هدفون bowers & wilkins px7 قیمت کمی ندارد ولی با توجه به قابلیت هایی که ارائه می دهد ارزش خریدن را دارد. باورز اند ویلکینز px7 عملکرد صوتی متعادل، ANC قوی و 30 ساعت شارژدهی باتری را با طراحی عالی ارائه می دهد. کیفیت صدای هدفون باورز اند ویلکینز px7 بسیار عالی است. صدای قدرتمند و دقیقی ارائه می دهد که برای هر سبک موسیقی مناسب است. حالت های حذف نویز و صدای محیط نیز چشمگیر هستند و به خوبی کار می کنند. برای تهیه محصول Bowers & wilkins px7 و خرید هدفون، هدست و هندزفری از بهترین فروشنده های انلاین می توانید از لینک زیر اقدام فرمایید.

هدفون باورز اند ویلکینز مدل P3 Series1

مشاهده و خرید

 

نقد و بررسی هدفون bowers & wilkins px7

هدفون bowers & wilkins px7 - باورز اند ویلکینز px7 و Bowers & wilkins px7 خرید - Bowers & wilkins px7 قیمت در وبزینر
هدفون bowers & wilkins px7 – باورز اند ویلکینز px7 و Bowers & wilkins px7 خرید – Bowers & wilkins px7 قیمت

هدفون Bowers & wilkins px7 قیمت ۳۹۹ دلار را دارد و با این مبلغ به شما چیزی می دهد که شبیه هیچ هدفون دیگری در بازار نیست. جنس این محصول پلاستیکی نیست، بلکه از فیبر کربن زیبا، فلز و چرم تولید شده است. حتی بهتر از آن، صدای PX7 به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است و صدای گرم و متعادلی را ارائه می دهد. به علاوه، هدفون دارای ANC قدرتمند و 30 ساعت شارژدهی باتری است.

با این حال، در مورد هزینه این محصول، ای کاش باورز اند ویلکینز px7 یک اکولایزر هم به برنامه این هدفون اضافه می کرد تا کاربران بتوانند تا حدودی بر صدا کنترل داشته باشند. البته شما می‌توانید این قابلیت و مجموعه‌ای از ویژگی‌های دیگر را از محصولات سونی WH-1000xM4 و هدفون حذف نویز Bose 700 به علاوه ANC قدرتمندتر را با قیمتی ارزان‌تر خریداری کنید. اما اگر هدفونی می‌خواهید که به همین اندازه عالی باشد، هدفون bowers & wilkins px7 انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.