترکیب می کند. دارای خواص ضد آب، ضد خش و ضد تابش است.

رنگ فریم و رنگ لنز برای عینک آفتابی

هنگام ساخت عینک آفتابی، تولیدکنندگان آنها را با مواد شیمیایی جذب کننده اشعه ماوراء بنفش که جلوی نور UV را می گیرند، استفاده می کنند. این مواد شیمیایی بی رنگ هستند. رنگ آمیزی لنزها با یک رنگ، نور را به روش های مختلف فیلتر می کند. برخی از رنگ ها در مسدود کردن نور بهتر از بقیه کار می کنند.

رنگ‌های مختلف لنز مجموعه‌ای از ظاهرهای مختلف را ارائه می‌کنند و باعث می‌شوند که چشمان شما نسبت به نورهای مختلف واکنش متفاوتی نشان دهند.

 • خاکستری: لنزهای عینک آفتابی خاکستری از نظر رنگ خنثی هستند و کنتراست واضحی را ارائه می دهند. این لنزها که برای کاهش تابش خیره کننده و کاهش خستگی چشم ساخته شده اند، برای رانندگی مناسب هستند.
 • زرد/نارنجی- این لنزها کنتراست و درک عمق عالی را ارائه می دهند. آنها به دلیل توانایی آنها در تقویت نور موجود در شرایط نور کم به خوبی کار می کنند. ایده آل برای اسکی، اسنوبورد و سایر ورزش های برفی.
 • قهوه ای/کهربایی: رنگ های قهوه ای کیفیت نور را افزایش می دهد. آن‌ها رنگ‌های قهوه‌ای خنثی را قطع می‌کنند و به کاربر درک عمق و کنتراست بالایی می‌دهند. این لنزها در شرایط ابری تا آفتابی بهترین عملکرد را دارند. مناسب برای ماهیگیری، شکار، دوچرخه سواری و ورزش های آبی.
 • سبز: رنگ‌های سبز مقداری نور آبی را فیلتر کرده و تابش خیره کننده را کاهش می‌دهند. آنها همه رنگ ها را به طور مساوی انتقال می دهند و وضوح بصری و کنتراست بالایی را ارائه می دهند. سایه های سبز همچنین باعث کاهش خستگی چشم در نور شدید خورشید می شود. رنگ های سبز برای ورزش های دقیق مانند بیس بال، تنیس و گلف مناسب هستند.
 • بنفش/ قرمز: رنگ‌های قرمز کنتراست را با مسدود کردن نور آبی افزایش می‌دهند. این رنگ ها به تسکین چشم ها شهرت دارند و برای استفاده طولانی مدت راحت تر از بقیه هستند. آنها همچنین به دید هنگام رانندگی کمک می کنند زیرا تابش خیره کننده را کاهش می دهند.
 • آبی: این لنزها نور سفید ما را فیلتر می کنند و تشخیص رنگ را افزایش می دهند و در عین حال تابش خیره کننده را به طور نامحسوس کاهش می دهند. سایه های آبی در درجه اول به دلایل زیبایی شناسی پوشیده می شوند. آنها بهترین استفاده را برای فعالیت های روی آب و اطراف برف دارند.

با انتخاب پوشش مناسب لنز از چشمان خود محافظت کنید

Buying right men's sunglasses lens coating

تولیدکنندگان لایه‌هایی از پوشش‌ها را برای محافظت بیشتر در برابر نور خورشید به لنزها اضافه می‌کنند.

 • قطبی Lenses: لنزهای پولاریزه محافظت چشمان شما از تابش خیره کننده ناشی از نور بازتاب شده. اینها مخصوصاً برای ورزش های آبی، دوچرخه سواری و رانندگی مناسب هستند، جایی که درجات بالایی از تابش انعکاسی وجود دارد.
 • Photochromic: این لنزها به طور خودکار با تغییر شدت نور تنظیم می شوند. آنها در روزهای روشن تاریک تر و در شرایط کم نور روشن تر می شوند.
 • گرادیان Lenses: لنز گرادیان از بالا به پایین رنگی. قسمت بالای لنز تاریک ترین است. این لنزها برای رانندگی مناسب هستند زیرا نور خورشید بالای سر مسدود می شود در حالی که اجازه می دهد نور از نیمه پایینی لنز عبور کند.
 • پوشش آینه ای یا فلاش: این به یک فیلم بازتابنده اشاره دارد که بر روی سطوح خارجی برخی از لنزهای بسیار مطلوب برای افراد با حساسیت بالا به نور روشن اعمال می شود. آنها با انعکاس بیشتر نوری که به سطح لنز برخورد می کند، تابش خیره کننده را کاهش می دهند.

چگونه از عینک آفتابی خود درست مراقبت کنیم

وقتی یک جفت عینک آفتابی پیدا می‌کنید – به‌راحتی می‌توانید به آن‌ها وصل شوید، مخصوصاً در ماه‌های تابستان – زمانی که احتمالاً هر روز از آن استفاده می‌کنید. لنزهای عینک آفتابی با استفاده روزانه کثیف و لکه می شوند.

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند آنها را در شرایط خوبی نگه دارید.

 • یک پارچه میکروفیبر دارای الیاف بسیار بیشتری نسبت به یک پارچه معمولی است که این پارچه پلیمری مصنوعی را برای تمیز کردن سطوح ظریف ایده آل می کند. برای تمیز کردن عدسی و فریم عینک آفتابی خود از یک پارچه میکروفیبر نرم استفاده کنید.
 • از استفاده از دستمال کاغذی خودداری کنید زیرا چوب موجود در کاغذ باعث خراش لنز می شود. نفس کشیدن روی لنز و استفاده از پیراهن برای تمیز کردن آن نیز ایده بدی است. شما فقط گرد و غبار و الیاف را در لنزها خرد می کنید.
 • از استفاده از مواد شوینده خانگی و صابون هایی که دارای لوسیون های اضافه شده برای تمیز کردن عینک آفتابی هستند خودداری کنید. پاک کننده های شیشه بسیار خورنده هستند و می توانند به لنزهای شما آسیب وارد کنند. صابون ظرفشویی شفاف (مانند داون) بهترین کار را دارد.
 • بهترین راه برای تمیز کردن عینک آفتابی به آرامی آنها را با یک پارچه تمیزکننده لنز و یک پاک کننده مایع که به طور خاص برای لنزهای عینک طراحی شده یا با یک حوله لنز از قبل مرطوب شده مالش دهید.
 • زمانی که از عینک آفتابی خود استفاده نمی کنید، همیشه آن را در یک جعبه محکم نگهداری کنید.
 • پیچ های عینک آفتابی خود را مرتب چک کنید. اگر شل هستند – آنها را با یک پیچ گوشتی کوچک سفت کنید.

هدیه: دو نکته برای خرید عینک آفتابی

اطمینان در خرید عینک آفتابی مردانه

1. نحوه خرید عینک آفتابی مردانه، اعتماد به نفس کلیدی است

شما باید به هر چیزی که به صورت خود می زنید اطمینان داشته باشید. مطمئن شوید که آن عینک آفتابی به شما احساس خوبی می دهد. بهترین راه برای انجام این کار – شخصاً به فروشگاه بروید، آنها را امتحان کنید، در آینه نگاه کنید و بگویید: “آیا این را دوست دارم؟”

بچه ها با غریزه درونی خود بروید. این شما را معمولاً در مسیر درست راهنمایی می کند. عینک آفتابی همه چیز در مورد اعتماد به نفس است. همه چیز در مورد احساس عالی بودن در آنها و توانایی تحمل خود است. اگر شما آن را نداشته باشید، بچه ها، هیچ چیز دیگری مهم نیست.

2. برای بهترین چیزی که می توانید خرید کنید

نکته شماره دو این است که بهترین جفتی را که می توانید به راحتی بخرید بخرید. من می دانم که بسیاری از شما دوست دارید پول خود را پس انداز کنید و این سه را با 20 دلار دریافت کنید. مشکل این است که شما با آنها مانند یک عینک آفتابی واقعا ارزان رفتار می کنید.

آنها همچنین از کیفیت پایین تری برخوردار هستند، بنابراین نمی توانید انتظار داشته باشید که آنها در برابر چنین سوء استفاده ای مقاومت کنند.
اما وقتی روی چیزی سرمایه گذاری می کنید که کیفیت بالاتری دارد، با آنها بهتر رفتار می کنید. شما آنها را با خیال راحت ذخیره می کنید، آنها را به درستی تمیز می کنید و سال ها دوام خواهند داشت. بنابراین وقتی در حال یادگیری خرید عینک آفتابی مردانه هستید، روی کیفیت نیز تمرکز کنید.

 

 

مشاهده و خرید انواع عینک آفتابی

 

در ادامه پرفروش‌ترین عینک آفتابی‌های سال1400 را به شما معرفی خواهیم کرد. ممنون که با ما همراه هستید.

 

معرفی پرفروش‌ترین عینک آفتابی‌های 1401

 

عینک آفتابی چیلی بینز مدل 2295 3223

عینک آفتابی چیلی بینز مدل 2295 3223

 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: نوک مدادی
 • عرض فریم: 135 میلی‌متر
 • عرض عدسی: 52 میلی‌متر
 • عرض پل: 20 میلی‌متر
 • رنگ عدسی: قهوه‌ای
 • فرم صورت: قلب , لوزی , مربع , مستطیل
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی , استفاده روزمره , رانندگی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV): محافظ UV

 

مشاهده و خرید عینک آفتابی چیلی بینز

 

 

 

عینک آفتابی کد Y

عینک آفتابی کد Y

 • جنس فریم: استیل
 • فرم فریم: گرد
 • جنس لنز: پلی کربنات
 • رنگ فریم: طلایی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، ساحل

 

 

مشاهده و خرید

 

 

 

 

عینک آفتابی کد 66

عینک آفتابی کد 66

 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • عرض فریم: 55 میلی‌متر
 • عرض پل: 10 میلی‌متر
 • فرم صورت: مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی

 

مشاهده و خرید

 

 

عینک آفتابی کد 67

عینک آفتابی کد 67

 • جنس فریم: کائوچو
 • فرم فریم: ویفرر
 • فرم صورت: مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی
 • عرض فریم: 50 میلی‌متر
 • عرض پل: 10 میلی‌متر

 

 

 

 

 

 

 

عینک آفتابی کد GR

عینک آفتابی کد GR

 • فرم فریم: گرد
 • رنگ عدسی: سبز
 • فرم صورت: مربع , گرد , قلب , مستطیل
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی , رانندگی , ورزش های فضای باز

 

مشاهده و خرید

 

 

 

 

 

عینک آفتابی کد 022

عینک آفتابی کد 022

 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ عدسی: طلایی
 • فرم صورت: مربع , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV): UV 400
 • توضیحات جنس: فریم فلزی

مشاهده و خرید

 

 

 

 

 

 

عینک آفتابی کد 102

عینک آفتابی کد 102

 • رنگ عدسی: مشکی
 • فرم فریم: ویفرر
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع , گرد , بیضی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی , رانندگی , ماهیگیری

 

مشاهده و خرید

 

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت

 

 

 

عینک آفتابی کد A023

عینک آفتابی کد a023

 • جنس فریم: کائوچو
 • فرم فریم: فریم های خاص
 • جنس لنز: پلی کربنات
 • رنگ عدسی: مشکی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی , رانندگی , استفاده روزمره
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV): UV 400

 

مشاهده و خرید

 

 

 

 

 

عینک آفتابی مدل GM

عینک آفتابی مدل GM

 • رنگ عدسی: مشکی
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: نقره‌ای
 • فرم صورت: مربع , گرد , مستطیل , مثلث
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی , رانندگی

 

مشاهده و خرید

 

 

 

 

 

عینک آفتابی کد 2837

عینک آفتابی کد 2837

 • جنس فریم: کائوچو
 • عرض فریم: 60 میلی‌متر
 • عرض عدسی: 3 میلی‌متر
 • عرض پل: 13 میلی‌متر
 • جنس لنز: پلاستیک
 • فرم صورت: گرد , بیضی
 • جزئیات: دارای یک عدد کیف عینک ساده پارچه ای

 

مشاهده و خرید

 

 

 

 

 

عینک آفتابی کروم هارتز مدل tencher

عینک آفتابی کروم هارتز مدل tencher

 • جنس فریم
  استیل , کربن
 • رنگ فریم
  مشکی , رزگلد
 • رنگ عدسی
  قهوه‌ای
 • عینک مناسب
  آب و هوای آفتابی , رانندگی , ساحل , ورزش های فضای باز , استفاده روزمره
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV): UV 400

 

مشاهده و خرید

 

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت

 

 

 

 

عینک آفتابی کروم هارتز مدل Muncher

عینک آفتابی کروم هارتز مدل Muncher

 • جنس فریم: استیل , کربن
 • رنگ فریم: قهوه‌ای , طلایی , رزگلد
 • رنگ عدسی: قهوه‌ای
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی , رانندگی , ساحل , ورزش های فضای باز , استفاده روزمره
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV): UV 400

 

مشاهده و خرید

 

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت

 

 

عینک آفتابی مردانه میباخ مدل GB-ABM-Z52 عینک آفتابی مردانه میباخ مدل gb abm z52

 • جنس فریم: فلزی
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم فریم: چند ضلعی
 • عرض فریم: 140 میلی‌متر
 • عرض عدسی: 65 میلی‌متر
 • عرض پل: 11 میلی‌متر
 • رنگ عدسی: قهوه‌ای روشن
 • فرم صورت: قلب , لوزی , مثلث , مستطیل
 • فیت روی صورت: استاندارد
 • عینک مناسب: استفاده روزمره , ماهیگیری
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV): محافظ UV
 • جزئیات:
  دارای فریم طلایی فلزی و رنگ لنز قهوه ای روشن
  مناسب برای آب و هوای ابری و آفتابی و نیمه ابری
  دارای پدهای قابل تنظیم سایز
  مناسب برای استفاده روزمره
 • کشور تولید کننده: آلمان

 

مشاهده و خرید

 

 

 

 

 

عینک آفتابی زنانه گوچی مدل GG0179SA

عینک آفتابی زنانه گوچی مدل GG0179SA

 • رنگ عدسی: طوسی
 • جنس فریم: کائوچو , پلاستیک
 • فرم فریم; گربه ای , گرد , فریم های خاص , پنتوس
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: بیضی , قلب , گرد , لوزی , مثلث , مربع , مستطیل
 • فیت روی صورت: کوچک , استاندارد , بزرگ
 • عرض فریم: 110 میلی‌متر
 • عرض عدسی: 30 میلی‌متر
 • عرض پل: 15 میلی‌متر
 • عینک مناسب: ماهیگیری , ورزش های آبی , ساحل , ورزش های فضای باز , دوچرخه سواری , آب و هوای آفتابی , دوچرخه سواری کوهستان , شکار , استفاده روزمره , اسکی , کوهنوردی , دویدن , تنیس , رانندگی , گلف
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV): محافظ UV
 • کشور تولید کننده: ایتالیا
 • کشور مبدا برند: ایتالیا

 

مشاهده و خرید

 

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت

 

 

 

 

عینک آفتابی کروم هارتز مدل Kicool

عینک آفتابی کروم هارتز مدل Kicool

 • جنس فریم: استیل: کربن
 • رنگ فریم: مشکی, نقره‌ای
 • رنگ عدسی: مشکی
 • عینک مناسب: ساحل , رانندگی , ورزش های فضای باز , آب و هوای آفتابی , استفاده روزمره
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV): UV 400

 

مشاهده و خرید

 

 

 

 

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت

عینک آفتابی بالمن مدل Wonder Boy (BPS-102C-146GD) Limited Edition راهنمای خرید عینک آفتابی نوع صورت

عینک آفتابی بالمن مدل Wonder Boy (BPS-102C-146GD) Limited Edition

 • جنس فریم: تیتانیوم , استات
 • فرم فریم: فریم های خاص , مستطیلی
 • رنگ فریم: طلایی
 • عرض فریم: 150 میلی‌متر
 • عرض عدسی: 146 میلی‌متر
 • عرض پل: میلی‌متر
 • جنس لنز: نایلون
 • رنگ عدسی: خاکستری
 • فرم صورت: بیضی , قلب , گرد , لوزی , مثلث , مربع , مستطیل
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی , گلف
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV): UV 400
 • جزئیات:
  عدسی بزرگ یک تکه
  فرم تیتانیومی با روکش بدنه از جنس طلای 24 عیار
  حرف B انتهای دسته با آبکاری طلا
  حرف B روی پیچ های جلویی عینک
  پد بینی سیلیکونی ضد حساسیت
  پوشش آنتی رفلکس روی سطح داخلی عدسی
  پد بین قابل تنظیم برای بینی های حساس
 • کشور مبدا برند: فرانسه
 • کشور تولید کننده: ژاپن
 • زمان تولید: بهار / تابستان 2019

 

مشاهده و خرید عینک آفتابی بالمن

 

 

 

 

 

 

 

پرفروش‌ترین‌های عینک آفتابی در 1401

 

 

 

 

محبوبترین‌های عینک آفتابی در 1401

40%-
تومان4,386,000
40%-
تومان3,602,000
51%-
تومان289,100
10%-

Comments are closed.