اپل آی‌پد پرو را به‌عنوان بهترین جایگزین لپ‌تاپ معرفی می‌کند ، اما اگر به یک لپ‌تاپ با صفحه‌کلید فیزیکی نیاز دارید، چه؟ به همین دلیل است که اپل، در میان سایر شرکت‌ها، قاب‌های صفحه‌کلید آی‌پد پرو را می‌سازد، بنابراین می‌توانید تبلت را بیشتر شبیه لپ‌تاپ‌هایی کنید که به آن‌ها عادت کرده‌اید. اما کدام یک از این کیس های گران قیمت بهترین کیبورد آیپد پرو است؟

ما آیپد پرو 12.9 اینچی را با سه کیبورد برتر – از اپل، بریج و لاجیتک – آزمایش کردیم تا بفهمیم کدام یک برای شما مناسب است. با کمال تعجب، هیچ برنده مشخصی وجود ندارد: یکی بهترین تجربه تایپ را ارائه می دهد، دیگری آسان ترین استفاده را دارد و سومی مقرون به صرفه ترین است.

صفحه کلید هوشمند Apple Folio برای iPad Pro

بهترین کیبورد آیپد پرو برای قابل حمل بودن.

بهترین چیز در مورد صفحه کلید هوشمند اپل برای نسل سوم آیپد پرو این است که استفاده از آن آسان است. وصل کردن این دو به سادگی ضربه زدن به تبلت بر روی دریچه مشخص شده و تا کردن کیس (به طور طبیعی) برای اتصال بخش تبلت به صفحه کلید است. بدون اتصال بلوتوث؛ فقط کار می کند

هنگامی که آنجا هستید، دو موقعیت برای قرار دادن iPad Pro در اختیار خواهید داشت، که کمی محدود است – Brydge به شما امکان می‌دهد تبلت را تا حدود 180 درجه بچرخانید. از طرف دیگر، صفحه کلید لاجیتک تنها یک موقعیت برای نشستن تخته سنگ دارد.

بزرگترین گلایه من از صفحه کلید هوشمند اپل کلیدهای عجیب و غریب آن است که به سختی شبیه کلیدها هستند. در عوض، آنها مربع های پوشیده از پارچه هستند که به سختی احساس حرکت می کنند. اگر با صفحه کلیدهای سطحی و کلیکی مشکلی ندارید، این کلیدها مشکلی نخواهند داشت.

صفحه کلید هوشمند اپل را بخرید(در برگه جدید باز می شود)

حالت تبلت – جایی که می‌توانید تبلت را صاف روی قاب قرار دهید – نیز خوب است، و چیزی است که در صفحه‌کلید Brydge نمی‌بینید. قاب صفحه کلید لاجیتک در حالت تبلت بسیار دست و پا گیرتر است. این محصول به نظر می رسد که شما سه بخش از روزنامه یکشنبه را حمل می کنید.

بله، کیبورد اپل بیشترین هزینه را دارد (30 دلار بیشتر از صفحه کلید Brydge و 60 دلار بیشتر از صفحه کلید Logitech)، اما این قیمت را با نازک ترین و سبک ترین گزینه به دست می آورد.

تبلیغات

بیشتر: بهترین میانبرهای صفحه کلید iPad (برای کیبوردهای هوشمند یا بلوتوث)

با آزمایش برگه صفحه کلید هوشمند اپل در تست تایپ 10 سریع انگشت، به 79 کلمه در دقیقه با دقت 97.5 درصد رسیدم، که سریعترین تایپ من روی هر یک از این جلدهای صفحه کلید است. این ممکن است به این دلیل باشد که من بیشتر به این لوازم جانبی عادت کرده‌ام، زیرا طولانی‌ترین زمان عرضه آن بوده و از زمانی که iPad Pro را بررسی کرده‌ایم، آن را داشته‌ایم. هنگام تایپ کردن صفحه نمایش نیز در کیس ثابت می ماند.

مزایا: استفاده آسان. بدون نیاز به بلوتوث

معایب: گران ترین کم عمق ترین کلیدها

مشخصات (مدل 12.9 اینچی): نیروی فعال سازی مورد نیاز: 61 گرم | مسیر: 1.2 میلی متر | وزن (iPad Pro پیوست): 2.3 پوند | ضخامت: 0.6 اینچ

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

بهترین کیبورد آیپد پرو برای تایپ.

اگر می‌خواهید تجربه‌ای از لپ‌تاپ سنتی داشته باشید، احتمالاً به صفحه‌کلید Brydge Pro توجه کرده‌اید، که کمترین شباهت به کیبورد را دارد. این صفحه‌کلید متالیک است که در رنگ‌های نقره‌ای و خاکستری عرضه می‌شود و جفت لولای آن به شما امکان می‌دهد در آی‌پد پرو جابجا شوید.

تبلیغات

اغلب اوقات، تجربه اتصال Brydge واقعاً خوب عمل می‌کند – لولاها به اندازه‌ای محکم و محکم هستند که می‌توانند روی آی‌پد محکم شوند و آن را ثابت نگه دارند، تا زمانی که بخواهید به‌صورت دستی آن را بردارید، که فرآیندی بسیار روان است.

تبلیغات

کیبورد Brydge Pro را بخرید(در برگه جدید باز می شود)

با این حال، زمانی که این فرآیند اتصال آزار دهنده می شود، زمانی است که قطعات لاستیکی لولا از قطعات فلزی جدا می شوند. اگر به اندازه کافی چشم عقابی دارید که وقتی اتفاق می‌افتد متوجه آن شوید، مشکلی نیست، اما می‌توانم یک کاربر غافل را ببینم که وقتی به این نقطه فشار کوچک توجهی نمی‌کند با مشکل مواجه می‌شود.

تا زمانی که فرآیند اتصال را درک کنید، استفاده از بریج را دوست خواهید داشت. صفحه‌کلید آن نزدیک‌ترین چیز به صفحه‌کلیدهای قدیمی و محبوب مک‌بوک پرو و ​​مک‌بوک ایر است که قبل از صفحه‌کلیدهای جنجالی سوئیچ پروانه‌ای اپل، که به دلیل مستعد شکست بدنام هستند، عرضه شدند.

بیشتر: چگونه از iPad خود به عنوان تنها رایانه خود استفاده کنید – لپ تاپ Mag

کلیدهای آن نه تنها احساس کلیک واکنشی عالی را ارائه می‌دهند، بلکه 1.3 میلی‌متر حرکت آنها (همانند Logitech Slim Folio Pro) و 78 گرم نیروی محرک مورد نیاز (بیش از هر موردی که ما به آن نگاه کردیم) برای چیزی ترکیب می‌شوند که بیشتر شبیه به یک صفحه کلید خارجی واقعی است. در تست تایپ 10fastfingers، من روی 75 wpm کلیک کردم، با دقت 98.4% که با میانگین 80 wpm من فاصله چندانی ندارد. این در وسط بسته اینجاست، کمتر از نرخ 79 wpm از صفحه کلید اپل و علامت 73 wpm از Logitech.

تبلیغات

یکی دیگر از چیزهایی که من در مورد صفحه کلید Brydge دوست دارم، که صفحه کلید هوشمند اپل فاقد آن است (و صفحه کلید لاجیتک ارائه می کند) این است که یک ردیف از کلیدهای عملکردی، از جمله خانه، قفل، روشنایی بالا و پایین، کنترل های رسانه (به عقب، پخش) را در خود جای داده است. /مکث، سریع به جلو) و افزایش و کاهش صدا. همچنین یک دکمه اختصاصی Siri در گوشه سمت چپ پایین وجود دارد که ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید.

چند تن از همکاران خاطرنشان کردند که قسمت صفحه کلید زیر کلیدها یادآور ناخوشایندی است که iOS هنوز از ورودی ماوس یا صفحه لمسی پشتیبانی نکرده است – چیزی که من انتظار دارم امسال تغییر کند. همچنین، ای کاش این صفحه کلید (یا هر صفحه کلید غیر اپل) از پورت Smart Connector پشتیبانی می کرد، زیرا نیاز به جفت شدن و لغو جفت شدن با بلوتوث می تواند آزار دهنده باشد.

