چه چیز‌هایی در ظاهر مردها، زنان را جذب می‌کند؟ مردانی که زنان عاشقشان می‌ شوند چه ویژگی‌هایی دارند؟
احتمالا تعدادی از این موارد را می‌توانید حدس بزنید. اما حداقل نیمی از این موارد شما را متعجب خواهد کرد.
خودم از مورد شماره 4 تعجب کردم.

حتی اگر متاهل باشید، این اطلاعات برای تحت تأثیر قرار دادن همسرتان باز هم طلاست.

این خصوصیات مردانه، زنان را جذب می کند! - 10 ویژگی ظاهری مردانی که زنان عاشقشان می شوند
ویژگی ظاهری مردانی که زنان عاشقشان می شوند چیست؟

 

واقعیت اینجاست. بسیاری از خانم‌ها تیپ خاصی برای آقایان در نظر دارند.

بدون آن جذابیت‌ها، ممکن است مجبور شوید کمی بیشتر تلاش کنید.

بنابراین سوالی که پیش می‌آید این است که مردانی که زنان عاشقشان می شوند  از چه اکسسوری هایی استفاده کنند؟

پاسخ: بیش از ده مورد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

10 ویژگی ظاهری مردانی که زنان عاشقشان می شوند

 

 

10 ویژگی ظاهری مردانی که زنان عاشقشان می شوند:

 1. کت و شلوار مناسب
 2. یک ساعت خوب
 3. عطر مناسب
 4. پوشیدن پیراهن صورتی
 5. باکسر
 6. شلوار جین مناسب
 7. کفش شیک
 8. ژاکت کشمیر
 9. لباس یقه V
 10. لبخند عالی
 11. اعتماد به نفس بالا

1. پوشیدن کت و شلوار مناسب

خب همه ما می‌دانیم کت و شلوار در چه مراسم‌ها و موقعیت‌هایی کاربرد دارد. یک لباس‌ استاندارد برای کارهای تجاری و مجلل. پوشیدن کت و شلوار برای اولین قرار، خیلی معمول نیست؛ اما خانم‌ها هر از گاهی این نوع پوشش آقایان را دوست دارند. آنها دوست دارند وقتی برای یک مراسم خاص مانند سالگرد ازدواجتان کت و شلوار می‌پوشید، تحت تأثیر قرار بگیرید و حتما از این تلاش شما قدردانی می‌کنند.

مردانی که زنان عاشقشان می شوند می‌دانند در چه مناسبت‌هایی باید چه نوع لباسی بپوشند. اگر قرار است کت و شلوار بپوشید باید در زمان و موقعیت مناسب آن این کار را انجام دهید. روانشناسی در مورد فرم بدن کلاسیک “V شکل” به ما می‌گوید که با سلامتی و تستوسترون بیشتری همراه است.

مناسب کت و شلوار

هرگز قدرت کت و شلوار را دست کم نگیرید. خوب لباس بپوش

 

بنابراین زنان به خصوص به دلیل مردانه جلوه دادن پسر مورد علاقه‌شان، کت و شلوار متناسب را دوست دارند. کمر کوتاه، شانه‌ها و آستین‌های بلندتر – اینها عواملی هستند که باعث جلب توجه زنان می‌شوند.

هر مردی می‌تواند کت و شلوار بپوشد. اما پسری که دوست ندارد کت و شلوار باعث ناراحتی او شود، کسی است که حسابش از بقیه جداست. او کسی است که توسط زنان و سایر افراد جامعه قدرتمند و موفق دیده می‌شود.

 

مشاهده و خرید انواع کت و شلوار

2. استفاده از ساعت مچی

بسیاری از ما برای دیدن زمان از تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کنیم، اما مودبانه‌ترین روش برای بررسی زمان، یک حرکت ساده مچ دست خصوصاً در روابط اجتماعی است. به همین دلیل، هر مردی به یک ساعت خوب نیاز دارد.

و دلیل دوم: مردانی که زنان عاشقشان می شوند مردانی هستند که به جزئیات توجه می‌کنند. بنابراین اگر شما یک ساعت روی مچ خود دارید – این نگاه آنها را به شما جلب می‌کند.

ساعت مچی چیزهای زیادی در مورد استایل شخصی یک مرد می‌گویند. این یک شروع کننده مکالمه عالی با زنی است که دوست دارید.

 

مشاهده و خرید ساعت مچی

3. استفاده از عطر مناسب

رایحه خوب اغلب عامل شماره 1 زنان در انتخاب شریک زندگی ایده آل است. محققان در اروپا مطالعه‌ای را در مجله Personality and Individual Differences در مورد عوامل “انتخاب همسر” مردان و زنان منتشر کرده‌اند.

این نشان می‌دهد که زنان نشانه‌های بویایی را بسیار مهم‌تر از نشانه‌های تصویری ارزیابی می‌کنند. بنابراین حس بویایی زنان را دست کم نگیرید … زنها روی این نکته بسیار حساس هستن

مردانی که زنان عاشقشان می شوند همیشه بوی خوشی می‌دهند. همچنین می‌توانید از عطر و رایحه‌ی خاصی استفاده کنید که هربار او را به یاد شما بیاندازد

 

عطرهای مردانه - مردانی که زنان عاشقشان می شوند
مثل 80٪ مردان ایرانی نباشید – عطری انتخاب کنید که شما را از بقیه مردان متمایز کند.

.حالا هدف شما باید تهیه محصول مناسب باشد که بهترین رایحه را به شما ارائه دهد. از آنجا که همه افراد با هم متفاوت هستند – این به شیمی بدن شما بستگی دارد

ممکن است مجبور شوید قبل از یافتن عطری که واقعاً مناسب شما باشد، چندین نمونه‌ را تست کنید. در اینجا مقاله‌ای هست که می‌توانید بخوانید تا با عطر های مختلف مردانه آشنا شوید

 

مشاهده و خرید انواع عطر زنانه و مردانه

 

 

4. پوشیدن پیراهن رنگ صورتی

صورتی جذابیتی دارد که فراتر از پیش‌فرض‌های ذهنی شما در مورد تیپ مردانه است. اعتماد به نفس زیادی برای پوشیدن یک رنگ صورتی (به خصوص صورتی پاستلی و صورتی روشن) لازم است. مردانی که زنان عاشقشان می شوند از این دسته هستند چون زنان این نوع جسارت‌ را دوست دارند.

صورتی نیز با احساسات مثبت همراه است. محققان فرانسوی در دانشگاه پوآتیه در سال 2014 مطالعه‌ای در مورد رنگ صورتی انجام دادند. یافته‌ها نشان داد که کسانی که صورتی می‌پوشند شادتر از آنچه هستند به نظر می‌رسند.

مردی با پیراهن صورتی

صورتی باعث می‌شود که شما خوشحال‌تر به نظر برسید – خواه تلاش کنید یا نکنید.

 

صورتی به نوعی صورتی همراه با سبز و سفید چهره های شاد را برجسته می‌کند و چهره‌های نه چندان خوشحال را کوچک می‌کند. و ما می‌دانیم که خانم ها به خوبی درمقابل انرژی و شادی واکنش نشان می‌دهند.

 

مشاهده و خرید انواع پیراهن مردانه

 

5. استفاده از باکسر

بهترین‌های هر دو جهان: شورت باکسر مردانه هست. باکسر مردانگی شما را معلق نمی‌گذارند. می‌توانید آنها را به راحتی در باشگاه یا هر زمان که برای دویدن می‌روید بپوشید.

شورت باکسر مردانه: مردان دوست دارند بپوشند، زنان دوست دارند ببینند.
شورت باکسر مردانه: مردان دوست دارند بپوشند، زنان دوست دارند ببینند.

یک مطالعه در زمینه سلامت مردان نشان می‌دهد 58٪ از زنان بیشتر ترجیح می‌دهند همسران خود را در لباس باکسر ببینند تا سایر انواع لباس زیر. اما چرا آنها پوشیدن باکسر مردانه را دوست دارند؟ آنها مانند باکسر مردانه مانند شورت‌های لاغر هستند که پایین تنه شما را جذاب به چشم می‌آورد. آنها کاملا مناسب شما هستند، نه خیلی شل و نه خیلی تنگ به نظر می‌رسند.

 

مشاهده و خرید انواع شورت باکسر مردانه

 

 

6. پوشیدن شلوار جین مناسب

خوبی شلوار جین به این است که با هر لباسی ست می‌شود. هر پسری بدون توجه به سن و نوع بدنش به یک جین شلوار جین خوب در کمد لباس خود احتیاج دارد. اما فراموش نکنیم که چرا آنها اینقدر دوست داشته شده‌اند.

شلوار جین بخشی از فرهنگ پاپ آمریکا بوده است. فقط به شخصیت‌های برجسته گاوچران نگاه کنید که بر فیلم‌های غربی تسلط دارند. یا آن پسرهای بد مثل جیم استارک در فیلم Rebel Without A Cause (با بازی جیمز دین).

یا شخصیت یقه آبی بروس اسپرینگستین در طول دهه 80. زنان در آن زمان مردان شلوار جین را دوست داشتند – و به نظر می‌رسد که همیشه این‌طور خواهند بود.

 

5 نوع شلوار جین مناسب - مردانی که زنان عاشقشان می شوند
5 نوع شلوار جین مناسب

 

ممکن است در هالیوود این مردانبا شلوار جین شگفت‌انگیز به نظر برسند اما دنیای واقعی آنقدرها پر زرق و برق نیست. یافتن شلوار جین کاملا متناسب به راحتی امکان پذیر نیست. برندها و انواع مختلفی وجود دارد – بنابراین قبل از خرید یک شلوار جین مناسب، به آزمون و خطا نیاز خواهید داشت.

ترفند این است که 1 سایز پایین بیایید یا تناسب دیگری را امتحان کنید. از خرید شلوار جین گشاد یا سبک نجاری کاملا خودداری کنید.

 

مشاهده و خرید انواع شلوار جین مردانه

7. کفش شیک

می‌گویند چشم پنجره‌‌ی روح است. بنابراین همین باعث می‌شود کفش به پنجره استایل شما تبدیل شود. شما همیشه می‌خواهید یک جفت کفش خوب داشته باشید که نشان دهد به جزئیات ریز استایل توجه دارید.

بر اساس کفش‌های شما، زنان می‌توانند قبل از شروع صحبت، موارد زیادی را درباره شما تفسیر کنند.

 

خرید کفش و لباس مردانه
.وقتی صحبت از کفش پوشیدن می‌شود از هیچ هزینه‌ای دریغ نکنید. شما یک عمر کفش می‌پوشید. پای شما قلب دوم شماست.

کفش‌های نازک شما را چیپ نشان می‌دهند. با پوشیدن کفش‌های کهنه به نظر می‌رسد که از خودتان مراقبت نمی‌کنید. اما انواع دیگر کفش‌های شیک مثل آکسفورد، مونک استراپ، کفش چرمی ایتالیایی Moccasins و غیره – نشان می‌دهد که از ذوق و سلیقه خوبی برخوردار هستید.

همه اینها یک نوع سرمایه‌گذاری است. یکی دیگر از ویژگی‌های مردانی که زنان عاشقشان می شوند استفاده از کفش چرم است. زنان کفش چرم مردانه را دوست دارند چون چرم نشانگر ثروت و مقام است.

به یاد داشته باشید که نوع چرم نیز در این امر نقش مهمی دارد. به طور کلی، جیر به خوبی با تنظیمات اجتماعی مطابقت دارد در حالی که پوست گوساله کمی مناسب لباس‌های مجلسی است. اگر می‌خواهید استایل خود را رو کنید، این موارد اساسی است که باید آنها را دنبال کنید.

 

مشاهده و خرید انواع کفش مردانه


8. ژاکت کشمیر

کشمیر نوعی پشم سبک وزن است که عایق‌بندی فوق‌العاده ای را ارائه می‌دهد. در مقایسه با پشم گوسفند معمولی، ژاکت را کابردی و شیک‌تر می‌کند. کشمیر لطافت زیادی به استایل شما اضافه می‌کند و خانم‌ها دوست دارند آن را لمس کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌های مردانی که زنان عاشقشان می شوند پسران گرم و “حساس” هستند که این خصوصیت در تضاد با حس مردانگیشان است.

همان گروه تحقیقاتی سلامت مردان که علاقه زنان به لباس‌ زیر باکسر مردانه را نشان می‌داد، در مورد بافت لباس نیز نظرسنجی کرد.. نتایج نشان می‌دهد مردانی که ژاکت کشمیر می‌پوشند بیش از انواع دیگر مانند چرم، ابریشمی و پشم معمولی زنان را به خود جلب می‌کنند.

کشمیر  دارای بافتی است که نمی‌تواند لمس کند.

بنابراین حتی اگر کشمیر هزینه بیشتری دارد (از آنجا که تولید کرک و موی بز کشمیر محدود است) باید مزایای طولانی مدت آن را در نظر بگیرید.

شما می‌خواهید یک ژاکت کشمیر برای ماه‌های زمستان و روزهای بارانی سرد آماده کنید. وقتی می‌خواهید به یک دختر مورد علاقه‌تان نزدیک شوید به دردتان می‌خورد. می‌توانید از آن استفاده کنید تا احساس امنیت و گرما در او ایجاد کند.

 

مشاهده و خرید انواع ژاکت مردانه

9. پیراهن‌های یقه V

چیزی که به یقه V برتری بیشتری نسبت به لباس‌های یقه گرد می‌دهد، قدرت شکل V است. کاربردی‌تر است – شما می‌توانید یقه V ساده و سفید بپوشید و شباهتی به پیراهن زیر ندارد.

یقه V همچنین باعث می‌شود استخوان‌های گونه شما از خط فک‌تان بزرگ‌تر به چشم بیاید. این امر جذابیت بیشتری را به مردان ورزشکار می‌بخشد.

پیراهن یقه V مردانه‌ترین جنبه‌های بدن شما را نشان می‌دهند – از استخوان گونه تا سینه.

زنان به سمت لباس‌هایی جذب می‌شوند که تعادل مناسبی بین لباس‌های معمولی و لباس پوشیده دارند – که یقه V بدون زحمت این کار را انجام می دهند. پیراهن‌های یقه V با رنگ روشن را می‌توان برای تابستان پوشید در حالی که ژاکت‌های یقه V برای بهار و پاییز در رنگ‌‍‌ها یا الگوهای مختلف کار می‌کنند.

طرح یقه V در بیشتر موارد یک شرط‌بندی مطمئن است. اما مراقب باشید از پوشیدن یقه هفتی که خیلی پایین است و بیش از حد سینه را نشان می‌دهد، خودداری کنید چون ممکن است جذابیت شما را از بین ببرد و خانم‌ها را از شما دور کند.

 

مشاهده و خرید انواع پیراهن یقه v مردانه

 

 

10. لبخند زیبا و نفس خوشبو

این مورد آخر نیازی به هزینه و غر زدن در کمد شما ندارد. بلکه با صورت شما ارتباط دارد – به خصوص دهان شما.

مقاله‌ای در سال 2013 در مجله Cognition & Emotion منتشر شده است که اثبات می‌کند میزان خندان بودن موثر است. تحقیقات نشان می‌دهد لبخند زدن ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه برای جذابیت بیشتر است.

 

دندان
اگر نفس شما بو می‌دهد، با شانس خود برای جذب زنان خداحافظی کنید. در واقع شما جزء مردانی که زنان عاشقشان می شوند نیستید.

کسانی که لبخند می‌زنند نسبت به افرادی که لبخند نمی‌زنند از سلامت، تواضع و اطمینان خاطر بیشتری برخوردارند. مهم نیست که آیا آنها واقعاً احساس خوشبختی می کنند یا نه.

خانم‌ها بیشتر به پسرهایی علاقه‌مند هستند که با لبخند به آنها نزدیک می‌شوند.

بنابراین مدام بگویید سیب (: مسواک زدن را فراموش نکنید. به طور مرتب از نخ دندان استفاده کنید و آب زیادی بنوشید. از خوشبوکننده‌‌های دهان استفاده کنید. و هر 6 ماه یکبار به دندانپزشک مراجعه کنید. شما که نمی‌خواهید بهترین لبخندتان هر وقت که بیشتر به آن احتیاج داشته باشید خراب شود! همچنین، برای آموزش روش‌هایی که می‌توانید دندان‌های خود را در خانه سفید کنید، به این صفحه مراجعه کنید.

 

 

مشاهده و خرید انواع خوشبوکننده دهان

 

نکته مهم: اعتماد به نفس بالا

هیچ چیز نمی‌تواند جای اعتماد به نفس را بگیرد. ممکن است لباس خارق‌العاده ای داشته باشید. لبخند شما ممکن است مصنوعی به نظر برسد. اما اگر اعتماد به نفس کافی ندارید، این مسئله از رفتارهای شما کاملا مشخص می‌شود و سرانجام باعث حواس‌پرتی دیگران می‌شود.

اگر یاد بگیرید احساس خوبی در مورد خودتان داشته باشید … همه چیز آسانتر می‌شود! شما شروع به باور داشتن جذابیت خودتان می‌کنید. حرف‌ها و حرکات شما طبیعی می‌شود. شوخ طبع می‌شوید. شما در واقع از این رفتارهای خودتان لذت می‌برید. شما متعلق به ظاهر خود هستید و هیچ نشانه‌ای از تلاش سخت برای خوب جلوه دادنتان نشان نمی‌دهید. و همه این موارد به طور بالقوه می‌توانند یک زن را عاشقتان کند.

 

نتیجه‌گیری

خب، شما هر آنچه که لازم بود می‌دانید – 11 ویژگی مردانی که زنان عاشقشان می شوند

بعضی از موارد نسبی هستند، بعضی به رنگ لباس شما برمی گردد، در حالی که برخی دیگر از این موارد با بهداشت شخصی افراد سروکار دارند. با این وجود، همه آنها با زمان و تلاش قابل انجام هستند.

 

1 دیدگاه در 10 ویژگی ظاهری مردانی که زنان عاشقشان می شوند

 1. پینگ بک: کفش کتانی مردانه، کفش اسنیکر و کفش هیبرید - FTMLand.ir

کامنت ها بسته شده است.

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید