بهترین ساندویچ ساز وسیله ای پرکاربرد برای علاقه مندان به ساندویچ و غذاهای لقمه ای می باشد که میتواند آنها را در راستای آماده سازی بهتر این اغذیه یاری کند.

مشاهده همه محصولات ساندویچ ساز

20 مدل از بهترین ساندویچ ساز موجود در بازار【ایرانی و خارجی】

بهترین ساندویچ ساز وسیله ای بسیار کاربردی در آشپزخانه برای تهیه هر گونه ساندویچ و غذاهای مشابه است.

این وسیله متشکل از دو تابه مسطح و متصل و البته وسیله ای الکتریکی می باشد.

بر اساس ساختارهایی که انواع ساندویچ سازها دارند، امکان تنظیم آنها توسط کاربر وجود دارد.

دستگاه ساندویچ ساز وسیله ای برقی با کاربری آسان می باشد که همه می توانند آن را به کار ببرند.

با استفاده از این وسیله ارزشمند می توان غذاهایی متنوع با کیفیت بیشتر و ظرف مدتی کوتاه تر تهیه کرد.

بهترین ساندویچ سازها امروزه انواع بیشماری از برندهای معتبر ایرانی و خارجی را در بر می گیرند. بنابراین هر ساندویچ ساز ویژگی ها و مشخصه های خاص خود را دارد.

علیرغم نامگذاری خاصی که این وسیله دارد، آن را برای پخت غذاهایی غیر از ساندویچ هم می توان به کار برد.

ساندویچ ساز برعکس بسیاری از لوازم دیگر، همیشه به کار می آید. به کار بردن این وسیله همواره با مزایایی همراه است و باعث می شود دست‌ پخت شما در آشپزی تک شود.

دستگاه ساندویچ ساز - وبزینر
دستگاه ساندویچ ساز

برندهای برتر سازنده

در ساخت بهترین ساندویچ ساز برندهای ایرانی و خارجی زیادی مشغول به فعالیت هستند که در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره می شود:

1. ساندویچ ساز کنوود

مشاهده همه محصولات کنوود

2. ساندویچ ساز فلر

مشاهده همه محصولات فلر

3. ساندویچ ساز پارس خزر

مشاهده همه محصولات پارس خزر

4. ساندویچ ساز تفال

مشاهده همه محصولات تفال

5. ساندویچ ساز گوسونیک

مشاهده همه محصولات گوسونیک

6. ساندویچ ساز تکنو

مشاهده همه محصولات تکنو

در حالت کلی می‌ توان این لوازم را در دو نوع ساندویچ ساز دستی و ساندویچ ساز برقی دسته بندی کرد.

امروزه با ورود نوع برقی این لوازم که از ساختاری پیشرفته تر برخوردار هستند به بازارها کمتر شاهد استفاده از نوع دستی آنها می باشیم.

ساندویچ ساز دستی به شعله مستقیم برای پختن مواد غذایی نیاز دارد. ساختار این وسیله در مقایسه با انواع ساندویچ ساز برقی ساده تر می باشد. در مقابل، کیفیت پخت مواد غذایی با استفاده از نوع برقی این لوازم خیلی بهتر است.

بهترین ساندویچ ساز کنوود مدل sm740 - وبزینر
بهترین ساندویچ ساز کنوود مدل sm740

خصوصیات ساندویچ ساز خوب

با توجه به انتظاری که از یک دستگاه ساندویچ ساز خوب می رود، این وسیله باید ویژگی های مشخصی داشته باشد.

خصوصیات هر برند و مدل از این وسیله می تواند با دیگری متفاوت باشد؛ اما در حالت کلی همه ی این وسایل کار یکسانی انجام می‌ دهند و دارای تشابهاتی نیز هستند.

توان مصرفی

ساندویچ ساز برقی با توجه به کارکرد خود و توان کاری معینی که برای آن در نظر گرفته شده است، می‌ تواند توان مصرفی بالا یا پایین داشته باشد.

انواع ساندویچ ساز هم مانند سایر لوازم برقی دارای محدوده توان مصرفی متفاوت هستند.

لوازمی که در رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند، توان مصرفی بیشتری دارند.

لوازم خانگی دارای توان مصرفی متوسط و در حدود ۷۰۰ وات هستند. نوع پر مصرف آنها به صرفه نبوده و هدف شما باید خرید نوع بهینه این لوازم باشد.

ظرفیت دستگاه

منظور از ظرفیت ساندویچ‌ ساز همان قسمتی است که مواد خوراکی در آنجا قرار می گیرند. ظرفیت ساندویچ ساز نیز اندازه های مختلفی را شامل می شود.

امروزه سازنده های ساندویچ سازها، ظرفیت های متفاوتی را برای آنها در نظر می گیرند. به طوری که برخی از آنها بسیار کوچک و فقط یک ساندویچ و برخی دیگر بزرگ و چندین ساندویچ را در خود جای می‌ دهند.

جنس بدنه

برای ساخت بهترین ساندویچ ساز مانند سایر ظروف، از آلیاژهای مختلف استفاده می گردد. مرغوبیت نوع آلیاژ به کار رفته تضمین‌ کننده کارکرد این وسیله خواهد بود.

در حال حاضر از چدن و آلومینیوم برای ساخت این وسیله بیشتر استفاده می گردد.

نچسب بودن بدنه وسیله ویژگی مهمی برای آن به شمار می‌ آید که اغلب ساندویچ ساز ها این ویژگی را دارند.

شکل ظاهری و ساختار

همانطور که در این سایت هم می‌ توان دریافت، شکل ظاهری و ساختار ساندویچ سازها با یکدیگر فرق می کند. شاید مهمترین فرق ساندویچ سازها به همین عامل مربوط گردد.

در حقیقت برند های سازنده به صورت اختیاری برای ساخت این لوازم اقدام میکنند و طراحیهای مختلفی را شامل می شوند.

نحوه اتصال صفحات

صفحات این وسایل متصل به یکدیگر می باشند. برخی از آنها جدا شونده و برخی دیگر ثابت و دائم هستند.

در ساختار تمام مدل ها از دو صفحه یا تابه استفاده شده است. آن دسته از ساندویچ سازها که صفحات آنها از هم جدا میشود، تمیز کردن و شستشوی آن ها راحت تر میباشد.

ساندویچ ساز برقی - وبزینر
ساندویچ ساز برقی

تنظیم کردن

برای تنظیم کردن هر ساندویچ ساز باید از برد دیجیتالی نصب شده بر روی آن استفاده کرد. هر برند و مدل به شکل مخصوص خود قابل تنظیم می باشد.

با استفاده از این برد و تایمر می توان زمان پخت ساندویچ را تنظیم کرد. هر ساندویچ ساز دارای امکانات دیگری نیز می باشد که با وجود آنها می توان ساندویچ ساز را به شکل بهتری تنظیم کرد. مثلا وجود المنت، صفحه گریل ساندویچ سازها و… در تنظیم صحیح آنها تاثیرگذار هستند.

کاربرد بهترین ساندویچ ساز و وافل ساز

کاربرد ساندویچ ساز در بخش خانگی بیشتر می باشد. پیش از این هم اشاره شد که از این وسیله نه فقط برای آماده کردن ساندویچ های مختلف بلکه برای پخت محصولات مشابه هم میتوان استفاده کرد.

در واقع برای به کار بردن ساندویچ ساز به شکل بهتر لازم است که افراد سلیقه به خرج دهند. به این ترتیب غذاهای رنگارنگ و متنوع تری با این وسیله می توان آماده کرد.

با داشتن بهترین ساندویچ ساز و وافل ساز با خیالی آسوده می توانید آشپزی کنید. این وسیله کار شما را تسریع می بخشد و در کیفیت پخت و پز هم بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

طرز استفاده از ساندویچ ساز

انواع ساندویچ ساز و وافل ساز دارای کاربری راحت می باشند. طرز استفاده از ساندویچ ساز به این صورت است که شما باید ابتدا دستگاه را آماده کرده و به جریان برق متصل کنید.

سپس آن را روشن کرده و اجازه دهید که گرم شود. بعد از آن مواد غذایی و ساندویچ هایی را که از قبل برای پخته شدن آماده کرده اید، باید در داخل سینی مرتب بچینید و درب وسیله را ببندید.

بعد از آن لازم است که تایمر دستگاه ساندویچ ساز را طوری تنظیم کنید که در طول زمان تنظیم شده، مواد غذایی به خوبی پخته شوند.

ساندویچ ساز تفال دیجی کالا - وبزینر
ساندویچ ساز تفال دیجی کالا

قیمت ساندویچ ساز دیجی کالا

بهترین ساندویچ ساز کنوود مدل sm740، انواع ساندویچ ساز دستی و هر برند معتبر و شناخته شده از این وسیله همیشه قیمت های به صرفه تری در سایتهایی نظیر دیجی کالا دارند.

منظور این است که قیمت ساندویچ ساز دیجی کالا و تمام سایت های معتبر بر اساس نرخ های مصوب برای این لوازم می باشند.

برای خرید این وسیله در بهترین کیفیت و قیمت هم می‌ توان به صورت اینترنتی اما از طریق سایت‌ های شناخته‌ شده و قابل اعتماد اقدام کرد. در این صورت می‌ توان هر برندی که مد نظر دارید را در سایز و رنگ مورد نظر انتخاب و بسیار راحت تر خریداری کنید.

در این سایت بیشترین تنوع را برای بهترین ساندویچ سازها می توانید شاهد باشید.

فقط برند های برتر و قابل اعتماد به صورت ضمانت شده عرضه می شوند که شما هم قطعاً از خرید آنها احساس رضایت خواهید داشت.

برای خرید هر کدام از مدل‌ های ساندویچ ساز از طریق همین مطلب میتوانید با ما در ارتباط باشید.

طرز استفاده از ساندویچ ساز، کاربرد ساندویچ ساز، ساندویچ ساز دستی، قیمت ساندویچ ساز دیجی کالا، ساندویچ ساز دیجی کالا، ساندویچ ساز تفال دیجی کالا، صفحه گریل ساندویچ ساز، بهترین ساندویچ ساز کنوود مدل sm740، بهترین ساندویچ ساز و وافل ساز، ساندویچ ساز کنوود، ساندویچ ساز خوب

لیست قیمت پرفروش ترین محصولات ساندویچ ساز (امروز)

مشاهده و خرید ساندویچ ساز
بیشتر بخوانید: