پودر دکلره یک محصول آرایشی و بهداشتی است که روی عوامل رنگی مو یعنی ملانین تاثیر گذاشته و در نتیجه باعث تغییر رنگ آن می گردد و به شکل پودر یا پودر دکلره دیجی کالا استفاده می شود.
اگر تصمیم دارید موهای خود را دکلره کنید یا کنجکاو هستید که بدانید با کدام پودر دکلره بدون آسیب رساندن می توانید رنگ موهایتان را تغییر دهید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید. همچنین توضیحات مختصر و مفیذی در مورد انواع دکلره از جمله پودر دکلره خوب آبی، پودر دکلره سفید و پودر دکلره بنفش ارائه داده شده است.

مشاهده همه محصولات پودر دکلره
دکلره مو چیست - پودر دکلره دیجی کالا در وبزینر
پودر دکلره خوب دیجی کالا

دکلره مو چیست؟

دکلره ماده شیمیایی جامد یا مایع هست که برای سفید کردن یا از برداشتن رنگ‌دانه‌های مو استفاده می شود. البته دکلره به تنهایی برای روشن کردن مو کافی نیست و باید با پروکسید هیدروژن مخ لوط شود تا روند روشن شدن مو فعال شود.

دکلره شامل کلر ، هیپوکلریت سدیم ، هیپوکلریت کلسیم و پراکسید هیدروژن می باشد. اما پراکسید هیدروژن ماده اصلی سفید کننده مو است و علاوه بر این ماده حاوی تثبیت کننده نیز می باشد تا از تجزیه پراکسید هیدروژن جلوگیری کند.

انواع پودر دکلره خارجی و ایرانی - پودر دکلره دیجی کالا در وبزینر
پودر دکلره خوب دیجی کالا

انواع پودر دکلره خارجی و ایرانی دیجی کالا

پودرهای دکلره با توجه به پیگمنت رنگی و تاثیری که بر روی موهای سر دارند به ۴ نوع مختلف تقسیم بندی می‌شوند در ادامه درباره هریک توضیحاتی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

  • پودر دکلره آبی: این پودر به دلیل اینکه مقدار زیادی آمونیاک دارد بی رنگ کننده قوی تری نسبت به پودرهای مشابه است. و در مدت زمان کمتری موهای شما را کاملا بی‌رنگ می کند. البته این پودر به تنهایی برای بی رنگ کردن موهای شما کافی نیست و باید با اکسیدان ترکیب شود تا بتواند موها را بی‌رنگ کند.
    اگر به دنبال دکلره ای هستید که تاثیر زیادی داشته باشد و در عین حال کمترین آسیب را به موهای شما وارد کند، پودر دکلره بلوندمی را به شما پیشنهاد می کنیم که میتوانید از این سایت تهیه کنید.
  • پودر دکلره سفید: این پودر نسبت به دکلره آبی مقدار آمونیاک کمتری دارد و در نتیجه آسیب کمتری به موهای شما وارد می‌کند، به همین دلیل به عنوان پودر دکلره بدون آسیب شناخته می شود.
    معمولا به افرادی که موهای بسیار ضعیف و شکننده‌ای دارند توصیه می شود جهت پیشگیری از سوختن موهای خود از پودر سفید استفاده کنند. این پودر هم برای بی‌رنگ کردن مو نیاز به اکسیدان دارد که این ماده را فعال کند.
  • پودر دکلره بنفش: به دلیل اینکه در این پودر از ماده خطرناک آمونیاک استفاده نمی‌شود و کاملا گیاهی هست پودر بی‌خطر برای موهای شما محسوب می شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن موهای شما را با هر جنس و ضخامتی هم که باشد کاملا بی‌رنگ می کند و مزیتی که این پودر را از پودرهای دیگر متمایز می کند این است که موهای شما را نارنجی نمی‌کند.
    همانطور که گفتیم این پودر گیاهی است و کمترین آسیب را به موی سر شما وارد می‌کند در نتیجه می تواند یکی از بهترین انتخابهای شما برای دکلره باشد. پیشنهاد می کنیم اگر نگران سوختن مو و پوست سر خود هستید از این نوع دکلره برای تغییر رنگ موهایتان استفاده کنید.
بهترین پودر دکلره خوب خارجی و ایرانی را از کجا تهیه کنیم
پودر دکلره خوب بنفش دیجی کالا

بهترین دکلره خارجی و ایرانی را از کجا تهیه کنیم؟

در این مقاله سعی کردیم شما را با دکلره و انواع آن آشنا کنیم تا با شناخت و مقایسه انواع دکلره دید بهتری نسبت به پودرها جهت خرید این محصول پیدا کنید.

احتمالا یکی از دغدغه های شما هم این هست که نمیدانید لوازم و مواد آرایشی خود را از کجا تهیه کنید و به راحتی می‌توانید بهترین و باکیفیت‌ترین پودر دکلره دیجی کالا و نیز محصولات آرایشی مورد نیاز خود را بدون مراجعه حضوری از خریداری کنید.

پودر دکلره دیجی کالا بهترین مارک پودر دکلره طریقه استفاده از پودر دکلره پودر دکلره خوب پودر دکلره بنفش پودر دکلره ایگورا

قیمت پودر دکلره در دیجی کالا (امروز)