بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی کفشی است که راحت،‌ سبک و استاندارد باشد. در هنگام خرید و انتخاب کفش پیاده روی مردانه متوجه تنوع محصول می شوید و ممکن است همین تنوع، انتخاب یک کفش مردانه مناسب را برای شما سخت کند. در این راهنمای خرید بهترین کفش های پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل مثل ترکینگ و هامتو که جزو پرفروشترین کفش های دیجی کالا هستند را معرفی می کنیم.مشاهده و خرید انواع کفش ورزشی زنانه و مردانه

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی چهار فصل ایرانی

مهم است که مشخص کنید برای چه مصرفی می‌خواهید  کفش بخرید، پیاده‌روی، طبیعت‌گردی، کوهنوردی، سالن، مجلسی، رسمی و… . برای اینکه هر نوع کفش مدل‌های متنوع و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارد و هر کدام را در مراسم یا مکان خاص خود استفاده می کنید.

یکی ازسالم ترین و کم‌هزینه‌ترین ورزش های دنیا، پیاده روی است و توصیه پزشکان برای حفظ سلامتی، پیاده روی روزانه به مدت 30 دقیقه الی یک ساعت در روز می باشد. کفش مناسب و استاندارد، مهمترین ابزار هر نوع ورزشی علی الخصوص ودویدن و پیاده روی  است.راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش کوهنوردی مردانه کد A21X
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا

1. کفش کوهنوردی مردانه کد A21X

از آنجا که در هنگام کوهنوردی و سنگ‌نوردی فشار زیادی بر روی پاها است و احتمال آسیب هم بالاست انتخاب یک کفش مناسب بسیار ضروری است. جنس کفش کوهنوردی مردانه کد A21X از چرم مصنوعی و مواد مصنوعی می باشد و کفی این کفش قابل تعویض است.

جنس زیره این کفش ورزش مردانه از جنس چرم و مواد مصنوعی (اورتان) می باشد که مقاومت بالایی دارد و می توانید با خیال راحت با این کفش کوهنوردی کنید.

از مهمترین ویژگی های زیره کفش کوهنوردی مردانه کد A21X آج دار بودن، کاهش فشار وارده، مقاوم در برابر سایش هست. همچنین این کفش رویه چرمی و ضد آب دارد و نحوه بسته شدن آن به صورت بندی می باشد. کفش تیمبرلند ساق بلند بوده و تا بالای مچ پاست. کتانی مردانه کد A21X یکی از پرفروش ترین کفش های بازار امروز ایران بوده و کاربران زیادی این محصول را برای کوه نوردی و طبیعت‌گردی انتخاب کرده اند.

کفش کوهنوردی مردانه کد A21X

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش پیاده روی مردانه مدل Superstar AMG 2023 رنگ سفید

2. کفش پیاده روی مردانه مدل Superstar AMG 2023 رنگ سفید

جنس کتونی مردانه مدل Superstar AMG 2023 از بافت، پلی اورتان، چرم مصنوعی است و سایز این کفش 41 تا 44 می باشد. کتونی مردانه مدل Superstar AMG 2023 محصول ایرانی است که با قیمتی بسیار مناسب و وزنی سبک به فروش  می رسد.
جنس زیره این کتونی از ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)، پلی اورتان می باشد. از ویژگی‌های زیره می توان به انعطاف پذیری، تخت بودن، قابلیت ارتجاعی، قابلیت گردش هوا، کاهش فشار وارده، مقاوم در برابر سایش اشاره کرد. به همین منظور کفی کفش پیاده روی مردانه مدل Superstar AMG 2023 قابلیت ارتجاعی و گردش هوا دارد و از همه مهم تر قابل تعویض است. نحوه بسته شدن این کفش به صورت بندی می باشد.
کفش پیاده روی مردانه مدل Superstar AMG 2023 رنگ سفید
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش مخصوص پیاده روی مردانه کفش سعیدی مدل 0356200 کد MU110
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا

3. کفش مخصوص پیاده روی مردانه کفش سعیدی مدل 0356200 کد MU110

جنس کفش مخصوص پیاده روی مردانه کفش سعیدی مدل 0356200 کد MU110 از پارچه و مش است. و جنس زیره این کفش از پلی اورتان می باشد. کفی کفش مردانه کفش سعیدی، طبی است. نحوه بسته شدن این کفش به صورت بندی می باشد. از ویژگی‌های کفش پیاده روی مردانه سعیدی به قابلیت ارتجاعی و کاهش فشار وارده بر روی زیره این کفش می توان اشاره کرد. همچنین این کفش پد محافظت از پا و قابلیت گردش هوا نیز دارد.

کفش مخصوص پیاده روی مردانه کفش سعیدی مدل 0356200 کد MU110

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش پیاده روی مردانه مدل Palermo-Bk

4. کفش پیاده روی مردانه مدل Palermo-Bk

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که پیاده‌روی روزانه را در برنامه ریزی خود دارند این کفش‌، مخصوص همین کار است. جنس کفش پیاده روی مردانه مدل Palermo-Bk از پارچه بوده و جنس زیره آن از پلی اورتان است که باعث سبکی و انعطاف‌پذیری این کفش شده است.

کفی کفش پیاده روی مردانه مدل Palermo-Bk قابل تعویض بوده و نحوه بسته شدن این کفش نیز به صورت بندی است. از ویژگی‌های زیره این کفش می توان به کاهش فشار وارده و مقاوم بودن در برابر سایش اشاره نمود.

کفش پیاده روی مردانه مدل Palermo-Bk

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش راحتی مردانه مدل rzai

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا

5. کفش راحتی مردانه مدل rzai

کفش راحتی مردانه مدل rzai از جنس مش تولید شده و شاید متوجه شده باشید که مدل این کفش شبیه به کفش مردانه آدیداس هست. به دلیل جنسی که رویه این کفش برای پا دارد این هست که در هنگام تعریق، پا بوی بد نمی گیرد.

جنس زیره این کفش راحتی از لاستیک است و کفی آن ساده بوده و نیازی به بستن بند ندارید. از ویژگی‌های زیره این کفش میتوان به انعطاف پذیری آن اشاره نمود.

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش پیاده روی مردانه مدل 01

6. کفش پیاده روی مردانه مدل 01

کفش پیاده روی مردانه مدل Palermo-wh یکی از بهترین کنونی ها برای پیاده‌روی و دویدن است. جنس این کفش از پارچه مش تولید شده و به کاهش وزن کفش کمک می کند. همچنین موجب گردش هوای درون کفش شده و از تعریق و بوی نامطبوع کفش جلوگیری می‌کند.

نکته جالب در طراحی این کتونی این است که از تکنولوژی خاصی برای محافظت از پا در هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی استفاده شده است.

به دلیل اینکه در لایه میانی این کتانی از فوم استفاده شده، فشارهای وارده از سطح زمین را کاهش داده و راحتی پاها را در کفش افزایش می دهد.

یکی از ویژگی های خوب این کفش که باعث محبوبیت بیش تر آن شده این هست که در قسمت پاشنه، آسپرت طوری طراحی شده که از پاشنه حمایت می‌کند،‌ بنابراین فعالیت‌های ورزشی را در مدت زمان طولانی‌تری می توانید انجام دهید.

قسمت ساق کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل Palermo-wh، کوتاه است و موجب افزایش آزادی حرکت ورزشکار می‌شود. این کفش مشابه یک کتونی آدیداس ساخته شده است.

کفش پیاده روی مردانه مدل 01
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش فوتسال مردانه مدل MAX1
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا

7. کفش فوتسال مردانه مدل MAX1

کفش فوتسال مردانه باید راحت و انعطاف پذیر باشد و در عین حال که به آسانی خم می شود، آن‌قدر هم نرم نیست که با کوچک‌ترین حرکتی کاملاً از وسط خم شود.

