این را تصور کنید: در میانه کار یک گزارش مهم یا تماشای فصل پایانی برنامه مورد علاقه خود هستید و لپ تاپ شما می میرد. چه کار میکنی؟ به کی زنگ میزنی؟ خوب، اگر لپ تاپ شما هنوز تحت گارانتی است، این یک کار برای پشتیبانی فنی است. اما نه به این سرعت، همه پشتیبانی های فنی برابر نیستند. در حالی که اکثر فروشندگان لپ‌تاپ زمانی که مشکلی در سیستم شما پیش می‌آید، کمک‌های مشابهی را برای عیب‌یابی ارائه می‌دهند، ساعت‌ها، خدمات و تخصص‌های مختلف تفاوت قابل توجهی ایجاد می‌کنند. اما حدس زدن اینکه کدام شرکت قرار است این خدمات مؤدبانه و کارآمد را در زمانی که تراشه ها از کار افتاده است، ارائه دهد، سخت است.

به همین دلیل است که برای بیش از یک دهه، Laptop Mag مخفی شده است و به عنوان خریداران روزمره ظاهر می شود تا بفهمد کدام برندهای لپ تاپ بهترین خدمات پشتیبانی فنی را ارائه می دهند. از رسانه های اجتماعی، وب و حتی استفاده از تلفن، ما در جستجوی بهترین خدمات سنگ تمام گذاشتیم. در اینجا برندگان و بازندگان ما برای Showdown پشتیبانی فنی 2020 هستند.

 

نام شرکت به طور کلی (100) امتیاز وب (60) امتیاز تلفن (40)
ریزر 90 50 40
سیب 85 51 34
Alienware 77 50 27
مایکروسافت 74 46 28
گوگل 71 36 35
سامسونگ 71 50 21
لنوو 70 50 20
دل 68 43 25
ایسوس 65 45 20
HP 61 43 18
MSI 60 35 25
ایسر 54 44 10

برندگان

ریزر غیرممکن را انجام داده است. این شرکت با وب، تلفن و حضور اجتماعی فوق‌العاده خود، اپل را از رتبه اول در Showdown پشتیبانی فنی خلع کرده است. این شرکت نه تنها به تک تک سوالات به درستی و به شیوه ای مودبانه پاسخ داد، بلکه وب سایت پشتیبانی خود را نیز ارتقا داده است و باعث شده است که پیمایش بسیار راحت باشد.

آیا خدمات مشتریان Alienware خوب است؟

اپل اساساً به دلیل اینکه روی موفقیت‌های خود استراحت می‌دهد، به رتبه دوم سقوط کرده است. سال به سال، اپل خدمات فوق العاده ای به مشتریان ارائه می دهد. اما در حالی که امسال شرکت به همه سؤالات پاسخ صحیح داد، خدمات چندان خوشایند نبود. ما حتی یک نماینده را در میانه گفتگو با یکی دیگر از نمایندگان پشتیبانی دستگیر کردیم. و اگر اپل حضور اجتماعی خود را گسترش دهد، خوب است. به طور خلاصه، وقت آن رسیده است که اپل تغییراتی را انجام دهد.

 

1. Razer (90/100)

2. اپل (85/100)

3. Alienware (77/100)

نکات کلیدی: Alienware در اولین نمایش Showdown پشتیبانی فنی خود سروصدای زیادی به پا کرد و در بین 12 شرکت در جایگاه سوم قرار گرفت. Alienware با پوشش خود شبکه گسترده ای ایجاد می کند، پشتیبانی فنی را در تعدادی از شبکه های رسانه های اجتماعی و یک کتابخانه وب گسترده ارائه می دهد. این شرکت همچنین یک گارانتی کامل ارائه می دهد. با این حال، برخی از نمایندگان کار برای انجام دادن دارند و نکات و نکات نرم افزار شرکت را یاد می گیرند

4. مایکروسافت (74/100)

نکات کلیدی: مایکروسافت پیشرفت های چشمگیری داشته است. در وب سایت پشتیبانی فنی و کانال یوتیوب آن اطلاعات مفید زیادی خواهید یافت. پشتیبانی تلفنی مؤدبانه است و می‌تواند به اکثر سؤالات شما رسیدگی کند. عوامل رسانه های اجتماعی می توانند سریعتر پاسخ دهند.

5. Google (71/100)

نکات کلیدی: اولین بار Google در Showdown پشتیبانی فنی، این شرکت را در جایگاه پنجم قرار داد. این شرکت در ارائه کمک های تلفنی می درخشد. با این حال، تیم اجتماعی شرکت می تواند از برخی کارها استفاده کند.

5. سامسونگ (71/100)

 

نکات کلیدی: رسانه‌های اجتماعی، انجمن‌ها، چت زنده، پرسش‌های متداول، تلفن و موارد دیگر، اگر به پشتیبانی فنی نیاز دارید، سامسونگ آماده کمک است. اما در حالی که نمایندگان این شرکت سریع و آماده کمک هستند، می توانند از آموزش های بیشتری بر روی نرم افزار اختصاصی سامسونگ استفاده کنند.

7. Lenovo (70/100)

نکات کلیدی: ما از پشتیبانی فنی لنوو راضی بودیم. دارندگان لپ‌تاپ لنوو از یک وب‌سایت مدرن و پر منابع، پشتیبانی استثنایی از رسانه‌های اجتماعی و یک گزینه گارانتی جدید برای گیمرهای Legion برخوردار می‌شوند. اگر فقط با چند تماس تلفنی این تجربه خراب نمی شد.

8. دل (68/100)

نکات کلیدی: پشتیبانی فنی Dell یک کیسه ترکیبی است. از یک طرف، نمایندگان شرکت دوستانه و کمک کننده هستند. از سوی دیگر، دریافت پشتیبانی، چه در رسانه‌های اجتماعی و چه از طریق وب‌سایت قدیمی، مستلزم آن است که از طریق حلقه‌ها بپرید.

9. ایسوس (65/100)

نکات کلیدی: ایسوس امسال با وجود پشتیبانی خوب از رسانه های اجتماعی و چت به علاوه گزینه های گارانتی جدید، چند رتبه سقوط کرد. اگر این شرکت تیم پشتیبان تماس کمتر مفید خود را مجدداً آموزش دهد، در آن صورت ممکن است سال آینده خود را در نیمه اول جدول رده بندی بیابد.

10. HP (61/100)

نکات کلیدی: HP در سال جاری به دلیل پشتیبانی تماس غیرمفید (و تهاجمی) و دستیار مجازی خسته کننده آنلاین در رتبه بندی افت بیشتری پیدا کرد. تیم رسانه های اجتماعی HP بسیار عالی است، اما این تنها برای کسب مقام دهم این شرکت کافی است.

11. MSI (60/100)

نکات کلیدی: هی، حداقل آخرین مکان نیست! MSI امسال با پشتیبانی بهتر از تلفن خود را از وضعیت مرده خارج کرد. این هنوز یک نبرد دشوار است، اما اگر یک MSI گزینه‌های پشتیبانی رسانه‌های اجتماعی خود را گسترش دهد و بهبود بخشد، می‌تواند برنده شود.

12. ایسر (54/100)

نکات کلیدی: امیدواریم ایسر کنترل کیفیت خوبی داشته باشد زیرا نمی خواهید با کمبود پشتیبانی فنی آن مقابله کنید. پشتیبانی تلفنی این شرکت کمکی نکرد و در زمانی که لپ تاپ شما نیاز به تعمیر دارد باید هزینه ارسال را بپردازید. اگر ایسر شانسی برای ارتقاء در نمایشگاه پشتیبانی فنی سال آینده دارد، باید پشتیبانی خود را اصلاح کند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

One thought on “بهترین برند لپ تاپ ۲۰۲۰ – بهترین پشتیبانی فنی لپ تاپ

  1. Pingback: ۱۰ ویژگی لپ تاپ که با صرف نظر کردن از آن‌ها می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید - FTMLand.ir

Comments are closed.