سریع؟ مقرون به صرفه؟ بدجنس؟ Razer Basilisk V3 پاسخ این سوال است

بررسی Razer Basilisk V3
انتخاب سردبیر
(تصویر: © رامی طبری)

لپ تاپ مگ حکم

Razer Basilisk V3 عملکردی سریع و چرخ اسکرول قابل تنظیم عالی را در طراحی راحت ارائه می دهد که آن را به یک ماوس بازی تقریباً عالی تبدیل می کند.

طرفداران

 • +عملکرد سریع
 • +طراحی راحت
 • +چرخ اسکرول هوشمند
 • +نرم افزار جامد
 • +مقرون به صرفه

منفی

 • -استراحت انگشتر و صورتی نیاز به کار دارد

آیا به دنبال یک ماوس بازی عالی هستید که پول را خراب نکند؟ تنها با 69 دلار، می‌توانید Razer Basilisk V3 را انتخاب کنید، یک ماوس بازی پر از ویژگی‌ها با آخرین فناوری‌ها.

این نوزاد به لطف حسگر جدید 26K DPI، طراحی راحت و چرخ اسکرول هوشمند که به شما امکان می دهد قلب خود را دور بچرخانید، عملکرد سریعی دارد. تنها ایراد این است که تکیه گاه حلقه و صورتی می تواند بزرگتر باشد تا گرفتن راحت تری ایجاد کند.

جدای از این بحث، Razer Basilisk V3 به راحتی بهترین ماوس گیمینگ در خط تولید Razer است.

طراحی Razer Basilisk V3

Razer Basilisk V3 دارای همان پوسته سیاه و صاف مانند مدل های قبلی خود است، اما این بار، درخشش بدی مانند Fast & Furious را به صدا در می آورد. با ابعاد 5.1 x 2.4 x 1.7 اینچ، کمی بزرگتر از Basilisk Ultimate است، اما وزن آن از 107 گرم به 101 گرم (3.56 اونس) کاهش یافت.

بررسی Razer Basilisk V3

(اعتبار تصویر: رامی طبری)

اگر قبلا باسیلیک دیده اید، از نظر زیبایی تغییر زیادی نکرده است. یک لوگوی Razer با نور RGB در قسمت کف دست وجود دارد که توسط یک پانل جعبه‌کاتر احاطه شده است. این پانل با یک لهجه مشکی براق جدا شده است که منجر به کلیک های شیک چپ و راست و همچنین چرخ پیمایش با نور RGB، دکمه DPI و تغییر حالت اسکرول می شود.

یک پانل قابل گرفتن در سمت چپ ماوس وجود دارد که به سمت داخل خمیده است که به انگشت شست من فضای کافی برای استراحت می دهد. درست بالای جای انگشت شست، دو دکمه مجزا به همراه یک دکمه کلاچ حساسیت وجود دارد که با وسط انگشت شست من همخوانی دارد. در همین حال، سمت راست پانل قابل گرفتن دیگری دارد که فقط کمی به سمت داخل خمیده است و فضایی را برای انگشت حلقه و انگشت صورتی فراهم می کند.

بررسی Razer Basilisk V3

(اعتبار تصویر: رامی طبری)

Razer Basilisk V3 یک ماوس سیمی با سیم غیرقابل جدا شدن است. در قسمت زیرین ماوس، پایه‌های تفلون سفید، دکمه پروفایل و خطی با نور RGB که بیشتر قسمت‌های شاسی را نشان می‌دهد، خواهید دید.

راحتی Razer Basilisk V3

بازی با Razer Basilisk V3 باعث می‌شود که دیگر نخواهم به سراغ ماوس دیگری بروم – و این حرف‌های زیادی را برای من می‌طلبد. شاسی به خوبی در دست من قرار می گیرد و گرفتن انگشت شست فوق العاده راحت است. مانند بسیاری از موش ها، جای انگشتر و صورتی را می توان با شیارهای جداگانه برای انگشتان بهبود بخشید.

بررسی Razer Basilisk V3

(اعتبار تصویر: رامی طبری)

من عاشق صدای کلیکرها هستم. آنها تیز و گوشتی هستند، گویی هر کلیک، هر گلوله ای که شلیک می کنید یا هر انتخابی که با Razer Basilisk V3 مهم است. همین امر در مورد دو کلیک در سمت چپ نیز صدق می کند. مشکل رایجی که در برخی از موش ها متوجه شده ام، دکمه های سفت است، اما آنها روی Basilisk یکدست هستند. کلاچ حساسیت برای فعال شدن مقداری فشار وارد می کند که به کاهش سرعت ماوس برای هدف گیری دقیق تر کمک می کند.

پس از استفاده از چرخ اسکرول مکانیکی دو حالته Logitech G502 Hero، برای امتحان چرخ اسکرول شیب Hyperscroll Razer Basilisk V3 هیجان‌زده شدم. این به شما امکان می دهد با کلیک یک دکمه از پیمایش صلب به پیمایش آزاد بپرید. و اگر Smart-Reel را در Razer Synapse فعال کنید، اگر چرخ را به اندازه کافی سریع بچرخانید، چرخ اسکرول به طور خودکار اسکرول آزاد را فعال می کند. من این را دوست دارم، اگرچه فشار مورد نیاز باید افزایش یابد، زیرا مواقعی وجود دارد که به طور تصادفی اسکرول رایگان را فعال می کنم.

عملکرد Razer Basilisk V3

از انفجار گرگینه‌ها با تفنگ ساچمه‌ای گرفته تا سوزاندن موش‌ها با گلوله‌های آتش، Razer Basilisk V3 در میدان نبرد با من بسیار لگد زد.

بررسی Razer Basilisk V3

(اعتبار تصویر: رامی طبری)

در روستای رزیدنت اویل ، من تیرانداز خود را به سمت پایین هدف گرفتم تا خفاش های پرنده را بیرون بیاورم، و به لطف کلاچ حساسیت، همه چیز به آرامی خزیده شد و من خفاش بالای سرم را از آسمان منفجر کردم. وقتی در دهکده می دویدم، با تفنگ ساچمهایم به هر غرغر می زدم و در حالی که نیمی از اوقات به هیچ چیز شلیک نمی کردم، نیمی دیگر گرگینه هایی را روی زمین با سوراخ هایی در سرشان رها می کردند. Basilisk از تیراندازی من قابل اعتمادتر بود.

من Warhammer: Vermintide 2 را بازی کردم و دشمنانم را در آتش فرو بردم و Basilisk V3 را 360 درجه کوبیدم تا هر موش را که می خواست راهش را بالای سر من پنجه کند، بپوشاند. به لطف وزن سبک ماوس، می‌توانم به راحتی آن را هنگام چرخاندن از روی ماوس پد بلند کنم. این به ویژه در بازی‌های گروهی سریع مانند Vermintide 2 مفید است.

در Assassin’s Creed Valhalla ، من دکمه dodge را به یکی از دکمه‌های ماوس در سمت چپ اختصاص دادم، و از آنجایی که دکمه به راحتی فشار داده می‌شود، باعث می‌شود که نبرد نرم‌تر شود. هنگامی که من در طول یک حمله به چند کلاهک ساکسون می‌زدم، کلیک‌کننده‌ها بسیار رضایت‌بخش بودند. و هنگامی که آنها سعی کردند فرار کنند، کلاچ حساسیت به کار آمد که من آنها را با تیر شلیک کردم.

ویژگی های Razer Basilisk V3

Razer Basilisk V3 در حال بسته بندی فناوری های جدیدی است تا آن را جلوتر از رقبا قرار دهد، که همگی توسط نرم افزار Razer’s Synapse پشتیبانی می شوند.

بررسی Razer Basilisk V3

(اعتبار تصویر: رامی طبری)

این نسخه از Basilisk دارای سوئیچ‌های نوری نسل دوم Razer است که دارای امتیاز 70 میلیون کلیک هستند. این ساعت در 11 دکمه قابل برنامه ریزی و 11 منطقه نورپردازی RGB کار می کند. در قسمت زیرین، سنسور اپتیکال جدید Razer Focus+ وجود دارد که قادر به 26000 DPI، 650 IPS (اینچ در ثانیه) و شتاب 50G است.

با اپلیکیشن Razer Synapse، می‌توانید تمام دکمه‌های موجود در تب Customize را پیکربندی کنید. همچنین می توانید شتاب اسکرول، حالت اسکرول و Smart-Reel را تنظیم کنید. در برگه عملکرد، تنظیمات حساسیت DPI و نرخ نظرسنجی را خواهید یافت. تب Lighting به شما امکان می دهد روشنایی، تنظیمات خواب و جلوه های رنگ را از طریق برنامه Chroma Studio تنظیم کنید. در نهایت، برنامه کالیبراسیون وجود دارد که به شما امکان می دهد فاصله ردیابی هوشمند (از 1 میلی متر تا 3 میلی متر) را زمانی که ماوس با زمین تماس نمی گیرد، تنظیم کنید. همچنین به شما این امکان را می دهد که برش نامتقارن را فعال کنید، که به صورت پویا نقاط برش بلند و فرود را تنظیم می کند.

خط پایین

اگر Razer Basilisk V3 بی سیم بود، احساس می کردید که Razer مالیاتش سخت است، اما این مدل سیمی تنها 69 دلار قیمت دارد و دارای ویژگی هایی است، از جمله موارد مورد علاقه من در هر ماوس: چرخ اسکرول قابل تنظیم. اگر این کار شما را نمی فروشد، چراغ های RGB بیمار و عملکرد سریع این کار را می کنند.

با این حال، اگر می‌خواهید مقداری پول پس انداز کنید، می‌توانید SteelSeries Prime را انتخاب کنید، اگرچه تقریباً به همان اندازه ویژگی ندارد و فقط 10 دلار قیمت دارد.

Razer Basilisk V3 یک ماوس گیمینگ عالی با ویژگی های مفید فراوان است و می توان آن را با قیمتی شگفت انگیز و مقرون به صرفه خریداری کرد.

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید