سرفیس پرو 7 مایکروسافت دو قدم به جلو و یک قدم بزرگ به عقب برمی‌دارد

لپ تاپ مگ حکم

سرفیس پرو 7 مایکروسافت USB-C و پردازنده‌های نسل دهم را اضافه می‌کند، اما این اضافه‌ها هزینه‌ای دارند.

طرفداران

  • +شاسی فلزی درجه یک
  • +عملکرد کلی سریع
  • +صفحه نمایش روشن و واضح
  • +صفحه کلید راحت
  • +اکنون با USB-C

منفی

  • -کیبورد و قلم به صورت جداگانه فروخته می شود
  • -SSD کند و گران قیمت
  • -عمر باتری بدتر از مدل سال گذشته

سرفیس پرو 7 (با شروع 749 دلار؛ بررسی با 1199 دلار) زمانی که مایکروسافت از جدیدترین ناوگان محصولات سرفیس خود رونمایی کرد، مانند یک فکر بعدی به نظر می رسید. عدم توجه به این تبلت پرچمدار تا حدی به دلیل محصولات هیجان انگیزتر مایکروسافت مانند  سرفیس پرو ایکس  و  سرفیس لپ تاپ 3 بود.

دلیل دیگر این است که سرفیس پرو 7 عملاً مشابه مدل قبلی خود یعنی  سرفیس پرو 6 است. بله، مایکروسافت بالاخره یک پورت USB-C که مدت‌ها معوقه بود اضافه کرد، اما این پورت حتی سریع‌تر از تاندربولت 3 نیست. و در حالی که  تراشه‌های نسل دهم اینتل  عملکرد خوبی را برای سرفیس پرو 7 افزایش می‌دهند، عمر باتری را به خطر می‌اندازند.

سرفیس پرو 7 به لطف طراحی ممتاز، صفحه نمایش زیبا و صفحه کلید راحت هنوز یکی از  بهترین لپ‌تاپ‌های 2 در 1  است، اما این آخرین تبلت تبدیل‌پذیر یک تکرار هیجان‌انگیز است که دو گام کوچک به جلو و یک گام بزرگ به عقب برمی‌دارد.

گزینه های قیمت و پیکربندی Microsoft Surface Pro 7

مدل پایه Surface Pro 7 با قیمت 749 دلار به پردازنده Core i3 اینتل، 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت SSD مجهز شده است.

مایکروسافت همچنان سرفیس پرو 7 سرفیس پرو تایپ کاور (129 دلار) و سرفیس قلم (99 دلار) را به طور جداگانه می فروشد، بنابراین حداقل 878 دلار برای تبدیل شدن سرفیس پرو 7 و 977 دلار برای بسته کامل هزینه خواهید کرد.

اگر پول نقد اضافی دارید، توصیه می کنیم 899 دلار برای مدلی با پردازنده Core i5 اینتل، 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت SSD خرج کنید. با افزودن صفحه کلید، مجموع آن به 1028 دلار یا با قلم 1127 دلار می رسد.

واحد بررسی 1199 دلاری ما به CPU Intel Core i5-1035G5، 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت SSD مجهز شده است (متاسفانه، مایکروسافت برای افزایش فضای ذخیره سازی از 128 گیگابایت به 256 گیگابایت، 300 دلار هزینه می کند). ما همچنین Signature Type Cover (159 دلار) و Surface Pen (99 دلار) را دریافت کردیم که کل بسته را به 1457 دلار می رساند.

بیشتر: کدام سطح برای شما مناسب است؟ Pro X در مقابل Pro 7 در مقابل Laptop 3

مایکروسافت همین مدل را با 16 گیگابایت رم به قیمت 1399 دلار فقط برای تبلت به فروش می رساند. اگر به قدرت بیشتری نیاز دارید، می توانید یک پیکربندی 1499 دلاری با پردازنده Core i7، 16 گیگابایت رم و 256 گیگابایت SSD خریداری کنید یا برای نسخه 1 ترابایتی 2299 دلار بپردازید.

طراحی سرفیس پرو 7 مایکروسافت

سرفیس پرو 7 همان اجزای زیبایی شناختی مدل های قبلی خود را حفظ می کند. علیرغم همه ستایش هایی که در طول سال ها از این طرح انجام داده ایم، زمان آن رسیده است که دستور پخت جدیدی داشته باشیم.

جدا از یک  پورت USB-C جدید  در کنار، سرفیس پرو 7 دارای همان زیبایی مینیمالیستی سرفیس پرو 6 است. سرفیس پرو 7 که در رنگ مشکی مات و نقره ای موجود است، یک  صفحه منیزیمی باریک  با لوگوی براق مایکروسافت است. پایه پایه عقب

این پایه 165 درجه گسترش می یابد و به شما امکان می دهد سرفیس پرو 7 را در حالت لپ تاپ یا استودیو قرار دهید. این فلپ به راحتی کشیده می شود و به اندازه کافی محکم است تا تبلت را نگه دارد.

جدا از یک پورت USB-C جدید در کنار، سرفیس پرو 7 دارای همان زیبایی مینیمالیستی سرفیس پرو 6 است.

این راه‌حل خوبی برای تبدیل تبلت به لپ‌تاپ است، اما امیدوارم مایکروسافت بتواند مکانیزم ظریف‌تری را در سال‌های آینده ایجاد کند. در حال حاضر، شما باید پایه پایه را به صورت دستی گسترش دهید، که به آسانی بلند کردن درب لپ‌تاپ نیست. همچنین، سرفیس پرو 7 هنگامی که از پایه پایه روی پای خود استفاده می‌کنید، به اطراف باز می‌گردد.

حداقل، مایکروسافت می‌توانست حاشیه‌های سرفیس پرو 7 را کوتاه کند، که می‌توانست راه زیادی را برای مدرن کردن این طراحی قدیمی انجام دهد. رونمایی از سرفیس پرو 7 در کنار سرفیس پرو ایکس شیک نشان داد که ظاهر قبلی چقدر قدیمی است.

با ضخامت 0.3 اینچ و 1.7 پوند (2.4 پوند با صفحه کلید متصل)، سرفیس پرو 7 به اندازه نسل قبلی خود است اما بزرگتر از  اپل آیپد پرو 12.9 اینچی  (0.2 اینچ، 1.4 پوند) است.

پورت سرفیس پرو 7 مایکروسافت

این  Thunderbolt 3  نیست، اما ما خوشحالیم که  پورت USB-C سرفیس پرو 7 را می بینیم ، صرف نظر از آن. سرفیس پرو 7 به غیر از آن نسخه آینده دار، همان