سوپرگراف چیست ؟ سوپرگراف نقاشي یک دستگاه نقاشی کش دو بعدی است که نسبت به دستگاه های نقاشی دیگر، مزیت آموزشی ویژه ای دارد که علاوه برای کودکان برای بزرگسالان نیز مفید است. در ادامه این مطلب علاوه بر بررسی اینکه سوپرگراف چگونه کار میکند ، قیمت خرید پرفروش ترین محصولات بازی سوپرگراف دیجی کالا را نیز معرفی خواهیم کرد.

مشاهده و خرید سوپرگراف دیجی کالا

سوپرگراف چیست ؟ سوپرگراف چگونه کار میکند ؟ هیجان نقاشی در عصر جدید

اگر تا به حال اسم بازی سوپرگراف دیجی کالا را شنیدید و از آن استفاده نکردید باید بگویم لذت نقاشی کشیدن را از خودتان محروم کردید. خیلی از آدمها تلاش می کنند آموزش و لذت را با هم داشته باشند و برای رسیدن به آن هزینه زیادی را پرداخت می کنند.

شما و همینطور کودکان اطراف شما می توانید با داشتن یک محصول با کیفیت تجربه ­ای منحصر به فرد برای خودتان رقم بزنید و می­ توانید این محصول را به عنوان یک وسیله آموزشی با صرف هزینه مناسب تهیه کنید.

سوپرگراف چیست ؟ سوپرگراف نقاشي یک بازی آموزشی هیجان انگیز است که با آن می توانید در هر محیطی باشید با هر عکس یا شکلی در اطرافتان ببینید، نقاشی کنید. این ویژگیِ نقاشیِ آسان، محصول را تبدیل به یک ابزار سرگرمی-آموزشی فوق العاده بخصوص برای بچه ها کرده است.

از آنجا که سوپرگراف مثل یک دستگاه نقاشی کِش عمل می کند می خواهیم ابتدا به انواع دیگر دستگاه بازیِ نقاشی نگاهی داشته باشیم. در آخر هم برایتان از تجربه­ ی لذت بخش و متفاوت دستگاه سوپرگراف می ­گوییم.

وقتی می خواهید در فروشگاه هایی مثل دیجی کالا، بازی دیجی­کالا و یا نقاشی دیجی­کالا را جستجو کنید، ابزارهای نقاشی مشابه دیگری در فروشگاه موجود هستند که ممکن است به کارتان بیاید.

در واقع تمامی این ابزارها نوعی دستگاه نقاشی کِش هستند به همین خاطر در ادامه آنها را معرفی کرده و تفاوت شان با سوپرگراف را برایتان توضیح می دهیم.

مشاهده و خرید پرفروش ترین محصولات سوپرگراف دیجی کالا

مشاهده و خرید سوپرگراف دیجی کالا

دستگاه های نقاشی کِش؛ بازی و سرگرمی کودکان

1. قلم سه بعدی ساز یا ماژیک سه بعدی ساز

یک ابزار مناسب طراحی که مشابه پرینتر سه بعدی عمل می کند و شما می توانید طراحی شکل مورد نظر را به صورت سه بعدی تجسم ببخشید.

این قلم ها وزنی حدود 200 گرم دارند و عملکرد آن مشابه چسب های تفنگی است. در قسمت مخزن قلم سه بعدی موادی از رشته های پلاستیکی قرار می گیرند که با حرارت بوجود آمده از طریق خود دستگاه ذوب شده و بلافاصله در حین کار با آن و خروج از نوک قلم سرد می شوند و شکل مورد نظر شما را تثبیت می ­کنند.

جالب است بدانید علاوه بر کودکان هنرمندان و حتی افراد دیگر می­ توانند از آن برای کارهای مختلف استفاده کنند. مثلا ترمیم یک دندانه از شانه­ ی سر یا پوششی برای ترمیم یک تکه از ابزارآلات پلاستیکی. پکیج بازی ماژیک سه بعدی ساز دارای آداپتور و همینطور مفتول های پلاستیکی به طول 10متر هستند.

