بهترین ماشین اصلاح صورت و ریش تراش صفر زن برای کدام برند است؟ در این مقاله علاوه بر قیمت ، بهترین ماشین اصلاح صورت خط زن و ماشین اصلاح صورت و بدن زیر یک میلیون در دیجی کالا را معرفی خواهیم کرد.
با توجه به بررسی آمار فروش سایت های بزرگی مثل دیجی کالا و دیجی استایل می توان گفت بهترین ماشین اصلاح صورت و ریش تراش فیلیپس ، ماشین اصلاح بدن شیائومی و کیمی می باشد.

در ادامه 3 مورد از پرفروش ترین محصولات لوازم شخصی برقی برای  اصلاح موی صورت مردانه را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

 

مشاهده همه محصولات اصلاح موی صورت

 

 

 

بهترین ماشین اصلاح صورت و ریش تراش صفر زن 2023

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071 یکی از پرفروش ترین ماشین های اصلاح در بازار ایران و مناسب برای اصلاح صورت شما از برند وی جی ار است.
این ماشین اصلاح صورت مردانه سه سری مختلف برای اصلاح دارد. به همین دلیل بهترین ماشین ریش تراش صفر زن دیجی کالا می باشد و  با این ماشین اصلاح می توانید موهای صورت خود را با شماره‌ی صفر اصلاح کنید.
همچنین به دلیل طراحی مناسب بدنه‌ این محصول در دست‌ گرفتن و کار با آن از چیزی که تا به حال تجربه کرده اید آسان تر خواهد بود. موتور به کار رفته در ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071 کاملاً پرقدرت است.
این محصول یکی از بهترین ماشین اصلاح صورت زیر یک میلیون هست. یکی از ویژگی های ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071 این هست که با استفاده از 3 عدد شانه‌ی موجود در بسته‌بندی این محصول می توانید موهایی با طول 1، 2 و 3 میلی‌متر داشته باشید و بعد از اصلاح صورت می توانید با استفاده از برس داخل جعبه تمام خرده های موی ماشین را تمیز کنید.
مدت زمان شارژ این ماشین 1.5 ساعت زمان می برد و بعد از پر شدن شارژ می توانید تا 120 دقیقه از آن برای اصلاح صورت و بدن خود استفاده کنید. همچنین در داخل بسته این ماشین اصلاح یک آداپتور 5 ولتی با شدت جریان 1 آمپر نیز وجود دارد که قابل شارژ است.

 

 

2. ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027 یک ماشین‌ اصلاح ساده و جمع‌ و جور است که طراحی ارگونومیک دارد و در دست گرفتن راحتی دارد بنابراین کار کردن با این ماشین اصلاح آسان است.
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027 به دلیل اینکه یکی از پرقدرت ترین و ریزترین حالت اصلاح را دارد تبدیل به پرفروش ترین محصولات اصلاح صورت شده است.
این ماشین اصلاح از شماره 0 تا شماره 3 را دارد. به صراحت می توان گفت ماشین اصلاح موی صورت کیمی
تنها دستگاهی است که با 2 ساعت شارژ فول شارژ شده و بعد از پایان شارژ‌ می‌توانید تا 240 دقیقه بدون سیم از این ماشین اصلاح استفاده کنید.
خوشبختانه ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027 کم صدا و پر قدرت است و به همین دلیل می توانید برای اصلاح در خانه و سالن‌های آرایشگاهی از این دستگاه استفاده کنید.
یکی از قابلیت های جالب و جذاب ماشین اصلاح موی صورت کیمی این هست که درصد شارژ را به صورت عددی LCD نمایش می دهد. همچنین این دستگاه بهترین ماشین اصلاح صورت را می‌توانید به وسیله باتری قابل شارژ، شارژ کنید.
یکی از معایب ماشین اصلاح موی صورت کیمی این است که قابلیت شست‌وشو ندارد. وزن ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5027 فقط 150 گرم هست و به راحتی می توانید به مدت طولانی این دستگاه را در دست گرفته و خسته نشوید. این دستگاه 3 عدد شانه در بسته بندی خود اراپه می دهد.

 

 

ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017

3. ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017

ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017 سومین دستگاه لیست بهترین ماشین اصلاح صورت زیر یک میلیون وبزینر هست که قدرت بسیار بالایی نسبت به قیمت دارد و با اینکه ظاهر کوچکی دارد ولی می توانید به راحتی برای اصلاح سر و صورت و بدن از این دستگاه استفاده کنید.

ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017 تعداد 4 عدد شانه مجزا دارد که می توانید این شانه ها را جداگانه روی تیغه دستگاه به صورت کشویی نصب کنید و با استفاده از آن اصلاح یکدست و متناسب با اندازه شانه انتخاب شده داشته باشید.

منبع انرژی این ماشین اصلاح صفر زن با استفاده از آداپتور برق می باشد . اندازه اصلاح با این دستگاه ۰.۵ می باشد. ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017 بهترین ماشین اصلاح صورت و بدن است ولی این دستگاه برای خط‌ زنی مناسب نیست.

مدت زمان استفاده پس از شارژ ۴۵ دقیقه است و مدت زمان شارژ ۱۲۰ دقیقه می باشد. وزن این ماشین اصلاح بدن صفر زن۲۰۰ گرم می باشد و جنس تیغه های این دستگاه استیل ضد زنگ است.

به همراه ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017 تعداد ۴ عدد شانه اصلاح هم وجود دارد. تکنولوژی اصلاح این دستگاه به صورت برش مستقیم می باشد. یکی از مزایای ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017 قابل شست‌وشو بودن آن هست و یک عدد روغن و برس تمیز کننده بین اقلام همراه آرایشی این دستگاه خواهید یافت.

خوشبختانه ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017 بسیار کم صداست و 4 عدد شانه با شماره های 3 و 6 و 9 و 12 دارد و در صورتی که از حالت بدون شانه آن استفاده کنید بصورت شماره صفر اصلاح موهای شما را انجام می دهد. تیغه فلزی این دستگاه مقاوم وضد زنگ هستند و موتور آن قوی با عمر طولانی می باشد.

 

 

بهترین ماشین اصلاح صورت

بهترین ماشین ریش تراش صفر زن ، ماشین اصلاح صفر زن ، ماشین اصلاح بدن ، ماشین اصلاح شیائومی ، بهترین ریش تراش فیلیپس ، ماشین اصلاح کیمی ، بهترین ماشین اصلاح صورت صفر زن و خط زن ، بهترین ماشین اصلاح صورت و بدن ، بهترین ماشین اصلاح صورت زیر یک میلیون ، ماشین اصلاح صفر زن ، بهترین ماشین ریش تراش صفر زن دیجی کالا ، قیمت بهترین ریش تراش مردانه ، بهترین ماشین اصلاح صورت فیلیپس