بهترین قاب تبلت برای کودکان در سال 2022

بهترین جعبه تبلت برای کودکان در سال 2022 (اعتبار تصویر: آمازون)

بهترین قاب های تبلت برای کودکان، تبلت هایی با ساخت جامد هستند که شاسی را از شکستن قطرات عایق می کنند. تصادفات اتفاق می افتد، اما با یک مورد مناسب، می توان از شکسته شدن قرص جلوگیری کرد. حتی بعد از آن “اوه نه!” یک قاب تبلت بادوام برای بچه‌هایی که انگشت پروانه دارند، تضمین می‌کند که دستگاه‌های افتاده سالم باقی می‌مانند.

ما کاملا درک می کنیم. هیچ پدر و مادر و یا قیمی دوست ندارند که ببینند پولی که به سختی به دست آورده اند در توالت ریخته می شود. به همین دلیل است که ما لیستی از بهترین قاب های تبلت را برای بچه های مستعد تصادف جمع آوری کرده ایم. به این ترتیب، می‌توانید با دانستن این که تبلت فرزندتان آسیبی ندیده باقی می‌ماند – حتی اگر از دست او بیفتد، خیالتان راحت باشد.

حالا اگر قبلا یکی از آن  تبلت های آمازون فایر را خریده اید، قاب محافظ FreeTime Kid-Proof را توصیه می کنیم. (در برگه جدید باز می شود)به عنوان یکی از بهترین قاب های تبلت برای کودکان. اگر یک تبلت گران قیمت اپل را انتخاب کرده اید، ما قاب های زیادی برای محافظت از جدیدترین iPad اپل پیدا کرده ایم (می توانیم درک کنیم که می خواهیم از آن محافظت کنیم – قیمت اولیه آن بالاست). 

به دنبال یک تبلت جدید (اما هنوز مقرون به صرفه) هستید؟ تبلت Amazon Fire HD 8 2020 را بررسی کنید . اگر iOS را ترجیح می‌دهید،  iPad Air در مقابل iPad mini را دوست خواهید داشت .

اوه، و آخرین نکته: موردی را انتخاب کنید که با شخصیت فرزندتان مطابقت داشته باشد. بعد از اینکه فرزندتان تشخیص داد که لازم نیست، کمتر احتمال دارد که کیس روی زمین خوابیده باشد. 

بهترین کیف تبلت برای کودکان چیست؟

بهترین قاب تبلت برای کودکان به نوع تبلت شما بستگی دارد. اگر کودک شما تبلت آمازون فایر دارد، بهترین کیف تبلت، قاب محافظ کودک آمازون برای فایر 7 خواهد بود.

این کیف تبلت Fire شما را با این قاب محافظ تبلت آمازون ضد سقوط و ضد آسیب محافظت می کند. این سبک وزن است و با مواد ایمن برای کودکان ساخته شده است. کاملا در دستان کوچک جا می شود. و مهمتر از همه، ساختار این قاب تبلت بادوام است، بنابراین تبلت را از آسیب در اثر سقوط تصادفی و سایر ضربه های غیرمنتظره محافظت می کند. طراحی رنگارنگ این قاب تبلت آمازون احتمالاً برای کودک شما جذاب خواهد بود و می توانید به راحتی به دکمه ها و پورت های لازم روی تبلت دسترسی داشته باشید. 

اگر یک آی‌پد مینی برای بچه‌تان دارید، بهترین کیف تبلت بچه‌گانه برای آی‌پد مینی، کیف CHINFAI iPad Mini برای کودکان است. بهترین بخش در مورد این کیف دستگیره های قابل حمل فوق العاده زیبای آن است که به راحتی برای کودک شما در دست گرفتن دستگاه و تماشای فیلم آسان خواهد بود. این به این معنی است که اثر انگشت کودک روی صفحه نمایش بسیار کمتر است. یکی دیگر از جنبه‌های شگفت‌انگیز کیس آی‌پد مینی CHINFAI برای کودکان این است که به آی‌پد مینی اجازه می‌دهد تا به یک دستگاه مستقل تبدیل شود. بچه‌های شما می‌توانند آی‌پد مینی را روی پایه‌های قاب قرار دهند و ویدیوها را بدون دست تماشا کنند.

قاب مخصوص کودکان CHINFAI iPad Mini از مواد سیلیکونی ضد ضربه ساخته شده است که از افتادن آیپد مینی محافظت می کند.

بهترین جعبه تبلت برای کودکان که امروز می توانید بخرید

Amazon Kid-Proof Case for Fire 7 tablet (9th. Gen 2019)

بهترین قاب تبلت برای کودکان در سال 2022

1. قاب محافظ کودک آمازون برای تبلت Fire 7 (9th. Gen 2019)

دلایل خرید

+

فوق العاده بادوام

+

شامل پایه لگد 

دلایل اجتناب از

فقط با آمازون فایر 7 کار می کند

اگر تصمیم به خرید 50 دلار داشتید(در برگه جدید باز می شود)تبلت Fire 7 به جای مدل Kids Edition، همچنان می‌توانید قاب‌هایی را تهیه کنید که فقط برای تخته سنگ جدید خود ساخته شده‌اند. همانطور که از نامش پیداست، قاب محافظ کودک FreeTime خود آمازون با دستان کوچک طراحی شده است و از سیلیکون بادوام برای محافظت در برابر ضربه و کبودی ساخته شده است. 

این نسخه 2019 پرونده(در برگه جدید باز می شود)یک پیشرفت مورد نیاز برای مدت طولانی ارائه می دهد: یک پایه در پشت برای تماشای نمایش های هندزفری. اگر تبلت Fire خود را قبل از ژوئن 2019 خریداری کرده اید، باید کیف منطبق را برای هفتم خود خریداری کنید.(در برگه جدید باز می شود)(2017)، ششم(در برگه جدید باز می شود)(2016) یا پنجم(در برگه جدید باز می شود)(2015) نسل آتش. آمازون همچنین یک قاب محافظ کودک به قیمت 29 دلار می فروشد(در برگه جدید باز می شود)) برای تبلت HD 8 Fire خود.(در برگه جدید باز می شود)

کیس آیپد Fintie 9.7 اینچی

بهترین قاب تبلت برای کودکان در سال 2022

2. قاب آیپد 9.7 اینچی Fintie

دلایل خرید

+

شامل دسته / پایه هیبرید

+

حفاظت کامل ضد ضربه

دلایل اجتناب از

بدون محافظ صفحه
تبلیغات

یکی از راه‌هایی که می‌توانید در دست گرفتن تبلت برای فرزندتان کمی آسان‌تر کنید، سرمایه‌گذاری روی یک کیف دسته دار است. Fintie Case دقیقاً با آن ارائه می شود – دسته ای که به راحتی قابل گرفتن است – و Fintie را می توان به عنوان پایه نیز استفاده کرد. این پوشش از یک فوم EVA سنگین تشکیل شده است تا در طول زمان سایش و پارگی را تحمل کند. این دستگاه با جدیدترین iPad 329 دلاری اپل، و همچنین iPad 9.7 اینچی 2017، iPad Air 2 و iPad Air سازگار است.

محصولات Speck iGuy

بهترین قاب تبلت برای کودکان در سال 2022

3. محصولات Speck iGuy

دلایل خرید

+

آی پد شما را به یک شخصیت تبدیل می کند

+

حفاظت در برابر سقوط قابل اعتماد

دلایل اجتناب از

کمی دست و پا گیر
تبلیغات

در حالی که منتظریم تا اطلاعات بیشتری در مورد Speck Case-E بدانیم، قاب آی‌گای آی‌پد آن هنوز در آمازون موجود است. این کیس آزمایش شده و واقعی که با iPad 4، iPad 3، iPad 2 و iPad اصلی مطابقت دارد، برای کودکانی که نمی‌خواهند هنگام تماشای برنامه‌ها آن را نگه دارند، ایستاده است و از یک فوم نرم ساخته شده است که برای گرفتن عالی است.

Speck Case-E (9.7 اینچ)

بهترین قاب تبلت برای کودکان در سال 2022

4. Speck Case-E (9.7 اینچ)

دلایل خرید

+

پروفایل باریک

+

بازوها زیبا و راحت هستند

دلایل اجتناب از

بدون پایه پایه

قاب تبلت Speck’s Case-E مبتکرانه ترین برداشتی است که در قاب تبلت کودکان در مدتی پیش دیده ایم. این تبلت که با اکثر آی‌پدهای 9.7 اینچی (از جمله آی‌پد، آی‌پد پرو و ​​آی‌پد ایر) سازگار است، دو بازوی قابل افزایش دارد که می‌توانید از آن‌ها برای پیچاندن آن به دور گردن صندلی خودرو و نگه داشتن آن به عنوان پایه استفاده کنید.

پایه نگهدارنده صندلی ماشین TFY Kids

بهترین قاب تبلت برای کودکان در سال 2022

5. پایه نگهدارنده صندلی ماشین TFY Kids

دلایل خرید

+

برای نصب ماشین عالیه

+

روشن و رنگارنگ

دلایل اجتناب از

استفاده خارج از خودرو محدود است
Advertisement

اگر کودک شما مدام تبلتش را در ماشین پرتاب می‌کند یا می‌اندازد، احتمالاً این نگهدارنده تبلت روی پشت سر را می‌بینید و از خود می‌پرسید که “این همه عمر من کجا بود؟” همچنین اگر بیش از یک تایک در صندلی عقب داشته باشید مفید است، زیرا اکنون آنها نمی توانند در مورد اینکه چه کسی می تواند از آن استفاده کند بحث کنند و فقط باید همان برنامه را با هم تماشا کنند. اکثر تبلت های 9.7 اینچی از جمله آیپد 2، 3 و 4 را در خود جای می دهد.

آستین زیپ NuPro برای تبلت های کودکانه آتش

بهترین قاب تبلت برای کودکان در سال 2022

6. آستین زیپ NuPro برای قرص Fire Kids

دلایل خرید

+

کیف زیپی عالی 

+

پارچه مخملی نرم داخل

دلایل اجتناب از

قرص هنگام بیرون آوردن هنوز در معرض قرار دارد

اما اگر کودک شما قبلاً قاب تبلت داشته باشد، یا – به احتمال زیاد – آن را نمی‌خواهد. این آستین تبلت نرم که برای تبلت‌های Fire Kids 7 و Fire Kids HD 8 آمازون ساخته شده است، برای یک تخته سنگ با یک سپر محافظ جادار است. موجود در بنفش با صورتی یا سرمه ای با آبی.

CHINFAI iPad mini Case for Kids for Apple iPad mini به iPad mini 4

بهترین قاب تبلت برای کودکان در سال 2022

7. CHINFAI iPad mini Case for Kids for Apple iPad mini to iPad mini 4

دلایل خرید

+

دسته های عالی برای تماشا

+

طراحی دوستانه و رنگارنگ

دلایل اجتناب از

بدون پایه پایه
تبلیغات

ما نمی دانیم که ایده ساخت یک قاب مینی آیپد که شبیه طلسم اندروید یک آیپد است، چه کسی بوده است، اما ما آن را دوست داریم. پاهای بلوکه‌اش به آن اجازه می‌دهد بدون استفاده از پایه‌ای برای نگه داشتن آن، کاملاً بایستد. ساخته شده از سیلیکون نرم که در دست گرفتن آن عالی و مراقبت از آن را آسان می کند.

کیف مینی iPad TopEsct برای کودکان

بهترین قاب تبلت برای کودکان در سال 2022

9. TopEsct iPad Mini Case برای کودکان

دلایل خرید

+

دسته های عالی برای استفاده

+

محافظت در برابر ضربه بزرگ در گوشه

دلایل اجتناب از

بند برای استفاده در ماشین شل است
Advertisement

تبلت آیپد مینی با این قاب هم در دست گرفتن و هم در خودرو سوار می شود. در رنگ‌های آبی، سبز، آبی و صورتی موجود است، سه دسته دارد، بنابراین می‌توان آن را برای مشاهده محتوا در حالت افقی نگه داشت و همچنین مانند یک کیف کوچک در یک دست حمل کرد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]