از نظر پایداری، لولاهای Brydge Pro به اندازه‌ای قوی هستند که بتوانم از دستگاه در دامان خود استفاده کنم و در حین تایپ کردن به سختی لرزشی را مشاهده کنم (و به شدت تایپ می‌کنم، توجه داشته باشید). با این حال، وقتی iPad Pro متصل به Brydge را در حالت لپ‌تاپ دور زدم، متوجه شدم که قسمت تبلت 2 در 1 موقتی به عقب می‌چرخد: وزن تبلت آن را پایین می‌آورد – هر چند که در این حالت قابل قبول است. تنها موردی که به شما امکان می‌دهد آیپد پرو را آزادانه روی لولا بچرخانید.

بیشتر: نحوه دسترسی به کاراکترهای جایگزین در صفحه کلید iPad

همچنین، یک تکه پوشش پشتی وجود دارد، بنابراین لولاها بیرون نمی‌زنند. اگرچه دقیقاً لازم نیست، بنابراین من آن را به صورت روزانه استفاده نکرده ام.

کیبوردهای Brydge Pro با قیمت 149 تا 169 دلار در وسط بسته قرار دارند و همچنان به اندازه‌ای گران هستند که از خرید آنی جلوگیری کنند.

مزایا: بهترین صفحه کلید در کلاس. چرخش تا 180 درجه؛ برداشتن و برداشتن آن آسان است

معایب: لولاهای لاستیکی ممکن است نیاز به تنظیم مجدد داشته باشند.

مشخصات (مدل 12.9 اینچی):  نیروی فعال سازی مورد نیاز: 78 گرم | مسیر: 1.3 میلی متر | وزن (iPad Pro پیوست): 3.4 پوند | ضخامت: 0.7 اینچ

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

بهترین کیبورد آیپد پرو برای کسانی که بودجه کمی دارند.

با قیمت 119 تا 129 دلار، Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro ارزان‌ترین کیس iPad Pro است که ما بررسی کردیم. و اگر به دنبال کیفی با پد کافی برای محافظت در برابر چند ضربه هستید، این مورد برای شما نیز صادق است.

تبلیغات

درست مانند صفحه‌کلید Brydge، صفحه‌کلید لاجیتک ردیفی از کلیدهای عملکردی از جمله روشنایی کلید، کنترل‌های رسانه، کنترل‌های صدا، قفل و خانه را ارائه می‌دهد. دکمه اختصاصی سوئیچ صفحه‌کلید آن (که پوشش صفحه‌کلید اپل نیز شامل آن می‌شود) به شما امکان می‌دهد صفحه‌کلید روی صفحه را بالا بیاورید و سپس به صفحه‌کلید ایموجی اصلاً بی‌اهمیت (شوخی نمی‌کنم) بروید.

Logitech Slim Folio Pro را بخرید(در برگه جدید باز می شود)

بزرگترین مشکل Logitech Slim Folio Pro این است که دقیقاً باریک نیست. از آنجایی که 0.2 تا 0.4 اینچ از صفحه کلید اپل یا بریج ضخیم تر است، فضای بیشتری را در کیف شما اشغال می کند و احساس ناخوشایندی به شما دست می دهد.

تبلیغات

تبلیغات

و هنگامی که به آن عادت کردید، مشکل آزاردهنده دیگر Logitech Slim Folio Pro در داخل و خارج کردن آن است، که احتمالاً اگر و زمانی که بخواهید از آن به عنوان تبلت استفاده کنید، باید این کار را انجام دهید. با عرض 0.8 تا 1 اینچ، این قاب می تواند بیش از چهار برابر ضخامت خود iPad Pro باشد.

تبلیغات

وقتی زمان برداشتن کیس فرا می رسد، باید سخت کار کنید. کشیدن یا خاموش کردن قاب بزرگ در آیپد پرو نیاز به نیروی زیادی دارد – به حدی که تقریباً احساس می‌کردم دارم آن را می‌شکنم.

بیشتر: مک بوک پرو در مقابل آیپد پرو: کدام را باید بخرید؟

اوه، و تنها یک موقعیت خوب برای استفاده در حالت لپ تاپ وجود دارد. صفحه کلید Brydge امکان چرخش تا 180 درجه را فراهم می کند، در حالی که صفحه کلید هوشمند اپل دو موقعیت داک را ارائه می دهد.

از نظر تجربه تایپ، کلیدهای لاجیتک نه ناراحت کننده هستند و نه الهام بخش. آنها کلیدهای فوق کم عمق اپل نیستند، اما بازخورد دلپذیر کلیدهای Brydge را نیز ارائه نمی دهند. من در تست تایپ 10fastfingers 73 wpm را با دقت 94.8% زدم. این یک نرخ خوب است، اما در انتهای پایین نمرات من در این صفحه کلید. این تبلت در محفظه لاجیتک کمی بیشتر از اپل یا بریج حرکت می کند که کمی پایدارتر بودند.

همچنین یک دریچه برای نگه‌داشتن Apple Pencil وجود دارد که وقتی آهن‌ربا در iPad Pro هنوز در قاب قابل دسترسی است، احساس غریبی می‌کند و به نظر ضروری نمی‌رسد.

مزایا: مقرون به صرفه ترین؛ پد محافظ ارائه می دهد

معایب: فقط یک موقعیت برای حالت لپ تاپ. حجیم؛ وصل کردن و برداشتن تبلت کار سختی است

مشخصات (مدل 12.9 اینچی): نیروی فعال سازی مورد نیاز: 65 گرم | مسیر: 1.4 میلی متر | وزن (iPad Pro پیوست شده): 3.0 پوند | ضخامت: 0.8-1 اینچ

صفحه کلید هوشمند Apple Folio برای iPad Pro

صفحه کلید هوشمند Apple Folio برای iPad Pro

اتصال (و جدا کردن) iPad Pro و صفحه کلید هوشمند Apple Folio واقعاً آسان است.

تبلیغات

صفحه کلید هوشمند Apple Folio برای iPad Pro

صفحه کلید هوشمند Apple Folio برای iPad Pro

کلیدهای اپل نور پس زمینه ندارند و کمی سطحی هستند.

صفحه کلید هوشمند Apple Folio برای iPad Pro

صفحه کلید هوشمند Apple Folio برای iPad Pro

تبلیغات

در حالت تبلت، صفحه کلید هوشمند Folio به قدری نازک می شود که حتی نمی توانید آن را ببینید.

صفحه کلید هوشمند Apple Folio برای iPad Pro

صفحه کلید هوشمند Apple Folio برای iPad Pro

صفحه کلید هوشمند Apple Folio در دو موقعیت مختلف قرار دارد که بیشتر از Logitech Slim Folio Pro است اما کمتر از صفحه کلید Brydge Pro است.

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

آی‌پد پرو ۱۲.۹ اینچی در صفحه‌کلید Brydge Pro نصب شده است.

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

تبلیغات

صفحه کلید Brydge Pro یک تجربه تایپ را ارائه می دهد که صاحبان مک بوک پرو را حسادت می کند.

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

لاستیک لولاهای صفحه کلید Brydge Pro ممکن است بیفتد و مجبور شوید آن را به اطراف بکشید.

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

Advertisement

اگر می‌خواهید لوگوی اپل را ببینید، می‌توانید از صفحه کلید Brydge Pro بدون فلپ پشتی آن استفاده کنید.

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

صفحه کلید Brydge Pro برای iPad Pro 2018

شما همچنین می توانید آن فلپ را روی آن بکشید، اگرچه ممکن است آرم Y Brydge مورد نظر شما نباشد.

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

تبلیغات

iPad Pro در Logitech Slim Folio Pro متصل شد.

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

قرار دادن iPad Pro در Logitech Slim Folio Pro ممکن است کمی سخت باشد.

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

استفاده از Slim Folio Pro در حالت تبلت تجربه بسیار غلیظی است.

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

تبلیغات

صفحه کلید Logitech Slim Folio Pro دکمه های تخصصی Home، صدا، روشنایی و رسانه را ارائه می دهد.

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

Logitech Slim Folio Pro برای iPad Pro

می‌توانید Apple Pencil را در درب بسته شدن Slim Folio Pro بکشید.

اعتبار: Laptop Mag

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]