چلوپاکابرای من را بمکد

پیش نمایش Saints Row (2022).

نظر اولیه

Saints Row (2022) به اندازه عناوین قبلی آشفته است و خوب یا بد، هویت آن هنوز دست نخورده باقی مانده است.

طرفداران

  • +سفارشی سازی جامد
  • +شخصیت های سرگرم کننده و روایت
  • +دریفت برو وای

منفی

  • -بازی گان بازی بد است
  • -گرافیک میتونست بهتر باشه

وقتی GTA خیلی هیجان‌انگیز یا واقع‌گرا بود، Saints Row خلاقیت من را برانگیخت و به من این امکان را داد که کارهای عجیب و غریبی مانند موج‌سواری در بالای یک وسیله نقلیه انجام دهم، در حالی که دوستم سعی می‌کرد از پلیس‌ها پیشی بگیرد – و سپس به طور تصادفی من را روی نقشه رد کرد. این یکی از معدود بازی‌هایی بود که تجربه‌ای مشترک با کمپین تک‌نفره داشت، به همین دلیل است که من برای بازی Saints Row (2022) جدید هیپ شده‌ام. و حدس بزنید چه کسی فقط برای بازی کردن به لاس وگاس، نوادا فرستاده شد؟ این مرد خفن!

چهار یا چند ساعت را با Saints Row جدید تنها سپری کردم و تمام ماموریت های اصلی را که در دسترسم بود به طور کامل انجام دادم. هم هیجان زده و هم کمی ناامید دور شدم. با توجه به آنچه تاکنون دیده‌ام، سعی می‌کند با دوران مدرن بازی‌ها همگام شود، اما خوب یا بد، هنوز شبیه Saints Row است.

به طور کلی، من هنوز هم می‌توانم ببینم که این یکی از بهترین ورودی‌های Saints Row تا به امروز است و در صفحات مختلف ما مانند بهترین بازی‌های PS5 ، بهترین بازی‌های Xbox Series X و بهترین بازی‌های رایانه شخصی قرار دارد.

زمینه سازی مجدد

زمانی که Saints Row داستان اصلی خود را شروع کرد، شما فقط کسی بودید که به یک باند برای کشتن مردم و کسب درآمد نمی‌پیوندید، زیرا شما یک تهدید واقعی بودید. اگر نگاهی به جدیدترین بازی‌های Saints Row بیندازید، در حال مبارزه با بیگانگان در فضا با ابرقدرت‌ها هستید. نیازی به گفتن نیست، تشدید واقعی است، بنابراین برای Volition منطقی بود که آن را برای راه اندازی مجدد زمینی تر شماره گیری کند.

پیش نمایش Saints Row (2022).

(اعتبار تصویر: دیپ نقره ای)

در حال حاضر، هیچ چیز واقعی در مورد دراز کشیدن بالای یک ماشین با سرعت 69 مایل در ساعت و تیراندازی با تفنگ تهاجمی به سمت پلیس هایی که شما را در عرض 5 دقیقه فراموش می کنند، وجود ندارد، اما هیچ بیگانه ای وجود ندارد. و روایت به طرز شگفت انگیزی معقول است.

Saints Row با چهار قهرمان، از جمله شخصیت قابل بازی، شروع می شود که برای گروه های مختلف در شهر خیالی Santo Ileso کار می کنند. آنها به همان دلیلی که هر کس دیگری به آن ملحق می شود می پیوندند: پول. این شخصیت ها فقط باید قبض هایشان را بپردازند. شخصیت ما شروع به کار برای صنایع دفاع مارشال می کند. با هم اتاقی ها آشنا شوید: نینا (مکانیک و راننده – لوس پانتروس)، کوین (دی جی و جلاد سرقت – آیدلز)، و الی (برنامه ریز – کارآفرین تجاری با مدرک MBA).

زمانی که گروه‌های مربوطه خود را ترک می‌کنند و با هم متحد می‌شوند تا باند خود را بسازند، این کار را صرفاً به دلیل یک ضرورت برای زنده ماندن انجام می‌دهند. من انتظار نداشتم که شخصیت ها را به اندازه خودم دوست داشته باشم، اما آنها عالی هستند، مخصوصاً به این دلیل که از نظر گانگستری بسیار سالم هستند.

وقتی از برایان ترافیکانته، مدیر خلاقیت درباره روند تشدید در مورد این ردیف مقدس خاص پرسیدم، او گفت: «ما در خط شروع هستیم. ما از آن عبور نکرده ایم. قرار دادن انتخاب‌هایی که انجام دادیم تا این داستان [و] این شخصیت‌ها را در موقعیتی قرار دهیم، واقعاً به ما این امکان را می‌دهد که اکنون پیش برویم، و این بخش بزرگی از چگونگی تشدید ما است. من فکر می‌کنم IP Saints Row سزاوار فصل‌های بیشتری از این داستان است. جاهای زیادی در این فرنچایز وجود دارد که می‌توانیم برویم و Volition آماده انجام آن است.»

تجربه سفارشی سازی

یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌ها در بازی‌های قبلی Saints Row، شخصی‌سازی Saints و ساخت گروه Saints برای خود بود. Volition آن را تا حدی افزایش داد و به شما آزادی بیشتری از همیشه داد تا شخصیت خود را در هر زمان و هر کجا که می خواهید تغییر دهید.

پیش نمایش Saints Row (2022).

(اعتبار تصویر: دیپ نقره ای)

متأسفانه، نمی‌توانستم زمان زیادی را برای شخصی‌سازی شخصیتم صرف کنم، زیرا بیشتر روی انجام ماموریت‌های اصلی متمرکز بودم. با این حال، من طرفدار زیادی از چهره های از پیش تعیین شده یا صداهای موجود نبودم. آنهایی که آنجا بودند خوب بودند، اما بازی برخی از نکات فرهنگی متفاوت را از دست داد. همچنین اگر صداها واقعاً با نام و لهجه صداپیشه برچسب زده شوند، بسیار مفید و جالب خواهد بود. من به طور تصادفی یک لهجه وسترن آمریکایی را انتخاب کردم زیرا پیش نمایش صدا خیلی دقیق نبود.

من هم نتوانستم زیاد با اسلحه ها یا ماشین ها سر و کار داشته باشم، اما امیدوارم وقتی بازی راه اندازی شد، زمان بیشتری را با آنها بگذرانم.

وقتی از مدیر خلاق برایان ترافیکانته در مورد ویژگی که بیشتر به آن افتخار می کند پرسیدم، او گفت: «سفارشی سازی. این به یک ستون پروژه کمک می کند که به بازیکن اجازه می دهد خود را بیان کند، و قادر به بازگشت به سفارشی سازی و داشتن ویژگی هایی از گذشته، برخی اجزای جدید و مجموعه ای از مقدار محتوایی است که ما می توانیم به پخش کننده ارائه دهیم. برای انتخاب – سلاح ها، وسایل نقلیه، وسایل کلکسیونی – که می توانند خودشان در مرکز فرماندهی یا روی آواتار خود قرار دهند. ما واقعاً در مورد بازخوردهای Boss Factory هیجان‌زده هستیم. این مثبت بوده است و ما مدت‌ها پس از انتشار به‌روزرسانی‌ها را برای گزینه‌های جامع‌تر و متنوع‌تر برای بازیکنان ادامه خواهیم داد.»

کمی بیش از حد Saints Row

این تکرار Saints Row انرژی آشفته بازی های قبلی را به خوبی هدایت می کند. به همان اندازه سرگرم کننده است، اگر نه بیشتر، بازی کردن. اما بازمانده‌هایی از بازی‌های قبلی وجود دارد که کاش می‌توانستند از بین بروند و دیگر دیده نشوند.

پیش نمایش Saints Row (2022).

(اعتبار تصویر: دیپ نقره ای)

اول، اسلحه بازی وجود دارد. به اندازه بازی های قبلی Saints ضعیف است. چیزی در مورد حرکت دوربین، دقت و جعبه های ضربه ای وجود دارد که حس خوبی ندارند. نقاط خاصی وجود دارد که من با تفنگ به سمت جمعیت دشمن شلیک می کردم و به سختی به یکی از آنها ضربه زدم. من حتی مشکلی داشتم که بعد از توقف شلیک، یک گلوله شلیک می‌کردم، مثل اینکه بازی تعداد ورودی‌های من را ردیابی می‌کرد، که برای بازی‌های مبارزه‌ای عالی است، اما برای تیراندازان نه.

سپس رانندگی وجود دارد، که به طرز شگفت انگیزی سرگرم کننده است، به خصوص دریفت – در این بازی بسیار نرم به نظر می رسد. با این حال، برخی از وسایل نقلیه سنگین‌تر، فوق‌العاده درهم و برهم هستند و رانندگی لذت‌بخش نیستند، در درجه اول ماشینی که بازی در ابتدا در اختیار شخصیت شما قرار می‌دهد. ای کاش ماشین های سنگین تر وزن بیشتری داشتند، اما نه به این سرعت.

راه رفتن یا دویدن در اطراف واقعاً وزنی برای آن ندارد، اما این به نوعی زیبایی‌شناسی Saints Row است. با این حال، آرزو می‌کنم که این کاراکتر احساس شناور بودن نمی‌کرد، بلکه برای همراهی با مضمون کمی پایه‌دارتر احساس می‌شد.

بازی چند نفره چگونه خواهد بود؟

Saints Row شبیه به دیگر بازی‌های این فرنچایز، دارای دو نفره همکاری خواهد بود. چند تخت تست Co-op وجود داشت، اما متأسفانه نتوانستم یکی را بگیرم. با این حال، من برای هرج و مرج احتمالی همکاری بسیار هیجان زده هستم، و اگر امیدها و رویاهای Traficante محقق شوند، ممکن است چیزهای بیشتری در راه باشد.

پیش نمایش Saints Row (2022).

(اعتبار تصویر: دیپ نقره ای)

وقتی از برایان ترافیکانته، مدیر خلاقیت پرسیدم که اگر زمان و بودجه عاملی نبود، دوست دارد ببیند Saints Row به چه سمتی می رود، او گفت: «آنلاین. من فکر می کنم Saints یک IP است که افراد بیشتری باید با هم به اشتراک بگذارند. مرحله اکنون در حالت دو نفره است، اما من فکر می کنم که این حالت باید به طور قابل توجهی بزرگتر باشد.”

عملکرد PC Saints Row

بیلد آزمایشی که بازی کردم روی کامپیوتر بود. من هیچ یک از مشخصات یا اعداد نرخ فریم را نمی دانم، اما چند باگ را در طول بازی خود تجربه کردم. با این حال، من مطمئن هستم که آنها به موقع برای پرتاب Saints Row از بین خواهند رفت.

پیش نمایش Saints Row (2022).

(اعتبار تصویر: دیپ نقره ای)

یکی از بزرگترین اشکالات در ماموریت Insurance Fraud رخ داد که در آن همه خودروها ناگهان ناپدید شدند. هشدار اسپویلر: برای جمع آوری قبوض بیمارستانی باید ماشین ها به شما ضربه بزنند. توسعه دهندگان مجبور شدند بازی را برای من دوباره راه اندازی کنند تا آن را برطرف کنم.

برخی از اعدام‌ها باعث شد که اشیاء مختلف را قیچی کنم. همچنین تعداد زیادی پاپ این و پاپ اوت وجود داشت، به خصوص با عابران پیاده و ماشین ها در جاده. و همانطور که قبلا ذکر کردم، hitbox ها کمی بد بو بودند.

امیدواریم که اکثر این مشکلات قبل از راه اندازی رفع شوند.

الزامات PC Saints Row

قبل از اینکه تصمیم بگیرید برای بازی Saints Row به رایانه شخصی بروید، الزامات را در نظر داشته باشید.

پیش نمایش Saints Row (2022).

(اعتبار تصویر: دیپ نقره ای)

برای دریافت 1080p با سرعت 30 فریم در ثانیه، باید یک پردازنده Intel Core i3-3240 یا AMD Ryzen 3 1200 CPU، 8 گیگابایت رم، یک پردازنده گرافیکی Nvidia GeForce GTX 970 یا AMD Radeon RX 480 با حداقل 4 گیگابایت VRAM داشته باشید. و 50 گیگابایت فضای موجود.

حتی با یکی از بهترین لپ تاپ های گیمینگ ارزان قیمت ، می توانید این عنوان را بدون مشکل اجرا کنید. خوب یا بد، از نظر گرافیکی خیلی سخت نیست.

چشم انداز

از زمانی که با Saints Row جدید گذراندم لذت بردم و هیجان زده هستم که وقتی عرضه شد آن را بازی کنم. امیدوارم برخی از مشکلات gunplay که داشتم فقط به خاطر ساخت آزمایشی باشد و نه نمایش واقعی بازی راه اندازی. جدای از آن، هر چیز دیگری نیاز به آزمایش بیشتری دارد تا ببینید چقدر در یک بازی بزرگتر کار می کند.

Co-op یک لایه کاملاً جدید از سرگرمی را اضافه می کند که من هنوز نتوانستم به آن دسترسی داشته باشم و این باعث می شود این بازی بی نهایت لذت بخش تر شود. منتظر بررسی کامل Saints Row در ۲۳ اوت ۲۰۲۲ باشید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]