Soundcore Motion Boom

یافتن بهترین اسپیکر بلوتوث برای علاقه مندان به موسیقی و موسیقی یک تصمیم مهم است. اما اگر واقعاً وسواس دارید که با بالاترین کیفیت سیستم صوتی موجود در بازار استفاده کنید، به برخی از بهترین بلندگوهای رایانه نگاه کنید.

بلندگوهای بلوتوث برای اتصال سریع به تلفن، لپ تاپ، کامپیوتر و تلویزیون عالی هستند. آنها را می توان به روش های مختلفی مورد استفاده قرار داد، برخی از آنها توانایی پذیرش فرمان های صوتی یا اشتراک گذاری کنترل بین تعدادی از دستگاه های متصل را دارند. بلندگوهای بلوتوث عالی را می‌توان در هماهنگی با بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان قیمت بازی نیز استفاده کرد ، زیرا بلندگوهای لپ‌تاپ اغلب ضعیف هستند. بدون مقدمه، اگر به دنبال ترکیبی از صدای واضح، قابلیت حمل و باس قابل توجه هستید، در اینجا بهترین اسپیکرهای بلوتوث وجود دارند.

بهترین اسپیکر بلوتوث چیست؟

تعیین اینکه کدام بلندگوی بلوتوثی را بخرید بستگی به آنچه به دنبال آن هستید دارد. اگر به یک تعادل عالی بین قیمت و کیفیت نیاز دارید، Anker Soundcore Motion Boom انتخاب خوبی است. این صدای واضح، بلند و با قیمتی در حدود 109.99 دلار است و صدایی با کیفیت بالا نخواهد داشت. اگر این قیمت برای شما خیلی بالا است، Anker Soundcore حدود 22 دلار است. با این انتخاب انتظار صدای قدرتمند یا فراگیر را نداشته باشید، اما صدای مناسبی را نسبت به قیمت ارائه می دهد. و به لطف طراحی کوچک و سبک آن، برای مسافرت عالی است.

در طرف دیگر این طیف، JBL Xtreme 3 انتخاب خوبی برای کسانی است که مایلند پول زیادی را برای دستیابی به کیفیت عالی خرج کنند. با قیمت 349.99 دلار، صدای JBL Xtreme 3 حماسی، باس و بلند است. بازبینی کننده ما ادعا کرد که این بلندگوهای بلوتوثی “هنگام بازی و پارازیت با موسیقی بسیار عالی هستند.” اما اگر به یک بلندگوی بلوتوث با میکروفون برای دستورات صوتی نیاز دارید، Bose SoundLink Color II انتخاب خوبی است. این باس هدها را راضی نمی کند، اما با 129 دلار، یک سیستم صوتی قوی در خانه را در اختیار خواهید داشت.

Soundcore Motion Boom

1. Anker Soundcore Motion Boom

بهترین اسپیکر بلوتوثی که قیمت و کیفیت را متعادل می کند

مشخصات فنی
قیمت: 109.99 دلار
وزن: 4.4 پوند
اندازه: 13.6 x 5.8 x 7.9 اینچ
عمر باتری: 24 ساعت
دلایل خرید

+

صدای واضح و بلند

+

دو بلندگو صدای فراگیر قدرتمندی ایجاد می کنند

+

قیمت مناسب
دلایل اجتناب از

صداهای بلندتر می تواند سوراخ کننده باشد

نگرانی های شارژ

اسپیکر بلوتوث Anker Soundcore Motion Boom برای غوطه ور شدن در هنگام بازی بر روی PS5 یا غرق شدن در فضای یک فیلم عالی بوده است. قدرت باورنکردنی این سیستم صوتی هنگام استفاده از توانایی آن برای همگام سازی با همان مدل و پخش همزمان صدا از هر دو بلندگو برجسته می شود. وقتی یکی در هر طرف تلویزیون من قرار می گیرد، تجربه شنیداری جذابی را ایجاد می کند. با توجه به قیمت 110 دلاری آن، خرید دو دستگاه از آن می تواند یک سیستم صدای فراگیر موقتی جامد را با قیمت کمی بیش از 200 دلار به مشتریان ارائه دهد. و حتی بدون دومی، صدا همچنان بلند، بیس و واضح است.

اگرچه Soundcore Motion Boom دارای اشکالاتی است، زیرا اگر صدا خیلی بلند باشد، بلندگوها در سطحی گوش‌خراش قرار می‌گیرند. علاوه بر این، در اولین باری که از یک اسپیکر استفاده کردم برای شارژ کردن آن با مشکل مواجه شدم که در نتیجه کار نکرد. با این حال، با توجه به هزینه ارزان و عملکرد عالی، Motion Boom یک انتخاب عالی برای بلندگوهای بلوتوث است.

بررسی کامل Anker Soundcore Motion Boom ما را ببینید .

JBL Xtreme 3

2. JBL Xtreme 3

پریمیوم ترین اسپیکر بلوتوث

مشخصات فنی
قیمت: 349.99 دلار
وزن: 4.3 پوند
اندازه: 11.8 x 5.4 x 5.3 اینچ
عمر باتری: 15 ساعت
دلایل خرید

+

صدای بلند و بیس

+

عمر باتری طولانی

+

ضد آب و ضد گرد و غبار
دلایل اجتناب از

به نظر درجه یک نمی رسد

The JBL Xtreme 3 is a wireless Bluetooth speaker that produces epic audio, and it lasts 15 hours on a charge, doubles as a power bank, and is waterproof and dustproof. Sounds amazing, right? Well, hold your wallets, because this beast is a whopping $349, so it’s not exactly an affordable option. Plus, there aren’t any EQ options, so you’re stuck with the sound you get.

If you’re willing to spend the money, the JBL Xtreme 3 is an all-in-one package that can follow you wherever you go. The JBL Xtreme 3 can also pair with another speaker of its own kind, but this is probably unrealistic since that would cost a total of $700. Our reviewer claimed these Bluetooth speakers will “pack a hell of a punch while gaming and jamming out to music.” It’s the most affordable option, but if you have the money, it’s certainly the most premium choice on this list.

بررسی کامل JBL Xtreme 3 ما را ببینید .

Anker Soundcore

3. بلندگو بلوتوث Anker Soundcore

مقرون به صرفه ترین اسپیکر بلوتوث

مشخصات فنی
قیمت: 22 دلار
وزن: 0.79 پوند
اندازه: 6.5 x 2.1 x 1.9 اینچ
عمر باتری: 24 ساعت
دلایل خرید

+

صدای مناسب

+

کوچک و سبک

+

ارزان
دلایل اجتناب از

 به نظر درجه یک نمی رسد

اسپیکر بلوتوث Anker Soundcore یک انتخاب برتر نیست، اما ارزان است. اگر بودجه کمی دارید و فقط نیاز به شنیدن صدای واضح دارید، Soundcore گزینه خوبی است. همچنین سبک و کوچک است، که به من این امکان را می دهد که به راحتی زیر مانیتورم قرار بگیرم یا هنگام سفر به خانه دوست، آن را در کوله پشتی خود بیندازم.

این اولین اسپیکر بلوتوثی بود که من خریداری کردم و تا چند سال به استفاده از آن ادامه دادم. با این حال، زمانی که من Soundcore Motion Boom را به دست آوردم، تفاوت در کیفیت صدا خیره کننده بود. قیمت 22 دلاری Soundcore جذاب است، اما باید محدودیت های خرید خود را درک کنید. این سیستم صوتی خیلی قدرتمند نیست، اما برای انجام کار به اندازه کافی خوشایند به نظر می رسد. اگر نمی‌خواهید برای جایگزین‌های گران‌تر هزینه کنید، ما Soundcore را توصیه می‌کنیم.

Bose SoundLink Color II

بهترین بلندگوی بلوتوث فرمان صوتی

مشخصات فنی
قیمت: 129 دلار
وزن: 1.20 پوند
اندازه: 2.2 x 5 x 5.2 اینچ
عمر باتری: 8 ساعت
دلایل خرید

+

دستورات صوتی

+

کیفیت صدای واضح

+

کوچک و قابل حمل
دلایل اجتناب از

Bose SoundLink Color II انتخاب خوبی برای کسانی است که به یک بلندگوی بلوتوث خانگی نیاز دارند. این به لطف میکروفون داخلی آن است که به آن اجازه می دهد اعلان های صوتی را دریافت کند. همچنین با سیری و گوگل سازگار است، و آن را به یک دستگاه مفید برای کسانی تبدیل می کند که ترجیح می دهند یک تجربه راحت تر داشته باشند. علاوه بر این، با Bose SimpleSync، می توانید بلندگو را با هر سیستم صوتی دیگری در خانواده خانه هوشمند Bose جفت کنید.

عمر باتری هشت ساعته SoundLink Color II به طور قابل توجهی کمتر از هر چیز دیگری در این لیست است. از آنجایی که این یک اسپیکر بلوتوث خانگی است، اگر آن را به برق وصل یا در محلی نزدیک به پریز برای شارژ آسان نگه دارید، ممکن است مشکل بزرگی نباشد. همچنین در رنگ های زیادی از جمله مشکی، آبی آبی، مرجانی، قرمز مرجانی و سفید قطبی موجود است.

نحوه انتخاب بهترین اسپیکر بلوتوث

انتخاب بهترین اسپیکر بلوتوث به بودجه شما بستگی دارد. اگر می‌خواهید پول زیادی خرج کنید، می‌توانید JBL Xtreme 3 را تهیه کنید و انتظار کیفیت صدای عالی را داشته باشید… با قیمت گزاف 349.99 دلار. این برای بیشتر امکان پذیر نخواهد بود، بنابراین یک جایگزین مقرون به صرفه تر Anker Soundcore Motion Boom است. این یک سیستم صوتی عالی با صدای بلند و واضح با قیمت بسیار پایین 109.99 دلار است. با خرید دو مورد از اینها، می‌توانید یک سیستم صدای فراگیر مناسب را نیز برای خود به ارمغان بیاورید و همچنان کمتر از هزینه یک JBL Xtreme 3 بپردازید.

اگر حتی این خیلی گران است، ما Anker Soundcore را توصیه می کنیم. شما نمی توانید انتظار صدای بیس یا بلند را با قیمت 22 دلار داشته باشید، اما سونیک ها با توجه به قیمت، واضح و قابل قبول هستند. Bose Soundlink Color II کاملاً هدف متفاوتی را دنبال می کند، زیرا دارای یک میکروفون است که به آن اجازه می دهد دستورات صوتی را دریافت کند. اگر به یک بلندگوی خانگی نیاز دارید که با سیری یا گوگل سازگار باشد، این انتخاب خوبی است.

1 دیدگاه در بهترین اسپیکر بلوتوثی (1401)

 1. پینگ بک: آیپد نسل ۹ ، آیپد 9 2021 ، ایپد ۹ قیمت ، آیپد جدید اپل 2021 - FTMLAnd

کامنت ها بسته شده است.

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید