در این محتوا تلاش بر این بوده که نکاتی را بگوییم تا افراد با کمک آن‌ها بتوانند نسبت به خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان اقدام نمایند.

گرما اولین و مهم‌ترین نیاز بشر و آتش اولین تجلی سیستم گرمایشی است. نخستین آدم‌ها احساس کردند که همواره نمی‌توانند به نور خورشید برای گرم شدن اکتفا کنند. پس از آن انسان‌ها در مسیری گام نهادند تا روز به روز این نیاز خود را به شیوه موثرتری برآورده سازند.

پکیج شوفاژ را می‌توان یکی از دستاوردهای این مسیر دانست. افراد با خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان زمستان دلگرم کننده‌ای را تجربه خواهند کرد. با توجه به این موضوع در ادامه به بررسی مهم‌ترین مؤلفه‌های خرید این محصولات خواهیم پرداخت.

 

خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان در وبزینر
خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان

 

نوع پکیج شوفاژ دیواری

هنگام خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان در وهله‌ی نخست بایستی نوع آن را مشخص نمایید. شوفاژهای دیواری در دو هیبت زمینی و دیواری به فروش می‌رسند.

بسته به روش توزیع گرما و بازده مورد نظر، انتخاب نوع پکیج مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. هر نمونه بسته به فضا، بودجه و ترجیحات شما در مورد ویژگی‌ها و کارایی تجهیزات، مزایا و معایبی دارد.

 

پکیج دیواری

استفاده از شوفاژ دیواری بسیار رایج‌تر از نمونه‌های زمینی است، از این جهت که فضای کمتری اشغال می‌کنند و در صورت نیاز به تعمیرات، قطعات این پکیج‌ها به سرعت و با قیمت مناسبی در دسترس متقاضیان قرار می­گیرند. تحقیقات میدانی نشان داده‌اند که نمونه‌های دیواری به مراتب طول عمر بالاتری دارند.

 

پکیج زمینی

غالب تولید کنندگان با توجه به مفهوم عرضه و تقاضا ترجیح می‌دهند که پکیج‌های دیواری را تولید کنند. لذا تأمین قطعات پکیج‌های زمینی کمی زمان‌بر و سخت می‌باشد. با این حال اگر متراژ محل مورد نظرتان بالاست نمونه‌های دیواری جوابگو نخواهند بود و احتمالا شما ناگزیر به انتخاب یک پکیج زمینی مناسب باشید.

 

توان مصرفی

وقتی صحبت از اندازه شوفاژ می‌شود، به طور کلی توان مصرفی و قابلیت‌های کیلو وات ساعت آن مورد نظر است تا صرفاً اندازه فیزیکی آن.

اکثر افراد تعداد رادیاتورها را، به عنوان راهنمای ابعاد و توان مصرفی شوفاژ مورد نظرشان در نظر می‌گیرند. به عنوان مثال، اگر شما یک پکیج ترکیبی می‌خواهید و 10 رادیاتور در خانه خود دارید، به توان مصرفی 24 تا 27 کیلو وات ساعت نیاز خواهید داشت. با این حال، اگر از نمونه‌های حرارتی یا سیستمی استفاده می‌کنید، مدل­های 12 تا 15 کیلو وات ساعتی در اولویت قرار دارند.

از آنجایی که مفهوم توان مصرفی کمی تخصصی می‌باشد به هنگام خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان کمی بیشتر تحقیق کنید و یا این که از کمک یک فروشنده معتبر یا طراح سیستم‌های گرمایشی با تجربه استفاده نمایید.

 

پکیج دیجی کالا در وبزینر
پکیج دیجی کالا – قیمت پکیج دیواری بوتان – خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان

 

میزان آب گرم مورد نیاز

معضل سرد شدن آب حمام می‌تواند به راحتی و با کمک خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان حل شود. به شرطی که هنگام خرید این پکیج‌ها به میزان آب گرم مصرفی خود توجه داشته باشید.

اگر مصرف آب گرمتان بالاست نمونه‌هایی با مخزن بزرگ و قدرت حرارتی بالا خریداری کنید تا توقعات و انتظاراتتان برآورده شوند.

 

محاسبه ظرفیت مناسب پکیج

هنگام خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان به ویژه برای تعیین ظرفیت آن بایستی به متراژ خانه و نیاز کاربران توجه داشته باشید. برای این که بتوانید بهتر تصمیم بگیرید جدول زیر را از نظر بگذرانید.

   
ظرفیت پکیج شوفاژ دیواری مساحت بر حسب مترمربع
24 کیلو وات تا 150
28 کیلو وات 150 – 220
30 کیلو وات 220 – 300
35 کیلو وات 300 – 350

 

به تناسب توان مصرفی، گنجایش و قیمت محصولات اهمیت دهید. به طور مثال موازنه­ی خوبی بین ظرفیت و قیمت پکیج بوتان ۲۲۰۰۰ دیجی کالا (برای خانه‌هایی با متراژ پایین) وجود دارد. ضمن این که به لحاظ قدرت و کیفیت نیز کاملا مورد تایید مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

 

وجود یا عدم وجود فن در سیستم

فرقی نمی‌کند که محل نصب و استقرار پکیج یک محیط سرباز مانند بالکن است یا یک اتاق خواب کوچک. به هر حال نمونه‌های فن دار مزایای بیشتری دارند. پس به هنگام خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان به این مورد توجه ویژه‌ای داشته باشید.

محل نصب در فضای آزاد: نمونه‌هایی که محفظه بسته و فن دارند.

محل نصب در فضای سربسته: توجه به شرایط دودکش در چنین موقعیت‌هایی ضروری می­باشد. حتی در مواقعی که دودکش بیش از یک متر افقی است باز هم نمونه‌های فن دار امنیت خاطر بیشتری را به ارمغان می‌آورند.

 

نوع پکیج شوفاژ دیواری در وبزینر
نوع پکیج شوفاژ دیواری – قیمت پکیج دیواری بوتان – خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان

 

تعداد مبدل‌های حرارتی

مهم‌ترین نکته‌ای که به هنگام تصمیم‌گیری در مورد تعداد مبدل‌های پکیج باید به آن توجه داشته باشید میزان املاح آب منطقه‌ی سکونتان می‌باشد.

پکیج‌ها را معمولا با یک یا دو مبدل می ­سازند. در نمونه‌های دو مبدلی یکی از آن­ها دمای رادیاتور را بالا می­برد و دیگری آب گرم مورد نیاز را فراهم می‌کند. اگر املاح آب وارده بر سیستم بالاست نمونه‌های دو مبدلی را خریداری نمایید. چرا که دیرتر جرم می‌گیرند و در نتیجه راندمان بالاتری دارند.

ایجاد گرمای یکنواخت، بالا بودن عمر مفید سیستم، پایین بودن هزینه‌های تعمیر و نگهداری از دیگر مزایای خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان دو مبدلی می‌باشند. اگر کماکان با مشکل جرم‌گیری مواجه هستید بای پس پکیج به شما کمک شایانی خواهد کرد.

با توجه به مبدل‌های مورد استفاده می‌توان دو مدل پکیج اصلی را طراحی کرد:

پکیج کندانسینگ: ساختمان‌هایی که سیستم گرمایشی‌شان از کف می‌باشد به سوی خرید این پکیج‌ها سوق پیدا می‌کنند.

فن کویل: پکیج‌هایی که دارای فن کویل می‌باشند ساختمان‌ها را بی نیاز از وسایل گرمایشی (رادیاتور) و سرمایشی (کولر) می‌کنند.

