سال گذشته، نتفلیکس این امکان را برای کاربران iOS و اندروید فراهم کرد که بتوانند برنامه‌ها و فیلم‌ها را دانلود کرده و به صورت آفلاین تماشا کنند. این قابلیت بالاخره به ویندوز 10 می آید. این ویژگی هنوز در حال اجراست، بنابراین ممکن است فعلا آن را نبینید.

برای دانلود محتوا، باید از برنامه نتفلیکس (که اغلب به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری استاندارد ویندوز 10 ارائه می شود) استفاده کنید، بنابراین ابتدا مطمئن شوید که آن را دارید. کتابخانه‌ای که برای دانلود در دسترس شما خواهد بود تا حدودی محدود است، اما سریال‌های اصلی نتفلیکس مانند «House of Cards» و «BoJack Horseman» در کتابخانه‌ هست.

برای دانلود، قسمتی را با نماد دانلود (فلش رو به پایین) پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. در این صورت فیلم دانلود می شود و می توانید آن را به صورت آفلاین تماشا کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از ویندوز 10

برای دیدن همه فیلم ها ی که برای دانلود و مشاهده آفلاین در دسترس است، روی منوی همبرگر در بالا سمت چپ کلیک کنید و «Available for Download» را انتخاب کنید. همچنین بخشی به نام «My Downloads» وجود دارد که هر چیزی را که دانلود کرده‌اید را نشان می‌دهد تا بعداً تماشا کنید.

این قابلیت احتمالاً سفرهای هواپیمایی شما و استفاده از سایر برنامه های طولانی بدون اتصال به اینترنت را بسیار آسان تر می کند. همچنین اگر اینترنت پرسرعتی ندارید و می‌خواهید فیلم های مورد علاقه خود را در کمال آرامش تماشا کنید، مفید است.

 

 

نحوه ایجاد سوئیچ مک به رایانه شخصی

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]