بهتر است نسبت یه هر ورزش و موقعیتی کفش مخصوص به خود را خریداری کنید. مثلا کفش فوتسال برای ورزشی فوتسال است و برای کوهنوردی کتونی مخصوص به کوه را نیاز داریم تا بتواند از سلامت کمر و بدنتان محافظت کند.

جنس رویه کفش فوتسال مردانه مدل MAX1 از چرم مصنوعی تولید شده است. زیره این کتونی فوتسال نرم و با دوام از جنس اتیلن وینیل استات (EVA) می باشد و در مقابل سایش می تواند انتخابی مناسبی باشد. همچنین از این کفش برای فوتسال، پیاده روی و استفاده روزمره می توان استفاده کرد‏‏.‏

کفی این کفش قابلیت ارتجاعی داشته و قابل تعویض است و باعث کاهش فشارهای وارد شده به پا می‌شود. زیره کفش فوتسال مردانه مدل MAX1 در برابر سایش مقاوم است.

کفش فوتسال مردانه مدل MAX1
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل 02 کد 123

8. کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل 02 کد 123

در بازار کفش مردانه، کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل 02 کد 123 یکی از پرفروش ترین کفش های مردانه است. این کفش به دلیل طراحی و قابلیت های کاربردی خود، برای پیاده روی انتخاب بسیار مناسبی است. این کفش در فصل های مختلف، برای استفاده روزمره و پیاده روی انتخاب مناسبی است.

برای آن دسته از افرادی که در طول روز ساعات طولانی می ایستند و یا پیاده روی می کنند، انتخاب و خرید یک کفش‌ راحت بسیار لازم و ضروری است، به این دلیل که از آسیب‌های احتمالی در ناحیه کمر، لگن و پاها جلوگیری شود.

کفش مخصوص پیاده روی مردانه کد nm 123 از جنس پارچه بوده و زیره پلی‌اورتان دارد. به دلیل پارچه ای بودن رویه کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل 02 کد 123، این محصول برای استفاده در روزهای گرم‌تر سال انتخاب کاملا مناسبی بوده و موجب تعریق کمتر پاها می‌شود.

کفی این کفش قابل تعویض است و نحوه بسته شدن آن به صورت بندی است. کفش مردانه کد nm 123 بسیار منعطف و نرم است و در حین پیاده روی های طولانی فشاری به پاها وارد نمی‌کند.

طراحی

کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل 02 کد 123 طراحی شده تا قدرت بیشتری برای پیاده روی و دوچرخه سواری به شما بدهد. به دلیل ساختار سخت و سیلیکونی این کفش در زمان پیاده روی انعطاف پذیری و سبکی خوبی دارد.

قابلیت های کاربردی

کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل 02 کد 123 قابلیت های کاربردی بسیار دارد. این کفش دارای زیره قوی است که می توانید بدون احساس خستگی، مدت زمان طولانی تری پیاده روی کنید.

تحرکات پیاده روی

با کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل 02 کد 123 شما را قادر می سازد تا با سرعت بالاتری و مدت زمان بیشتری پیاده روی کنید. همچنین، این کفش را به شما امکان می دهد تا به بهترین شکل پیاده روی کنید و به بهترین نحو از آن لذت ببرید.

قیمت و شرایط

کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل 02 کد 123 کفش بی نظیری است و قیمت کمتری نسبت به سایر کفش های پیاده روی مخصوص مردانه دارد. با خرید این کفش، می توانید از بهترین وضعیت ممکن برای پیاده روی لذت ببرید.

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش پیاده روی مردانه مدل اسپرت کد Bk243
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا

کفش پیاده روی مردانه مدل اسپرت کد Bk243 جنس پارچه ای دارد و زیره آن تاز ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU) با کفی ساده تولید شده است.

نحوه بسته شدن این کفش به صورت کشی است. همچنین این کفش زیره انعطاف پذیری دارد و باعث کاهش فشار وارده بر پا در حین پیاده روی های طولانی مدت می شود و در برابر سایش نیز مقاوم است.

کفش پیاده روی مردانه مدل اسپرت کد Bk243
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش پیاده روی مردانه مدل k.bs.156
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی مردانه ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا

10. کفش پیاده روی مردانه مدل k.bs.156

کفش پیاده روی مردانه مدل k.bs.156 یک کفش سبک و راحت برای اسپرت و استفاده روزمره است، این کفش خیلی مناسب ورزش دو و فوتبال و… نیست ولی  برای رانندگی و پیاده‌روی آسفالت خوب و سبک است.

کفش پیاده روی مردانه مدل k.bs.156 ظاهر جذاب تری نسبت به قیمتش دارد. جنس این کفش از پارچه، مواد مصنوعی طراحی و تولید شده است. جنس زیره آن از مواد مصنوعی با کفی قابل تعویض است. نحوه بسته شدن کفش پیاده روی مردانه مدل k.bs.156 به صورت بندی است و می تواند فشار وارده بر پا را کاهش دهد و در برابر سایش نیز مقاومت بالایی دارد.

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش راحتی مردانه مدل Classic Cub AMG کد 1995 رنگ سفید

11. کفش راحتی مردانه مدل Classic Cub AMG کد 1995 رنگ سفید

زیره کفش راحتی مردانه مدل Classic Cub AMG کد 1995 انعطاف پذیر، با قابلیت ارتجاعی و گردش هوا، کاهش فشار وارده و مقاوم در برابر سایش می باشد. جنس رویه این کفش EVA (اتیلن-وینیل استات) و از چرم مصنوعی تولید شده است.

جنس زیره این کفش اتیلن وینیل استات (EVA) و کفی آن قابلیت ارتجاعی دارد و همچنین علاوه بر قابلیت گردش هوا، طبی و قابل تعویض نیز هست.

نحوه بسته شدن این کفش، بندی است و در برابر سایش مقاومت خوبی دارد. اگر به دنبال خرید یک کفش مناسب برای پیاده روی هستید این مدل انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

کفش راحتی مردانه مدل Classic Cub AMG کد 1995 رنگ سفید

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش کوهنوردی مردانه شیما مدل 476842342

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا

12. کفش کوهنوردی مردانه شیما مدل 476842342

کفش کوهنوردی مردانه شیما مدل 476842342 جنس برزنت دارد و جنس زیره آن از پلی اورتان با کفی ساده است. نحوه بسته شدن کفش بندی می باشد.

زیره کفش کوهنوردی مردانه شیما مدل 476842342 آج دار بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد و فشار وارده بر پا را در هنگام پیاده روی طولانی کاهش می دهد.

خوشبختانه مقاومت زیادی در برابر سایش دارد پس با خیال راحت می توانید مسیرهای طولانی را با این کفش راه بروید. رنج قیمت مناسبی دارد و بسیار خوش دوخت و شیک است.

کفش کوهنوردی مردانه شیما مدل 476842342

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش پیاده روی مردانه مدل اسپرت کد Bk-216

کفش پیاده روی مردانه مدل اسپرت کد Bk-216 یکی دیگر از پرطرفداران کتونی های بازار ایران است. جنس رویه این کفش از پارچه و جنس زیره آن از ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU) می باشد.

کفی آن ساده و نحوه بسته شدن این کفش نیازی به بند ندارد و به آسانی می توان استفاده کرد. از ویژگی‌های زیره آن انعطاف پذیری، کاهش فشار وارده، مقاوم در برابر سایش را می توان نام برد. این کفش ساخت کشور چین است.

کفش پیاده روی مردانه مدل اسپرت کد Bk-216
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش پیاده روی مردانه مدل NOV-BK
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا

14. کفش پیاده روی مردانه مدل NOV-BK

مهمترین ابزاری که باید ورزشکاران در هنگام پیاده روی و کوهنوردی به آن توجه داشته باشند مراقبت و جلوگیری از آسیب رسیدن به پا است. انتخاب و خرید یک کفش مناسب سبب می شود که فرد هنگام پیاده روی احساس آرامش و راحتی داشته باشد.
مهم است که سایز کفش مناسب پای شما باشد، پا را نزند و هنگام راه رفتن از پا خارج نشود. کفش پیاده روی مردانه مدل NOV-BK توانسته محبوبیت زیادی در بین عموم افراد ایجاد کند و می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
جنس کفش پیاده روی مردانه مدل NOV-BK از پارچه و چرم مصنوعی است. رویه این کفش به رنگ مشکی است و به صورت بندی بسته می شود. برای تمیز کردن این کفش می توانید از واکس بی رنگ استفاده کنید.
جنس زیره این کفش ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU) است و کفی آن قابل تعویض است. ویژگی های این کفش انعطاف پذیری، قابلیت ارتجاعی، قابلیت گردش هوا، کاهش فشار وارده، مقاوم در برابر سایش می باشد.
کفش پیاده روی مردانه مدل NOV-BK

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش راحتی کد 210

این کتونی ساقدار کفدوخت شده است و دور این کفش راحتی دوخت شده و به همین دلیل قابلیت شست و شو دارد. جنس زیره کفش راحتی کد 210 از ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU) و جنس رویه آن از فوم و اشبالت است.

به دلیل اینکه کفش راحتی کد 210 دارای کفی سه بعدی طبی هست بنابراین این کفش از کمر درد جلوگیری و به راحتی پاهای شما کمک می کند. نحوه بسته شدن کفش راحتی کد 210 به صورت بندی است.

این کفش پد محافظت از پا دارد و در برابر سایش مقاومت بالایی دارد. یکی دیگر از ویژگی های این کفش قابلیت گردش هوا، کفی طبی، ضد آب بودن، کاهش فشارهای وارده، انعطاف پذیری عالی آن هست.

کفی کفش راحتی کد 210 آج دار می باشد و انعطاف پذیر است. این کفش دارای بالشتک هوا بوده و قابلیت ارتجاعی و گردش هوا دارد. و باعث کاهش فشار وارده می شود. این کفش راحتی برای اسپرت و استفاده روزمره کفش مناسبی است.

کفش راحتی کد 210
راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا در وبزینر - کفش پیاده روی مردانه مدل Sk005

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا

16. کفش پیاده روی مردانه مدل Sk005

یکی از بهترین محصولات کفش ورزشی زنانه و مردانه ، کفش پیاده روی مردانه مدل Sk005 به دلیل سبک، راحت و خوش قیمت بودن محبوبیت زیادی در بین عموم افراد به دست آورده و بسیار مناسب برای پیاده روی می باسد. جنس رویه این کفش مش می باسد و زیره کفش پیاده روی مردانه مدل Sk005 از جنس ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU) است.

کفی این کفش قابلیت ارتجاعی و گردش هوا دارد و طبی و قابل تعویض می باشد. نحوه بسته شدن کفش پیاده روی مردانه Sk005 به صورت بندی است.

از مهم ترین ویژگی‌های زیره این کفش آج دار بودن، قابلیت ارتجاعی، کاهش فشار وارده است و در برابر سایش بسیار مقاوم می باشد. این کفش پد محافظت از پا نیز دارد و یک کفش مناسب برای پیاده روی است.

کفش پیاده روی مردانه مدل Sk005

بهترین کفش پیاده روی ، کفش پیاده روی دیجی کالا ، کفش پیاده روی مردانه دیجی کالا ، راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی و کوهنوردی ایرانی چهار فصل ترکینگ هامتو دیجی کالا ، بهترین کفش کوهنوردی چهار فصل ، گرانترین کفش کوهنوردی ، راهنمای خرید کفش کوهنوردی
بهترین کفش کوهنوردی چهار فصل ایرانی ، بهترین کفش کوهنوردی ترکینگ

مشاهده و خرید انواع کفش مردانه