 

سیستم عیب‌یابی خودکار

امروزه برخی از پکیج‌ها نمایشگرهای هوشمندی دارند که نقش یک عیب‌یاب را ایفا می‌کنند. صاحبان شوفاژ یا تکنسین‌های نصب و نگهداری با مشاهده‌ی نوع ارور و مراجعه به دفترچه راهنما بایستی نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

 

قیمت پکیج ایران رادیاتور برای 150 متر

پکیج‌های ایران رادیاتور از جمله محصولاتی هستند که توسط مشتریان به ویژه آپارتمان نشینان انتخاب می‌شوند. متراژ اکثر آپارتمان‌ها چیزی حدود 100 الی 150 مترمربع می‌باشد.

همان‌طور که در جدول فوق نیز اشاره شد معمولا پکیج‌هایی که بین 24 الی 28 هزار کیلووات ظرفیت دارند برای این متراژ مناسب هستند. با توجه به این که ایران به لحاظ آب و هوا بسیار متنوع است پیش از خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان به حداکثر سرمایی که در طول سال تجربه می‌کنید، توجه داشته باشید.

هر چقدر هوا سردتر شود مسلما به نمونه‌هایی با توان بیشتر همراه با دو مبدل نیاز خواهید داشت. قیمت پکیج­ها با توجه به میزان ظرفیت و تعداد مبدل­ها متغیر خواهد بود.

علاوه بر قیمت پکیج­های ایران رادیاتور، برای اطلاع از قیمت پکیج بوتان ۲۴۰۰۰ دیجی کالا پلتفرم مناسبی است. ضمن این که شما می‌توانید محصولات مختلف را به سرعت مقایسه و نکات تکمیلی آن‌ها را بررسی نمایید.

 

قیمت پکیج بوتان دیجی کالا

دیجی کالا یکی از بهترین فروشگاه‌های خرید آنلاین ایرانی برای پکیج شوفاژ دیواری ارزان است. این مجموعه ضمن ارائه یک لیست متنوع از قیمت پکیج دیواری بوتان و سایر برندها، امکان خرید انواع پکیج قیمت مناسب را به کاربران خود می‌دهد. این مجموعه برندهای مطرح را پشتیبانی می‌کند به امید این که تمام مردم ایران از گرما در اوج سرمای زمستان لذت ببرند.

خرید اینترنتی انواع پکیج دیجی کالا این مزیت را به شما می‌دهد که به راحتی با طیف بی‌شماری از فروشندگان آشنا شوید، منصف‌ترین فروشنده را پیدا کنید و در نهایت نیز این کالاهای بزرگ را به راحتی درب منزل خود دریافت نمایید.

 

خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان با گارانتی

در واقع گارانتی ضامن خرید و حافظ هزینه‌های پرداختی شما خواهد بود. توجه داشته باشید که هیچ پکیج دیواری معتبری بدون گارانتی فروخته نمی‌شود. تنها لازم است که از فروشنده در مورد مدت زمان و شرایط شرکت ارائه دهنده گارانتی سوال بپرسید.

قیمت پکیج شوفاژ تا حدی تحت تاثیر گارانتی هم قرار می­گیرد. مسلما وجود گارانتی‌ها مخصوصا گارانتی بلند مدت به معنای کیفیت بالاتر و کیفیت بالاتر نیز به معنای قیمت بیشتر خواهد بود.

 

خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان با گارانتی در وبزینر
خرید پکیج شوفاژ دیواری ارزان با گارانتی

 

برای نصب موتورخانه شوفاژ و تعمیر پکیج ، سرویس پکیج و یا پکیج دست دوم با گارانتی به سایت شعله گستران پارس مراجعه کنید.

 

پکیج دیواری ، قیمت پکیج دیواری بوتان ، قیمت پکیج ایران رادیاتور برای 150 متر ، قیمت پکیج شوفاژ ، پکیج دیجی کالا

بیشتر بخوانید:

پرفروش ترین محصولات پکیج شوفاژ دیواری (امروز)