قیمت ماژیک سه بعدی بستگی به کیفیت آن و اصلی یا فیک بودن محصول دارد. برای اینکه تجربه­ ی خرید خوبی داشته باشید حتماً از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

سوپرگراف چگونه کار میکند - ماژیک سه بعدی ساز - بازی سوپرگراف دیجی کالا در وبزینر
ماژیک سه بعدی ساز بازی سوپرگراف دیجی کالا – سوپرگراف چگونه کار میکند

2. دستگاه سه بعدی ساز نقاشی

پکیج این دستگاه شامل ماژیک، شابلون استندی و دستگاه سه بعدی ساز است. عملکرد آن به این صورت است که ابتدا با ماژیک که رنگ درون آن حالتی ژله ای دارد روی شابلون پلاستیکی که نقش های از پیش آماده شده دارند را پر می کنید.

بعد این نقاشی را به همراه شابلون داخل دستگاه قرار می دهید و بعد از دقایقی از درون دستگاه خارج می کنید. سپس می بینید نقاشی شما سفت شده و به صورت سه بعدی قابل جدا شدن است. این دستگاه مناسب کودکان است فقط مراقب باشید تا کودکانتان از آنها به عنوان خوراکی استفاده نکنند.

سوپرگراف چگونه کار میکند - دستگاه نقاشی کش برای کودکان - بازی سوپرگراف دیجی کالا در وبزینر
سوپرگراف چیست – دستگاه بازی نقاشی کش سوپرگراف دیجی کالا برای کودکان – سوپرگراف چگونه کار میکند

قیمت دستگاه سه بعدی ساز نقاشی در سایت ها و فروشگاه های مختلف متغیر است که با کمی تحقیق میتوانید مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

لذت یادگیری با سوپرگراف نقاشي

بیشتر ما در کودکی از نقاشی کشیدن لذت برده ایم. به تدریج وقتی بزرگتر شدیم مشغله های فراوان باعث شدند  از دنیای نقاشی فاصله بگیریم.

حالا تصور کنید عکس و یا نقاشی زیبایی را در گوشی همراه خود دیدید و می خواهید نقاشی آن را به عزیزانتان هدیه دهید. یا حتی عکس چهره عزیزانتان را در گوشی خود دارید و می خواهید ذوق و سلیقه خود را به آنها تقدیم کنید.

کافیست عکس مورد نظر گوشی را مقابل دستگاه روی محل قرارگیری آن قرار داده و به آسان ترین شکل ممکن آن را نقاشی کنید. شاید از خودتان بپرسید: چطور چنین چیزی ممکن است؟ با ما همراه باشید تا برایتان توضیح دهیم سوپرگراف چگونه عمل می کند:

سوپرگراف مثل یک دستگاه نقاشی کش عمل می کند. طوری که وقتی شما طرح یا عکس مورد نظرتان را روی صفحه مورد نظر دستگاه قرار می دهید، از چشمی دستگاه نگاه می کنید و طرح مورد نظر را روی برگه ­ی نقاشی همزمان مشاهده می کنید.

حال می توانید از روی آن نقاشی کنید . در درون دستگاه یک عدسی و یک آینه تعبیه شده که شما انعکاس تصویر را از طریق چشمی، روی کاغذ مشاهده و به راحتی با مداد خطوط را روی برگه سفید ایجاد می کنید.

محل قرارگیری تصویر یا شی­ء­ مورد نظر روی صفحه ای است که به صورت مایل روبروی شما قرار می گیرد. برگه ­ی نقاشی نیز روی صفحه پایینی گذاشته می­ شود. همانطور که می ­بینید کار با این وسیله بازی بسیار آسان و سرگرم کننده است.

این بازی آموزشی دارای متعلقات زیر است:

 • مداد طراحی
 • یک بسته مداد رنگی
 • سه بروشور به سه زبان مختلف
 • 5 عدد کاغذ سفید
 • 5 تصویر برای آموزش اولیه
 • عدسی، آینه و شیشه انعکاس دهنده

این دستگاه نقاشی برای کودکان بالای 5 سال ساخته شده اما افراد سنین بالاتر نیز می توانند از آن استفاده کرده و از یادگیری و نقاشی با آن لذت ببرند.

سوپرگراف چگونه کار میکند - کودک در حال نقاشی کشیدن با دستگاه بازی سوپرگراف دیجی کالا - وبزینر
کودک در حال نقاشی با دستگاه بازی سوپرگراف دیجی کالا – سوپرگراف چگونه کار میکند

مزیت سوپرگراف نقاشي نسبت به دستگاه های نقاشی کِش دیگر

در بازی ماژیک سه بعدی ساز ما با طراحی مدل سه بعدی سروکار داریم؛ استفاده از مفتول های پلاستیکی برای ساختن نقاشی سه بعدی. دستگاه سه بعدی سازِ نقاشی نیز عمل مشابه را در دو قسمت انجام می دهد.

یک مرحله با ماژیک نقوش را پُر می کنیم و در مرحله دوم در دستگاه آن را تجسم می­ بخشیم. اما مزیتی که در بازی سوپرگراف است و آن را از بیشتر ابزارهای بازی نقاشی متمایز می کند علاوه بر سرگرم کننده بودن، خاصیت یادگیری و آموزش در نقاشی است.

سوپرگراف یک بازی نقاشی دو بعدی آموزشی است. این بازی به شما کمک می کند هر طرحی را  با مهارت خودتان به آسان ترین وجه ممکن روی کاغذ پیاده کنید. این یک جور کپی کردن است.

از اولین مراحل یادگیری در کلاس های نقاشی که حتی بعد از سال ها ممکن است با آن سروکار داشته باشید عمل “کپی کردن” است. کپی کردن باعث می­ شود هم حافظه­ ی دیداری شما تقویت شود و هم قدرت و جسارت شما در نقاشی افزایش یابد.

به اصطلاح می گوییم دست شما به نقاشی کشیدن عادت می­ کند. شما با خرید سوپرگراف خود را تا حدی از پرداخت هزینه های آموزش و همینطور خرید هدیه های گران قیمت بی نیاز می کنید.

حال که با عملکرد دستگاه سوپرگراف آشنا شدید می­توانید هم آموزش ببینید، هم سرگرم شوید و هم با استفاده از آن می توانید هدیه ای برای عزیزانتان تهیه کنید. علاوه بر این ابزارهای نقاشی دیگری معروف به سوپرگراف تولید می­ شوند که از سوپرگراف اصلی که برایتان توضیح دادیم قیمت پایین تر و البته کارایی و دقت کمتری نیز دارند.

سوپرگراف نقاشي را از کجا بخریم؟

برای خرید سوپرگراف و تهیه این دستگاه نقاشی برای کودکان می توانید از فروشگاههای بازی و سرگرمی، شهر کتاب و همینطور سایت های معتبری همچون دیجی­کالا؛ قسمت بازی دیجی­کالا آن را سفارش دهید و استفاده کنید.

قیمت خرید سوپرگراف در فروشگاه ها کمی متغیر می­یاشد. برای مثال سوپرگراف دیجی­کالا دارای چند فروشنده است که می توانید با توجه به امتیازشان مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

خرید بازی آموزشی نقاشی سوپر گراف
سوپرگراف چگونه کار میکند - محصول بازی سوپرگراف دیجی کالا در وبزینر
سوپرگراف چیست – خرید محصول بازی سوپرگراف دیجی کالا

 

توجه داشته باشید قیمت دستگاه نقاشی با توجه به کاربرد آن متفاوت است. اگر به دنبال مناسب ترین گزینه برای خود یا کودکانتان هستید ابتدا اولویت تان را طبق بازی، آموزش، سرگرمی انتخاب کرده و بعد از آن از طریق فروشگاهها اقدام به خرید محصول کنید.

خرید بازی آموزشی نقاشی مدل سوپر گراف کد 03

سوپر گراف ، سوپرگراف دیجی کالا ، قیمت دستگاه نقاشی ، بعدی قیمت سوپرگراف نقاشی دیجی کالا ، دستگاه نقاشی برای کودکان ، بازی دیجی کالا ، ماژیک سه بعدی دیجی کالا ، دستگاه نقاشی کش ، قیمت دستگاه سه بعدی ساز نقاشی ، سوپرگراف چیست ، سوپرگراف نقاشي ، خرید سوپرگراف ، سوپرگراف چگونه کار میکند

قیمت دستگاه سه بعدی ساز نقاشی (امروز)

مشاهده و خرید سوپرگراف دیجی کالا
توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید