برای هر دانش‌آموزی که روی یک پروژه کلاسی کار می‌کند، حرفه‌ای خلاق که شاهکار بعدی خود را می‌سازد یا تاجری که سنگ تمام گذاشتن یک سخنرانی مهم را انجام می‌دهد، یک لپ‌تاپ برای مطابقت با نیازها و بودجه آنها وجود دارد. با این حال، بسیاری از خریداران قرابت هایی با برند دارند که ممکن است آنها را از جسارت به فراتر از رودخانه ها و دریاچه هایی که به آن عادت کرده اند باز دارد. به همین دلیل است که می بینیم یک برند خاص از لپ تاپ ها تعداد زیادی کافی شاپ را اشغال کرده است.

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ

اما برند مورد علاقه شما چقدر خوب است؟ کارکنان Laptop Mag برندهای برتر را هر سال مورد آزمایش قرار می‌دهند و هر برند و لپ‌تاپ‌هایی را که ما بررسی کرده‌ایم در یک بازه زمانی مشخص (از 15 مه 2019 تا 15 می 2020) ارزیابی می‌کنند. برندها و لپ‌تاپ‌های واجد شرایط آنها با استفاده از چندین معیار مهم ارزیابی می‌شوند: بررسی، طراحی، پشتیبانی و گارانتی، نوآوری و ارزش و انتخاب. امتیازها محاسبه می شود و برنده مشخص می شود.

امسال ایسوس بهترین برند ماست. در طول سال، لپ‌تاپ OEM به طور مداوم سیستم‌هایی تولید می‌کرد که بخش‌های مساوی قدرتمند، زیبا و نوآورانه بودند. به‌علاوه، این شرکت لپ‌تاپ‌های قدرتمندی از کروم‌بوک گرفته تا سیستم‌های بازی ارائه می‌کند. تنها نقطه ضعف آن، نمایش آن در مسابقه پشتیبانی فنی بود، اما حتی این نیز برای نگه داشتن شرکت از رتبه اول کافی نبود.

در ادامه بخوانید تا بدانید برند مورد علاقه شما در سال جاری چگونه رتبه بندی شده است.

1. ایسوس (88/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ: ایسوس

ایسوس بالاخره به اوج رسید تا تاج را از آن خود کند. پس از سال‌ها ارائه ویژگی‌های نوآورانه و مخاطره‌آمیز که در با شکوه‌ترین طرح‌هایی که دیده‌ایم بسته‌بندی شده‌اند، سرانجام همه اینها نتیجه داد. این شرکت عملاً محصولاتی با نمایشگرهای دوگانه و ماشین‌های بازی جداشدنی فوق‌العاده قدرتمند را عرضه کرد.

بهترین لپ تاپ های ایسوس | گزارش کارت کامل ایسوس را ببینید

2. Dell (85/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ: Dell

پیشگامانه – این کلمه ای است که وقتی به Dell فکر می کنیم به ذهن می رسد. این غول فناوری مستقر در تگزاس با خط تولید محبوب XPS خود پیشگام نمایشگر چهار طرفه و بدون حاشیه بود. این نگاه به نوآوری است که به رساندن Dell به جایگاه دوم کمک کرد و به طور بالقوه می تواند شرکت را به رتبه اول برساند.

بهترین لپ تاپ های دل | به گزارش کارت کامل دل مراجعه کنید

3. HP (82/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ: HP

HP برنده گزارش 2019 ما، امسال پس از ناامید شدن در مسابقات پشتیبانی فنی ما، چند پله سقوط کرد . HP برخی از بهترین لپ‌تاپ‌ها را در چندین دسته می‌فروشد – ممتاز، تجاری و بازی – اما گزینه‌های بودجه ضعیف امتیازات بررسی آن را کاهش می‌دهد.

بهترین لپ تاپ های اچ پی | به گزارش کارت کامل HP مراجعه کنید

4. MSI (78/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ: MSI

MSI امسال نه تنها خود را از دو رقمی خارج کرد، بلکه به طور کامل خود را به 5 برند برتر لپ تاپ رساند. این شرکت نه تنها لپ‌تاپ‌های گیمینگ خود را بهبود بخشید، بلکه گزینش خود را گسترش داد و طراحی لپ‌تاپ‌های اصلی پرچم‌دار خود را مجدداً پیکربندی کرد.

بهترین لپ تاپ های MSI | به گزارش کارت کامل MSI مراجعه کنید

5. Lenovo (77/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ: لنوو

لنوو امسال جایگاه پنجم خود را به لطف انتخاب گسترده و تعداد انگشت شماری از محصولات قابل اعتماد حفظ کرد – به ویژه لپ تاپ های سری ThinkPad. به نوعی، این شرکت توانست عملکرد بهترین لپ‌تاپ تجاری را که می‌توانستید بخرید، بهبود بخشد. اما توجه بیش از حد به این نوآوری باعث شد که این شرکت در رتبه های بالاتر صعود نکند.

بهترین لپ تاپ های لنوو | به گزارش کارت کامل لنوو مراجعه کنید

6. ایسر (76/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ

ایسر امسال خود را به‌عنوان یک قاتل غول‌پیکر ثابت کرد و به لطف مشخصات قدرتمند، برخی از ایستگاه‌های کاری گران‌قیمت را در عملکرد کلی شکست داد. با این حال، این شرکت نتوانست از جایگاه ششم بگریزد زیرا غول فناوری مستقر در تایوان توسط مجموعه‌ای از فناوری‌ها به پایین کشیده شد. ارائه محصولات متوسط

بهترین لپ تاپ های ایسر | به گزارش کارت کامل ایسر مراجعه کنید

6. Razer (76/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ

گزارش بهترین و بدترین برندهای امسال نشان می دهد که Razer بار دیگر در جایگاه ششم قرار گرفته است. اما نه برای مدت طولانی. این شرکت همچنان به ساخت لپ‌تاپ‌های باشکوه با قدرت فراوان ادامه می‌دهد. Razer همچنین شروع به گسترش افق های خود با هدف قرار دادن متخصصان خلاق با ایستگاه های کاری کرد که به اندازه لپ تاپ های بازی آن وسوسه انگیز هستند.

بهترین لپ تاپ های Razer | گزارش کارت کامل Razer را ببینید

8. سامسونگ (75/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ

سامسونگ پس از یک بازگشت باورنکردنی رشد کرد و از آخرین جایگاه بهترین و بدترین برندهای 2019 به مقام هشتم رسید. هنوز پیشرفت‌های زیادی وجود دارد که این شرکت می‌تواند انجام دهد، به خصوص در گسترش کاتالوگ خود، اما سامسونگ با طراحی‌های جسورانه و رنگارنگ جدیدترین لپ‌تاپ‌های خود ما را تحت تأثیر قرار داده است.

بهترین لپ تاپ های سامسونگ | گزارش کارت کامل سامسونگ را ببینید

8. Alienware (75/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ

سال دوم Alienware در بهترین و بدترین برندها نشان می دهد که از رتبه چهارم به رتبه هشتم کاهش یافته است. ما این برند را در میانه یک تحول می یابیم و با طراحی Epic خود به نفع طراحی جدید Legend که برداشتی تکامل یافته از موضوع بین کهکشانی این شرکت است، خداحافظی می کند. ما انتظار داریم که Alienware در سال 2021 چیزهای خوبی را تجربه کند و فکر می کنیم که یک بازگشت قریب الوقوع است.

بهترین لپ تاپ های Alienware | به گزارش کارت کامل Alienware مراجعه کنید

10. اپل (73/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ

اپل در گزارش بهترین و بدترین سال 2019، سومین بدترین برند ما بود و امسال، غول فناوری کوپرتینویی پس از مایکروسافت، دومین برند بد ما است. چیزی که به رتبه پایین اپل کمک کرده است، نتایج متفاوت آن در گزارش پشتیبانی فنی تلفن ما و عدم ارائه پیشنهادات متنوع آن برای مصرف‌کنندگانی است که از بودجه آگاه هستند – برای یافتن لپ‌تاپ اپلی که برچسب قیمت چهار رقمی نداشته باشد، سخت سخت خواهید بود. . در عین حال، می‌دانیم که اپل یک برند لوکس است، بنابراین اگرچه اپل ممکن است نتواند به طرفداران غیرمتمول خود پاسخ دهد، غول فناوری کوپرتینویی همچنان می‌تواند با معرفی گزینه‌های طراحی جدید به بالاترین رتبه‌ها برسد. و ریسک های بیشتری را با نوآوری انجام دهید.

بهترین لپ تاپ های اپل | به گزارش کارت کامل اپل مراجعه کنید

11. مایکروسافت (70/100)

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ

مایکروسافت با پایان دادن به آخرین رتبه، سال آرامی را سپری کرد، وقتی محصولاتی را که منتشر کرد از محصولاتی که اعلام کرد جدا کردید. Surface Pro X افزوده شده جدید به مجموعه لپ تاپ/تبلت خود ناامید شد، در حالی که مدل های آزمایش شده و واقعی تا حد زیادی نسبت به نسخه های قبلی بدون تغییر بودند. چندین محصول هیجان انگیز در سال 2020 و بعد از آن وجود دارد که ارزش آن را دارد.

بهترین لپ تاپ های مایکروسافت | به گزارش کارت کامل مایکروسافت مراجعه کنید

چگونه به برندها امتیاز می دهیم

به هر برند لپ تاپ امتیازی بر اساس مقیاس 100 امتیازی اختصاص می یابد. امتیازها در پنج دسته اعطا می شوند: طراحی، بررسی، پشتیبانی فنی/گارانتی، نوآوری و ارزش، و انتخاب. در اینجا به معنای هر کدام است.

نظرات (40 امتیاز): مهمترین جنبه هر برند کیفیت محصولات آن است. برای تعیین امتیاز دسته نظرات یک شرکت، از رتبه‌بندی‌هایی که به لپ‌تاپ‌هایش دادیم استفاده کردیم. ما میانگین رتبه‌بندی لپ‌تاپ را برای هر برند در نظر گرفتیم (نرخ‌های Laptop Mag در مقیاس 1 تا 5)، میانگین امتیاز را به مقیاس 40 امتیازی تبدیل کردیم و سپس یک جایزه 0.75 امتیازی برای هر جایزه انتخاب ویرایشگر اضافه کردیم.

طراحی (15 امتیاز): ما قطعاً یک نوت بوک را از روی جلد آن – و کناره ها، عرشه، قاب و پایه آن قضاوت می کنیم. اگرچه هیچ دو نوت بوک دقیقاً یکسان به نظر نمی رسند، اما هر برند زبان طراحی دارد که خطوط تولید آن را کاهش می دهد.

نام تجارینظرات (40)طراحی (15)پشتیبانی (20)نوآوری (10)ارزش (15)به طور کلی (100)
ایسوس361513101488
دل36121491485
HP33141291482
MSI34131281178
لنوو31121461477
ایسر31111191476
ریزر3312186776
سامسونگ3114148875
Alienware3313157775
سیب3311176673
مایکروسافت3111154970

پشتیبانی فنی و گارانتی (20 امتیاز): هنگام خرید لپ تاپ، می خواهید بدانید که سازنده پشت آن دستگاه می ایستد و در رفع مشکلات فنی به شما کمک می کند. ما امتیاز این دسته را اساساً بر اساس رتبه‌بندی‌های سالانه پشتیبانی فنی ما قرار می‌دهیم ، که در آن مخفیانه می‌رویم و از همه شرکت‌ها با استفاده از تلفن، وب و کانال‌های اجتماعی آنها سؤال می‌پرسیم. اما 2 امتیاز از 20 امتیاز بر اساس کیفیت پوشش گارانتی استاندارد این شرکت تعلق گرفت.

نوآوری (10 امتیاز): بازار لپ تاپ به سرعت در حال حرکت است و اگر ثابت بمانید، غلت خواهید خورد. برای دسته نوآوری، ما امتیازاتی را بر اساس توانایی برند در پیشبرد بازار از طریق پیاده‌سازی یا توسعه فناوری‌های جدید و همچنین ریسک‌پذیری، اعطا کردیم.

ارزش و انتخاب (15 امتیاز): سازنده چند نوع خریدار مختلف را مورد خطاب قرار می‌دهد، و آیا محصولات برای شما پول خوبی ایجاد می‌کنند؟ برای این دسته، ما برای ارائه طیف گسترده ای از انواع لپ تاپ (بودجه، تجاری، بازی و غیره) و برای ارائه قیمت تهاجمی امتیاز اعطا کردیم.

خرید بهترین مارک لپ تاپ با قیمت

1 دیدگاه در بهترین لپ تاپ دنیا 2022

 1. پینگ بک: ۱۰ ویژگی لپ تاپ که با صرف نظر کردن از آن‌ها می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید - webziner.ir

کامنت ها بسته شده است.

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید