قیمت خرید عروسک ارزان دیجی کالا موضوعی است که در این مطلب از وبزینر به آن خواهیم پرداخت و پرفروشترین انواع عروسک را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

مشاهده و خرید انواع عروسک ارزان دیجی کالا

قیمت خرید عروسک ارزان دیجی کالا در وبزینر - عروسک طرح دختر روسی کد 82 ارتفاع 24 سانتی متر

 

عروسک طرح دختر روسی کد 82 ارتفاع 24 سانتی متر در ابعاد ۸۰x۷۰x۲۴۰ میلی‌متر و وزنی معادل ۷۰ گرم طراحی و تولید شده است. این عروسک زیبا و بانمک جنس پارچه ای دارد و نوع سختی آن نرم می باشد.

عروسک طرح دختر روسی برای دختربچه های در رده سنی خردسال مناسب می باشد و می توانید به عنوان کادو به کودک، نوجوان و حتی برای بزرگسال هدیه دهید.

عروسک طرح دختر روسی کد 82 ارتفاع 24 سانتی متر

قیمت خرید عروسک ارزان دیجی کالا در وبزینر - اسباب بازی مدل عروسک کاکتوس موزیکال سخنگو

قیمت خرید عروسک ارزان قیمت دیجی کالا

2. اسباب بازی مدل عروسک کاکتوس موزیکال سخنگو

اسباب بازی مدل عروسک کاکتوس موزیکال سخنگو از آن دسته عروسک هایی هست که می تواند حرف بزند و حتی برقصد. این عروسک زیبا می تواند حرف‌های شما را تکرار کند

عروسک کاکتوس متحرک موزیکال سخنگو یک گلدان نرم و لطیف پولیشی و یک کاکتوس سبز رنگ بانمک دارد. نگران نباشید این عروسک آنقدرها هم حراف نیست برای اینکه دکمه‌ای برای خاموش و روشن کردن دارد.

این عروسک به خاطر چشم های بانمکش، ظاهر خنده‌داری دارد و برای بچه‌ها بسیار جالب و جذاب است. جنس اسباب بازی مدل عروسک کاکتوس موزیکال سخنگو پولیشی است و کیفیت بالایی دارد و برای بچه‌ها حساسیتی ندارد.

در صورت نیاز به شستن می توانید به آرامی با یک پارچه مرطوب تمیز کنید و کثیفی های أن را پاک کنید. و نکته آخر اینکه این عروسک آهنگ های متنوع و نورپردازی جالبی نیز دارد.

اسباب بازی مدل عروسک کاکتوس موزیکال سخنگو
 
قیمت خرید عروسک ارزان دیجی کالا در وبزینر - عروسک طرح اختاپوس مدل مودی ارتفاع 15 سانتی متر

 

عروسک طرح اختاپوس مدل مودی ارتفاع 15 سانتی متر در ابعاد ۲۰۰x۲۰۰x۱۵۰ میلی‌متر و وزن ۷۵ گرم برای رده سنی خردسال، کودک، نوجوان و حتی بزرگسال می تواند هدیه جذابی باشد.

جنس عروسک طرح اختاپوس مدل مودی ارتفاع 15 سانتی متر پولیشی است. در صورت کقیف شدن قابلیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی را هم دارد.

این عروسک دو رو دارد. به این معنی که با برگرداندن سمت خوشحال یا عصبانی عروسک، شکل عروسک تغییر می کند و عصبانی یا خوشحال می شود.

با خرید این عروسک می توانید حال خوبی را به بقیه هدیه دهید. رنگ بندی عروسک طرح اختاپوس مدل مودی ارتفاع 15 سانتی متر از طرح خوشحال عروسک می باشد.

عروسک طرح اختاپوس مدل مودی ارتفاع 15 سانتی متر
قیمت خرید عروسک ارزان دیجی کالا در وبزینر - عروسک خرگوش مدل White Jelly Cat ارتفاع 25 سانتی متر

 

4. عروسک خرگوش مدل White Jelly Cat ارتفاع 25 سانتی متر

مشخصات خرید عروسک ارزان قیمت دیجی کالا

عروسک خرگوش مدل White Jelly Cat ارتفاع 25 سانتی متر در ابعاد ۱۰۰*۱۳۰*۲۵۰ میلی‌متر و وزن ۲۰۰ گرم طراحی و تولید شده است.

جنس این عروسک زیبا از پولیش بوده و نوع سختی جنس آن نرم است.

عروسک خرگوش مدل White Jelly Cat ارتفاع 25 سانتی متر برای رده سنی خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال مناسب است. همچنین این عروسک زیبا قابل شست‌وشو در ماشین لباسشویی بوده و الیاف ضد حساسیت آن قابلیت شستشو با مواد ملایم را دارد.

عروسک خرگوش مدل White Jelly Cat ارتفاع 25 سانتی متر

قیمت خرید عروسک ارزان دیجی کالا در وبزینر - قیمت خرید عروسک ارزان دیجی کالاعروسک طرح خرس پاپیونی کد 6 ارتفاع 100 سانتی متر

قیمت خرید عروسک ارزان دیجی کالا

 

5. عروسک طرح خرس پاپیونی کد 6 ارتفاع 100 سانتی متر

جنس عروسک طرح خرس پاپیونی کد 6 ارتفاع 100 سانتی متر از پارچه با نوع سختی نرم طراحی و تولید شده است. این عروک خیلی زیبا مناسب برای رده های سنی کودک، نوجوان، بزرگسال می باشد.

از ویژگی‌های نظافتی عروسک طرح خرس پاپیونی کد 6 ارتفاع 100 سانتی متر می توان به قابلیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی اشاره کرد.

 

عروسک طرح خرس پاپیونی کد 6 ارتفاع 100 سانتی متر