معنی انداختن حلقه در هر انگشت دست - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیستاکثر افراد اطلاعات زیادی در مورد آداب و رسوم دقیق استفاده از انگشترها و انداختن حلقه در انواع انگشتان مثل معنی انگشتر در انگشت اشاره و معنی انگشت وسط چیست ندارند.
مشکلی نیست …
چون ,شما که این مطلب را می‌خوانید در عرض 5 دقیقه بیشتر از آنچه 95٪ از مردم در مورد حلقه ها و ارتباط آنها با انگشتان مختلف می‌دانند بیشتر خواهید آموخت.

به هر حال
خوب … شروع می‌کنیم!
در مورد جواهرات به طور خاص انگشترها آداب و رسوم زیادی وجود دارد.

حلقه‌ها به شما این امکان را می دهند بدون گفتن کلمه ای در مورد خودتان اطلاعاتی به افراد دیگر بدهید. اگر برای معنی انگشت وسط چیست به این مقاله مراجعه کرده اید به شماره 3 با تیتر حلقه در انگشت وسط مراجعه کنید 🙂

 

 

 

 

از طریق انگشتر حلقه می‍توان افراد دیگر را متوجه کرد که شما مجرد نیستید (متاهلید).

یا اینکه شما فرهنگی دارید که از نمایش ثروتتان بر روی دست خود نمی ترسید.

 

برای تماشای فیلم معنی انداختن حلقه در هر انگشت دست در YouTube اینجا کلیک کنید.

 

حلقه‌ها و معنی انداختن حلقه | انگشترتان را روی کدام انگشت بیندازید | حلقه ها و معانی آن‌ها | معنی انگشت وسط چیست | معنی انگشتر مشکی در انگشت اشاره 


تصویر بنر

 

 

1. انداختن حلقه در دست چپ یا راست؟

در اکثر مواقع، هیچ قانون ثابتی در مورد اینکه انگشتر (های) خود را روی کدام دست می اندازید وجود ندارد.

انگشتر نامزدی و حلقه‌های عروسی استثنا هستند – در بسیاری از سنت های فرهنگی خاص وجود دارد.

 

اگر راست دست هستید، دست فعال یا دست دهنده ی شما دست راست و دست چپتان دست گیرنده یا غیرفعال شماست. اگر چپ دست هستید، دست فعال یا دست دهنده ی شما دست چپ و دست راست تان دست گیرنده یا غیرفعال شماست.

انداختن انگشتر در دست غالب یا برتر به فرآیند افکار آگاهانه ی شما مربوط است و انداختن انگشتر در دست دیگر، به شخصیت شما ربط دارد. دست برتر یا غالب شما اغلب در نشان دادن بخش زیادی از شخصیت شما نسبت به دست دیگرتان، بارزتر و شاخص تر است.

 

 

 

انگشتر خود را به دست چپ بیندازیم یا راست؟ - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
انگشتر خود را به دست چپ بیندازیم یا راست؟

 

 

به عنوان مثال، اکثر مردان ایرانی حلقه ازدواج خود را بر روی انگشت حلقه سمت چپ خود می اندازند، اما مردی که در یک کلیسای ارتدکس شرقی ازدواج کرده است می تواند به جای آن از دست راست استفاده کند. و استفاده از حلقه نامزدی در مردان به قدری نادر است که هیچ سنت خاصی برای آن وجود ندارد.

برخی از مدارس یا سازمان ها ممکن است قوانینی در مورد چگونگی استفاده از انگشترهای شما داشته باشند (در این صورت به شما گفته می شود)، اما اکثر آنها این امر را به عهده اعضای سازمان خود می گذارند.

بنابراین برای انداختن حلقه و انگشتر، نگران قوانین دست راست و دست چپ نباشید. تا آنجا که نمادگرایی پیش می رود، دست راست به طور کلی به عنوان دست “فیزیکی” شناخته می شود – فعال و غالب که بیشتر حرکات شما را انجام می دهد. دست چپ به عنوان دست “ذهنی” تصور می شود، نماینده شخصیت و اعتقادات شما است.

بدون تعجب، این موارد براساس دیدگاه یک راست دست به جهان است. یک مرد چپ دست ممکن است شخصاً صلاح بداند که حلقه خود را در دست راست بیندازد. بنابراین به شما بستگی دارد که حلقه‌تان را در کدام دست بندازید.

 

 

 

 

 

معنی انداختن حلقه در انگشت کوچک - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
معنی انداختن حلقه در انگشت کوچک

1. حلقه در انگشت کوچک

این انگشت غالباً اولین انتخاب برای هر مردی است که می خواهد انگشتر بیندازد.

حلقه های Pinky دارای مزایای مختلفی هستند: آنها در اکثر فرهنگ ها ارتباط مذهبی یا فرهنگی ندارند (برخلاف انگشت حلقه) و مانند انگشترهای انگشت سوم، به انگشت اشاره برخورد نمی کنند و با آنها تداخل ندارند.

همچنین این انگشت، حلقه را کمی از بدن شما دور می کند، و آن را بیشتر چشم نواز می کند. در نتیجه، حلقه های Pinky به عنوان یکی از “شلوغ ترین” یا پرزرق و برق ترین طرح ها هستند.

افرادی که نمادگرایی مربوط به طالع بینی یا کف بینی را دوست دارند، انگشت کوچک را با هوش و اقناع مرتبط می کنند.

در علم ستاره شناسی این انگشت نماد سیاره عطارد می باشد، که (به دلایل واضح) با عنصر جیوه در ارتباط است، بنابراین شما در اینجا قرار نیست یک حلقه از فلز مربوطه داشته باشید – جیوه در دمای اتاق در حالت مایع است و برای انسان بسیار سمی می باشد.

 

 

 

 

مشاهده و خرید انواع لباس زنانه

 

 

معنی انداختن حلقه در انگشت چهارم - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
معنی انداختن حلقه در انگشت چهارم

2. حلقه در انگشت چهارم (حلقه)

بسیاری از افراد حلقه خود را در انگشت چهارم دست چپ که به آن انگشت حلقه می گویند، می اندازند اما در بسیاری از کشورها انداختن حلقه در دست راست هم مرسوم است. دلیل انداختن حلقه ازدواج در انگشت چهارم دست چپ این است که از این انگشت رگ مخصوصی می گذرد و مستقیما به قلب وارد می شود که این رگ را رگ عشق می گویند. افرادی که رابطه جدی با یکدیگر برقرار کرده و افرادی که می خواهند نشان دهند که پای عشق شان می ایستند، حلقه را در انگشت چهارم خود می اندازند. این افراد بسیار احساسی و وفادار هستند و توانایی تدریس را بهتر از دیگران دارند و به خوبی مشکلات دیگران را حل و فصل می کنند.

در علم ستاره شناسی به انگشت حلقه، آپولو می گویند که آپولو الهه آفتاب است و این امکان را به شما می دهد که تبدیل به آفتاب درخشانی از نبوغ و خلاقیت شوید. اگر می خواهید در کارهای مختلف خلاقیت و نبوغ داشته باشید، انگشتر را در انگشت حلقه بیاندازید.

در ایران، ایالات متحده و بیشتر آمریکای شمالی و جنوبی، انگشت حلقه معمولاً با نماد ازدواج در ارتباط است: انگشت چهارم راست نشانگر نامزدی است، در حالی که انگشت چهارم سمت چپ نشان دهنده ازدواج است.

 

تقریباً همه مردان برای حلقه های ازدواج / نامزدی خود یک حلقه طلا یا نقره ساده انتخاب می کنند. یک حلقه بزرگ با یک نگین یا طرح سه بعدی روی آن بسیار بعید است که برای چیزی در رابطه با وضعیت تأهل شما گرفته شود.

این بدان معنا نیست که مردم گاهی اوقات از چیزهای خیلی عجیب و هنری به عنوان حلقه ازدواج استفاده نمی کنند، اما این یک عرف فرهنگی نیست. یک انگشتر تزئینی مشخص روی انگشت چهارم احتمالاً انگشتر عروسی یا نامزدی در نظر گرفته نمی شود، احتمالاً حلقه فلزی ساده یا یک حلقه کوچک با همان نقش و نگارهای مشابه وجود داشته باشد.

از نظر نمادین، ​​انگشت حلقه با ماه، خلاقیت و زیبایی زمین و همچنین ارتباط آشکاری با روابط عاشقانه ارتباط دارد. فلز ماه نقره ای است و باعث می شود که انگشترهای نقره انتخاب طبیعی برای حلقه های غیر ازدواج باشد که روی انگشت چهارم انداخته می شود.

 

 

مشاهده و خرید انواع لباس زنانه

 

 

 

معنی انداختن حلقه در انگشت وسط چیست؟ - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
معنی انداختن حلقه در انگشت وسط چیست؟

3. حلقه در انگشت وسط

به غیر از ژست آشکار دست و اینکه معنی انگشت وسط چیست انگشت وسط بزرگترین و جسورترین انگشت شما است.

انداختن حلقه روی انگشت وسط به طرز شگفت انگیزی غیر معمول هست – تا حدی دلیل آن این است که در مجاورت انگشت اشاره است و هر چیز بزرگی می تواند مانعی برای خوب انجام دادن کارهای دستی باشد. اگر انگشتر خود را روی انگشت وسط خود می اندازید بهتر است کوچک و ساده باشد.

با این اوصاف، بسیاری از افرادی که برای اولین بار از انگشتر استفاده می کنند ممکن است با انگشت وسط احساس راحتی بیشتری داشته باشند، صرفاً به این دلیل که اگر احساس خود محوری، محکم و صریحاً “مردانه” داشته باشید. اگر ایده حلقه Pinky شما را متعجب می کند و نمی خواهید با حلقه عروسی / نامزدی ایجاد سردرگمی کنید، معنی انگشت وسط یک پیش فرض مطمئن است.

به دلیل موقعیت مرکزی، معنی انگشت وسط نمادی از تعادل و مسئولیت پذیری و زیباپسندی می باشد و با زحل در ارتباط است. از آنجا که فلز زحل سرب است، فلزات خاکستری ساده مانند فولاد گزینه های رایج انگشت میانی هستند.

 

 

 

مشاهده و خرید انواع لباس مردانه

 

 

 

معنی انگشت وسط چیست:

معنی انگشت وسط چیست؟ در فرهنگ غربی، نشان دادن انگشت وسط یا انگشت میانی به کسی، یک ژست دستی مستهجن است و حکم فحش دارد. این ژست حاکی از نارضایتی و نفرت متوسط تا شدید است و معنای آن تقریباً معادل  ف.ا.ک.ی.و  است.

این ژست با نشان دادن پشت دستی که فقط انگشت میانی آن راست شده انجام می‌شود، گرچه در برخی جاها بجای این انگشت، از انگشت شست استفاده می‌شود. تاریخ این ژست به یونان باستان برمی گردد و در روم باستان نیز استفاده شده است.

حتی در جنگ ها این انگشت را قطع میکردند تا فرد نتواند بااسلحه شلیک کند و کسانی که هنوز این انگشت را داشتند در جنگ به دشمنان خود نشان میدادند کنایه از اینکه هنوز توانایی شلیک دارم.

خیلیاتون میدونید که این روزا از انگشت وسط برای فحاشی استفاده میشه؟ اما چرا؟ معنی انگشت وسط چیست؟ چون اون معنی رو میده؟ باید بگم نه میخوایی بدونی ماجرای این فحاشی از کی شروع شد؟

انگلستان و فرانسه در سال های 1337 تا 1453 میلادی جنگهای زیادی در مقابل هم انجام دادند که به جنگ صد ساله معروف هست.

شاید هم خیلی‌هاتون اسم جنگ صدساله رو شنیده باشید. بین این جنگ ها توی سال 1415 توی جنگی معروف به نبرد آگینکورت سپاه فرانسه شکست خیلی بدی از انگلیستان میخوره بعد از این شکست فرانسوی ها یه نقشه کشیدن تا بتونن سپاه انگلستانو شکست بدهند.

پس از طرف دولت فرانسه یه دستور به سپاه فرانسه رسید و اون این بود که هر وقت یه سرباز انگلیسی گیر آوردید سریعا انگشت وسطشو ببرید دلیلشم این بود که سربازای انگلستانی مهارت زیادی در کمانداری داشتن و برای پرتاب تبر باید از انگشت وسطشون استفاده میکردند تا تیر رو پرت کنند.

وقتی این قضیه فاش شد و سربازهای انگلیسی فهمیدند قضیه چیه همیشه تو جنگ ها از دور به سپاه فرانسویها انگشت وسط نشون میدادند و معنیشم این بود که من هنوز انگشت وسطمو دارم و با همین انگشت تو رو میکشم؛ پس نتیجه میگیریم که این اصلا اون معنی ای که شما فکر میکنید رو نمیده.

پس لطفا هر چیزی که تو نت میبینید رو باور نکنید و در موردش تحقیق کنید. خب این هم از جواب معنی انگشت وسط چیست که خیلی می‌پرسیدید??

ضمنا بخش معنی انگشت وسط چیست در این مقاله بنا به درخواست های زیادی که کاربران در مورد معنی انگشت وسط چیست داشتند به مقاله اضافه شده است.

 

 

 

 

 

معنی انداختن حلقه در انگشت اشاره چیست؟ - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
معنی انگشتر در انگشت اشاره چیست؟

4. معنی انگشتر در انگشت اشاره

منظور از انگشت اشاره، انگشت دوم است که به آن انگشت شهادت یا انگشت اشاره هم می‌گویند.

معنی انگشتر در انگشت اشاره چیست؟ هر چیزی که می خواهید به طور مکرر و تاکیدی در حرکات خود استفاده کنید، می تواند با انگشت اشاره باشد. به اندازه چشمگیری انگشت شست و حلقه جدا نیست، اما برجستگی آن در مهارت اصلی دستی ما آن را قابل توجه می کند.

انگشت اشاره در اختر شناسی سیاره مشتری است که نمادی از قدرت، رهبری و اقتدار است. فلز مشتری قلع است که حلقه های زیادی از آن ساخته نشده است، اما رنگ های روشن نقره ای برای انگشت اشاره یک انتخاب طبیعی است.

معنی انگشتر در انگشت اشاره، نشانه اعتماد به نفس، مدیریت و رهبری در بخش اجرایی از لحاظ روحی و روانی است پس از انگشتر در انگشت اشاره استفاده نمایید تا اعتماد به نفس شما را بالا رود و تسلط بیشتری بر زندگی خود، به خصوص بخش های عاطفی و روانی مثل ارتباط با دیگران داشته باشید.

 

 

 

 

مطالعه بیشتر: انگشت سبابه کدوم انگشته؟

 

 

 

 

 

معنی انداختن حلقه در انگشت شست چیست؟ - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
معنی انداختن حلقه در انگشت شست چیست؟

5. حلقه در انگشت شست

برخی افراد انگشتر یا حلقه خود را در انگشت شصت خود می اندازند، ممکن است با دیدن این افراد که از فرهنگ متعارف آمریکای شمالی استفاده می کنند کمی حس عجیب به شما دست بدهد. اما در واقع این کار در سراسر جهان رایج هستند.

در بیشتر جوامع، انگشت شست نشانه ثروت یا نفوذ است، و کسانی که انگشتر خود را در انگشت شست خود می اندازند، تمایل به شجاعت و جایگاه رفیع اجتماعی فرد دارند تا این را منعکس کنند.

انگشت شست نیز اغلب انتخاب طبیعی کسانی است که می خواهند چند انگشتر را روی یک دست بیندازند زیرا حداقل تا حدودی از بقیه دور است. حلقه ازدواج بعلاوه انگشت حلقه یا انگشت وسط می تواند از نظر بصری و جسمی کاملاً شلوغ شود، در حالی که انگشت شست به همه جو خاصی می بخشد.

حرکات انگشت شست با تعامل و دوستی همراه است (فکر کنید “انگشت شست”).

انگشتری بیندازید که دوست دارید مردم آن را دوست داشته باشند – بزرگ و چاق و چله خوب است، اما هیچ چیز فوق العاده شیطانی و گران به نظر نمی رسد. انگشتری که برای انگشت شست انتخاب می کنید، بزرگتر از اکثر حلقه‌ها خواهد بود، بنابراین اگر طراحی فوق العاده هم داشته باشد، خیلی بزرگ به نظر می رسد که دست شما را به سمت پایین می کشد. آن را بولد اما ساده نگه دارید.

 

انگشت شست نماد ستاره شناسی ندارد، اما در افسانه های کلاسیک (و پزشکی پیش علمی) اعتقاد بر این بود که این یک شاخصه از شخصیت است: انگشتان شست صاف و قوی به معنای یک شخصیت با اعتبار بود، در حالی که کج و کوله ها به عنوان نشانه ای از شر بودن یا عدم صداقت.

 

 

مشاهده و خرید انواع لباس مردانه

 

 

 

معنی حلقه در هر انگشت – حداکثر تعداد انگشترهایی که می توانید استفاده کنید چقدر است؟

این به حلقه ها بستگی دارد. به طور کلی، شما بیش از یک انگشت، حلقه نمی اندازید، اما می توانید از چیزهایی مثل انگشتر چهارتایی استفاده کنید.

اما با فرض اینکه فقط یک حلقه در هر انگشت، دو یا سه حلقه در هر دو دست بیندازید، خیلی چشمگیر خواهد بود – خیلی فراتر از آن برویم شما سوژه خوبی برای فقط کاریکاتور هستید.

در اغلب اوقات، شخصیت و نوع برخوردتان با افراد بهتر از یک حلقه پررنگ در یک دست، شما را به دیگران نشان می دهند و نه هیچ چیز دیگری، یا اگر موضوع مهم باشد، چیزی بهتر از یک حلقه ازدواج ساده نیست.

با دانستن این مطالب شما می‌توانید با داشتن اطلاعاتی چند از این قبیل، از خصوصیات رفتاری و تا حدودی از شخصیت فرد مقابل خود مطلع شوید.

 

 

 

معنی انگشتر مشکی در انگشت اشاره

چهار دلیل برای خرید انگشتر و دستبند مشکی مردانه: معنی حلقه مشکی چیست؟

معنی انگشتر مشکی در انگشت اشاره چیست؟ رنگ مشکی برای بسیاری از افراد نماد قدرت، تهی بودن و یادآور اقوام گت (قومی قدیمی در کشور آلمان) است. شاید در نگاه اول نگرش غالب نسبت به رنگ مشکی منفی باشد اما آخرین مد جواهرات در سال ۲۰۲۱، افراد را به استفاده از جواهرات مشکی رنگ دعوت می کند. معنی حلقه مشکی در انگشت اشاره و در کل انگشترهای مشکی، در ترکیب با نقره و طلا، از سال ها پیش یکی از انتخاب های محبوب در میان آقایان به عنوان انگشتر ازدواج، حلقه نامزدی، حلقه پیمان و حلقه برابری بوده است.

رنگ مشکی برای بسیاری از افراد نماد قدرت، تهی بودن و یادآور اقوام گت (قومی قدیمی در کشور آلمان) است.
از سویی دیگر، خرید دستبند مشکی در میان رده های سنی نوجوان و جوان آنقدر رایج است که کمتر مردی در دنیای مدرن امروز پیدا می شود که از داشتن حداقل یک دستبند مشکی در کمد لباس های خود، محروم است. با این حال، سوالی که پیش می آید این است که در میان رنگ های متنوعی که در دنیا وجود دارد، چرا رنگ مشکی را انتخاب کنیم؟ ما در ادامه چهار دلیل اصلی برای این انتخاب را بررسی می کنیم

 

 

مشکی همواره نماد قدرت و حکومت است

سوالی که برای خیلی از ما پیش می‌آید این است که رینگ انگشت یا انگشتر رینگ مشکی به چه معناست؟ معنی حلقه مشکی چیست؟ تمامی مفاهیم منفی رنگ مشکی را فراموش کنید. رینگ در انگشت اشاره و معنی حلقه مشکی در انگشت اشاره مفهوم بدی ندارد و این رنگ نمادی از قدرت، شوق و حکومت است. به همین دلیل است که انگشتر مردانه از جنس تنگستن و تیتانیوم یکی از پرفروش ترین حلقه های ازدواج مردانه در جهان به شمار می روند. حلقه های ازدواج مشکی نماد زوجی با قدرت زیاد و عشقی نامیرا است؛ عشقی الهام بخش که آزمون زمان را پشت سر می گذارد. در طول تاریخ نیز توجه های بسیار زیادی به انگشترهای مشکی شده است. استفاده از عقیق مشکی در زمان های قدیم بسیار رایج بوده است و سربازان و رزمندگان در هنگام جنگ انگشترهای عقیق مشکی به دست داشتند تا قدرت و حکومت خود بر دشمن را به رخ بکشند. بسیاری معتقد هستند که انگشترهای سربازان قدیمی، منشا الهام ساخت انگشترهای مردانه مشکی در حال حاضر هستند. استفاده از رنگ مشکی در دستبند های مردانه نیز پیامی مشابه را به همراه دارد.

 

مقاومت بالا

معمولا  دستبند و حلقه مشکی نسبت به سایر نمونه های خود، از مقاومت بیشتری برخوردارند. اکثر دستبند ها و حلقه های مشکی از کاربید تنگستن، تیتانیوم، طلا، استیل و یا کریستال  و سنگ های مقاوم ساخته شده اند و به همین دلیل مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارند. در صورت خرید جنس با کیفیت، شما می توانید هر روز از زیورآلات خود استفاده کنید و نگران خراش ها و سایر آسیب های فیزیکی در سطح آن ها نشوید.

 

مشکی رنگی جذاب و به روز است

یکی از مهم ترین المان ها به هنگام خرید زیورآلات مناسب، تطابق پذیری آن ها با استایل های مختلف است و این نکته به خوبی در انگشتر و دستبند مردانه مشکی رعایت شده است. شما می توانید از دستبند و یا انگشتر مشکی رنگ خود در هر استایلی و هر موقعیتی استفاده کنید. اگر برای شرکت در یک جلسه کاری مهم به کت و شلوار خود احتیاج دارید و یا برای پیاده روی با دوستان خود در آخر هفته به فکر تیپ اسپرت هستید، انگشتر و دستبند مشکی رنگ می تواند انتخاب خوبی به عنوان زیورآلات تکمیل کننده استایل شما باشد.

یکی از مهم ترین المان ها به هنگام خرید زیورآلات مناسب، تطابق پذیری آن ها با استایل های مختلف است

 

گران و کمیاب

اگر به زیورآلات لوکس علاقه مند باشید، در این صورت برای داشتن انگشتر و دستبند مشکی باید به سراغ الماس ها و سنگ های قیمتی مانند عقیق بروید. در طبیعت، سنگ های مشکی رنگ بسیار نادر و کمیاب هستند و به همین دلیل خرید دستبند و یا انگشتر مشکی لوکس می تواند یک دارایی با ارزش برایتان محسوب شود. انگشترهای مشکی لوکس در قدیم رایج تر بودند و امروزه معمولا در خانواده های اصیل از نسلی به نسل دیگر منتقل می شوند. چنین زیورآلاتی نمادی از افتخار و ارزش خانوادگی محسوب می شوند.

 

 

 

استفاده از انگشتر و دستبند مشکی مردانه چه مفهومی دارد؟

انگشترهای مشکی یک ترند شناخته شده در دنیای مد است که ریشه های باستانی دارد. هنرمندان یونانی، حلقه های خود را از عقیق مشکی، که کوارتزی با ارزش و با بافتی درخشان است، طراحی می کردند. به شکل مشابه در کشور رومانی نیز افراد با نفوذ جامعه، مانند پادشاهان و حاکمان از انگشترهای ترکیبی مشکی و طلا یا نقره در سبک Cameo استفاده می کردند. جواهرسازان رومانیایی برای ساخت این انگشترها اونیکس را انتخاب کرده بودند. امروزه دستبند ها و انگشترهای مشکی با کمک طیف گسترده از مواد اولیه و سنگ های قیمتی ساخته می شوند و به همین دلیل است که گروه بزرگ تری از مخاطبین، با بودجه های مختلف می توانند از آنها بهره مند شوند. در این بخش به یک سوال پاسخ خواهیم داد: استفاده از انگشتر و دستبند مشکی در استایل مردانه، چه مفهومی می تواند داشته باشد؟

 

 

انگشتر رینگ مشکی به چه معناست؟ حلقه‌های ازدواج مشکی‌

معنی حلقه مشکی چیست؟ یکی از رایج ترین کاربرد های انگشترهای مشکی، در حلقه های ازدواج است. معنی رینگ در انگشت اشاره چیست؟ حلقه مشکی ازدواج نمادی از قدرت، قطعیت و استحکام رابطه می باشد. به همین دلیل است که حلقه های عروسی از جنس تیتانیوم سیاه و تنگستن این روزها بسیار طرفدار دارند. هر دو فلز مقاومت، سختی و استقامت زیادی دارند و استفاده از آن ها در حلقه های ازدواج، به باور طراحان، نمادی سنتی از یک تعهد ابدی است و رنگ مشکی بر قدرت این تعهد تاکید می کند.

 

سنگ خالص عقیق مشکی

عقیق سنگی گرانبها، با ارزش و بسیار مقاوم است. این سنگ در آتش نمی سوزد و خواص درمانی بسیار زیادی به آن نسبت داده شده است. عقیق مشکی یکی از کمیاب ترین و گرانترین انواع عقیق است که معمولا در جواهرات خانواده های سلطنتی و کلکسیونرهای بزرگ دنیا پیدا می شود. مورخان نشان داده اند که جنگجویان رومانیایی با کنده کاری شمایل خدایان خود بر روی سنگ عقیق و پوشیدن انگشتر عقیق سیاه، در نبردها شرکت می کردند. همچنین مردم باستان معتقد بودند که عقیق سیاه قدرتی دارد که می تواند آنها را از گمراهی و حمله های خارجی در امان نگه دارد. استفاده از زیورآلات عقیق مشکی، از جمله دستبند و یا گردنبند، سمبلی از تعهد به پاکدامنی و تجرد می باشد.

 

حلقه‌ی پیمان

یکی از محبوب ترین انواع انگشترهای مشکی، حلقه های پیمان هستند که از نظر تاریخی به عنوان نمادی از توافق یا وعده بین دو نفر محسوب می شوند. امروزه استفاده از این انگشترها به عنوان نشانه دوستی یا عشق شناخته می شود و بسیاری از ان ها به عنوان انگشتر قبل از نامزدی یاد می کنند.

 

حلقه‌های برابری

در بسیاری از سازمان ها و گروه ها، از انگشتر ها و دستبند های مشکی برای ترویج یک ایده یا عقیده استفاده می شود. به عنوان مثال، می توان به حلقه های سیاه برابری اشاره کرد که در برخی از کشورها به منظور نشان دادن اعتراض نسبت به عدم برابری قوانین برای گروه های مختلف در حقوق اولیه، مانند ازدواج، استفاده می شود.

 

 

 

 

 

جمع‌بندی

خب در این مقاله فهمیدیم معنی انگشت وسط چیست ؟ معنی انگشتر در انگشت اشاره چیست؟ انگشتر در انگشت اشاره زنان نشانه چیست؟ معنی حلقه انگشت سبابه چیست؟ معنی انداختن انگشتر در انگشت اشاره چیست؟ معنی انگشتر مشکی در انگشت اشاره چیست؟ معنی علامت انگشت وسط در ایران چیست؟ معنی انگشت وسط چیست ؟ حالا بریم سراغ زیباترین و پرفروش‌ترین انگشتر و جواهرات. آماده‌اید؟ بریم روحمونو جلا بدیم?

 

 

 

 

 

پرفروشترین انگشتر و اکسسوری‌ها در سال 1401

تومان32,000
تومان70,000
تومان61,000
تومان57,600
10%-

انگشتر کد PSS4

تومان17,000
تومان38,000

انگشتر مدل R0001

تومان14,900

انگشتر کد 20

تومان42,500
تومان15,760
تومان15,500
تومان17,000

انگشتر کد AFR00276

تومان19,000

انگشتر مدل رینگ 07

تومان16,820
تومان15,000
50%-

انگشتر مانچو کد R005

تومان45,100
تومان62,960

انگشتر مدل BTS

تومان70,000
28%-

انگشتر مانچو کد R010

تومان45,000
تومان16,410
تومان55,000

انگشتر مدل 86

تومان16,900
تومان17,000
35%-
تومان53,950

انگشتر مدل R0003

تومان14,800
تومان69,900
تومان215,000
تومان36,500
21%-
تومان23,700
تومان90,000

انگشتر کد B 4

تومان14,850

انگشتر کد 13

تومان32,000

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________________

شاید دوست داشته باشید:

 

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید