استایل شما چیست ؟ - با این تست ساده بفهمید
اگر این پست را می‌خوانید این احتمال وجود دارد که شما در اینجا تازه وارد نباشید. شما احتمالاً این سایت را مرور کرده‌اید مقالات را بخوانید ، فیلم‌های من را تماشا کنید … حالا بگذارید بپرسم … شما چقدر شیک هستید؟
 • یک جادوگر استایل؟
 • هنوز یک مبتدی هستید؟
 • جایی در این بین؟
در هر سطحی که هستید باید “شیک” باشید … دانش قدرت است . و بهترین راه برای تأیید دانش شما … یا گسترش بیشتر آن چیست؟
شرکت در یک آزمون.

 

10 سوال برای تست استایل شما، در این آزمون شرکت کنید.

موفق باشید!
تست استایل: 10 سوال | شما چقدر شیک هستید؟
 
از تست استایل زیر استفاده کنید. برای نوشتن پاسخ خود از قلم و کاغذ استفاده کنید. سپس می‌توانید برای یافتن پاسخ‌های صحیح (و توضیحات مربوط به هر یک)، به پایین صفحه بروید. تقلب نکنید!  
1. چه چیزهایی باید برای یک مرد مهم‌تر باشد: استایل یا مد؟
 
2. کدام مورد برای شما از همه مهمتر است: لباس متناسب یا برند لباس؟
 
3. آیا برند لباس واقعا مهم است؟ آره یا نه؟
 
4. کدام کفش رسمی‌تر هست؟ کفش A، کفش B یا کفش C؟
سبک-دانش-لباس-کفش-مقایسه کنید

 

5- کدام عینک آفتابی برای اکثر اشکال صورت کار می‌کند: Classic Aviators یا Classic Wayfarers؟
 
6-آیا تفاوت مشخصی بین لباس رسمی و لباس یقه دکمه‌ای وجود دارد؟ آره یا نه؟
7. کدام تیغ بهترین اصلاح را به شما می دهد؟
 •  تیغ سلمانی
 • تیغ خودتراش
 • تیغ (کارتریج) ژیلت
 • تیغ یکبار مصرف
 • تیغ برقی
 • سوال انحرافی است

 

8- آیا تفاوت مشخصی بین کت و شلوار رسمی، کت اسپرت و کت بلیزر وجود دارد؟ آره یا نه؟ 9. مناسب‌ترین رنگ برای خرید کت و شلوار  کدام گزینه است؟
 • سیاه
 • خاکستری زغالی
 • سرمه‌ای
 • سوال انحرافی است
 
10. آیا هرچه می‌پوشید باید هماهنگی داشته باشد؟ آره یا نه؟ سوال جایزه: آیا برای شیک بودن لازم است 3 میلیون تومان برای یک ساعت هزینه کنید؟ آره یا نه؟

حالا وقت بحث در مورد جواب‌ این سوال‌هاست …

 

 

 

 
مد و استایل چه تفاوتی با هم دارند؟
مد و استایل چه تفاوتی با هم دارند؟

سوال شماره 1. چه چیزهایی باید برای یک مرد مهم‌تر باشد: استایل یا مد؟

پاسخ: استایل در صورتی که نظر شما این هست که  استایل و مد با هم متفاوت نیست … من قصد دارم آن را برای شما تجزیه کنم.
استایل، هماهنگی در کنار هم قرار دادن لباس‌های شماست. در اصل مجموعه لباسی هست که می‌خواهید بپوشید. در صورتی‌ که مد، ترندهایی هستند که برای مدت زمان خاصی محبوب هستند. هر لباسی که یک مدتی بیرون می‌آید نوعی مد است (خواه در تلویزیون، مجله ها یا مانکن‌های لباس که در فروشگاه لباس دیده شود). مد خواستار تست است. اما استایل این تست‌ها را به تعداد محدودی با قدرت ماندگاری واقعی محدود می‌کند. آنها کسانی هستند که در جهت بیان فردیت فرد کار می‌کنند. همانطور که طراح ایو سن لوران گفت: “مد کم رنگ می‌شود ، استایل ابدی است”. استایل در واقع ابدی است. این یک پیام کنترل شده را ارسال می‌کند که ممکن است شغل، شخصیت، ارزش ها، پیشینه و … شما را توصیف کند، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا استایل شخصی خود را اصلاح کنید و آن را درست کنید. به همین دلیل باید برایتان مهم‌تر از مد باشد.  

 

 

 

 

 

 

 

سبک-دانش-مناسب-در برابر-لباس-برندشماره 2. کدام مورد برای شما از همه مهمتر است: لباس متناسب یا برند لباس؟

پاسخ: لباس متناسب است شما می‌توانید یک لباس گران قیمت، تولید شده از مواد بسیار ظریف، خریداری کنید. اما اگر مناسب شما نباشد(متناسب با نوع بدن شما) پس چه فایده‌ای دارد؟ لباس متناسب پادشاه است. این جز عناصر اصلی هرم استایل مردان است. بدون تناسب مناسب – در نهایت اجازه خواهید داد که لباس شما را “بپوشد” در حالیکه قرار است برعکس باشد. بنابراین الزام به داشتن لباس متناسب شما را وادار می‌کند تا یک خیاط خوب در محل زندگی خود پیدا کنید که بتواند لباسمتناسب شما را پرو کند. به یاد داشته باشید که با آنها مانند یک دوست رفتار کنید … و آنها بهترین خدمات خود را به شما ارائه می‌دهند.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شماره 3. آیا برند لباس واقعا مهم است؟ آره یا نه؟

پاسخ: بله واقعیت این است که برندهای لباس قابل تعویض نیستند. هر برند در مورد انواع لباس‌ها، بازار هدف، اندازه‌های موجود و غیره کارهای خاص خود را انجام می‌دهد. اگر می‌توانید یک برند پیدا کنید که کاملاً با نوع بدن شما مطابقت داشته باشد و وسایل مناسبی برای استایل شخصی شما … یک نوع بازی شبیه لوتو داشته باشد! به آن وفادار بمانید. ارزش پرداخت هزینه اضافی را دارد.  برند لباس ایده‌آل زندگی شما را ساده‌تر می‌سازد. برندها انواع مختلفی از لوازم مورد نیاز شما را دارد که می‌توانید از پوشیدن آنها لذت ببرید (بدون اینکه هر بار به سراغ خیاط بروید). حالا اگر پیام‌های برند با ارزش‌های شما مطابقت داشته باشد حتی بهتر است – مانند مراقبت از محیط زیست یا کمک به دیگران.  

 

 

 

 

سبک-دانش-وینسرو-مردانه-ساعتسوال جایزه‌طور: آیا برای شیک بودن لازم است 3 میلیون تومان برای یک ساعت هزینه کنید؟ آره یا نه؟

جواب: نه صرف ثروت هیچ ارتباطی به استایل شما ندارد … و هرگز هم نباید اینطور باشد. اگر چنین بود … FTMLand وجود نداشت. من اینجا نیستم که به بچه‌های امروزی یاد بدهم که چگونه شیک باشند. همانطور که سوال شماره 1 نشان می‌دهد، استایل به پیام‌هایی که از طریق لباس‌هایی که می‌پوشید (نه توانایی خرید گرانترین محصولات) سیگنال می‌زند. که شامل ساعت است. همه ما این ساعت‌های گران‌قیمت را مشاهده می‌کنیم که قیمت آنها 100 ،200 میلیون تومان و حتی بیشتر است. اما آنها تنها ساعت‌هایی نیستند که می‌توانند ظاهر شما را جذاب کنند. آیا برندهایی مانند Vincero Collective را که ساعت‌های کم‌ قیمت‌تری می‌فروشد ، بررسی کرده‌اید؟   در اینجا مشخصات ساعت مردانه Vincero آورده شده است :
 • فولاد ضد زنگ (درجه جراحی 316 لیتر)
 • شیشه کریستال معدنی مقاوم در برابر خراش
 • باند چرمی ایتالیایی اصل (عرض 22 میلی متر)
 • مقاوم در برابر آب (5 اتمسفر)
 • دستان درخشان
وینسرو اثبات این است که می‌توان طرح‌های ساعت کلاسیک را مقرون به صرفه تهیه کرد. آنها کیفیت را به خطر نمی‌‌اندازند – در واقع به نظر می‌رسد که ساعت‌های آنها 5-10 برابر بیشتر از قیمت واقعی آنها باارزش است! بنابراین اگر شما از آن دسته مردان مدرنی هستید که به دنبال جلب توجه و دیده شدن هستند … ساعت‌هایی از این دست می‌توانند مفید باشند.  

 

 

 

 

شماره 4. کدام کفش رسمی‌تر هست؟ کفش A، کفش B یا کفش C؟

سبک-دانش-لباس-کفش-مقایسه کنید پاسخ: کفش C (راست ترین) این یکی خیلی جالب است ما سه نوع کفش و لباس با رنگ‌های مختلف داریم. اما کفش C از آنجا که یک آکسفورد به عنوان رسمی‌ترین رتبه‌بندی می‌شود. اگرچه کفش دو رنگ دارد، اما کنتراست آنقدر کم است که واقعاً اهمیتی ندارد. دو مورد دیگر هم زیبا هستند. کفش A دارای یک بنددار است در حالی که کفش B دارای بندهای نسبتاً مدرن است. اما کفش B به دلیل رنگ رسمی از نظر سایش رسمی حائز اهمیت می‌شود. رنگ قهوه‌ای تیره کمبود بند کفش را جبران می‌کند – و برای قرارهای کاری تجاری کمی بهتر از کفش A کار می‌کند.  

 

 

 

 

انواع عینک آفتابی
انواع عینک آفتابی

شماره 5. کدام عینک آفتابی برای اکثر اشکال صورت کار می‌کند: Classic Aviators یا Classic Wayfarers؟

پاسخ: Classic Aviators آیا همه ما عاشق یک جفت سایه زیبا نیستیم که هر زمان مناسب باشد از آنها استفاده کنیم؟ آنها راهی ساده برای تقویت سبک شما هستند. با این حال ، انتخاب یک مورد کاملاً دشوار است. همه ما چهره های مختلفی داریم. اما دوباره … بیایید هواپیمایی ها را فراموش نکنیم . هواپیمایی های اصلی دهه 1930 دارای لنزهایی به شکل قطره اشک بودند که توسط یک پل دوتایی به هم متصل می شدند. آنها برای تقلید از چهره انسان برای خلبانان هنگام پرواز در ارتفاعات ساخته شده اند (برای محافظت از چشم آنها در برابر تابش خورشید). هواپیمایی ها به لطف فیلم هایی مانند Top Gun در دهه 80 به محبوبیت اصلی رسیدند . این روزها نسخه های گرد و کرکتری بیشتری را مشاهده خواهید کرد … اما نوع کلاسیک همچنان نمادین است. مسافران کلاسیک با مقایسه بیشتر جلب توجه می کنند. هالیوود و برادران بلوز به آنها کمک کردند تا خودشان تبدیل به یک روند شوند … اما آنها به اندازه هواپیمابرهای کلاسیک همه کاره نیستند. برای کنار کشیدن آنها کمی اعتماد به نفس بیشتری لازم دارید.

مشاهده و خرید انواع عینک آفتابی

 

 

 

 

تفاوت لباس رسمی و لباس یقه دکمه‌ای
تفاوت لباس رسمی و لباس یقه دکمه‌ای

 

شماره 6. آیا تفاوت مشخصی بین لباس رسمی و لباس یقه دکمه‌ای وجود دارد؟ آره یا نه؟

پاسخ: بله پیراهن های لباس از نظر تاریخی نوعی لباس زیر است. این بدان معنی است که قرار بوده زیر کت پوشیده شود – به سختی در معرض دید قرار می گیرد. طرح های پیراهن لباس اولیه ساده بود. آنها هیچ جیب و دکمه سر دست و یقه فانتزی نداشتند. آنها معمولاً در رنگهای روشن روشن وجود دارند. ریشه دکمه های گاه به گاه ریشه در پیراهن کار دارد. آنها در رنگ ها ، الگوها ، طرح های متنوعی برای جیب ها و اشیا تبلیغاتی ارائه شده اند. آنها همچنین از پارچه های گاه به گاه مانند آکسفورد یا پارچه ساخته شده اند. الان مشکلی هست؟ خط به نوعی تار است. برخی از دکمه های پایین مانند پیراهن های لباس است ، در حالی که برخی از پیراهن های لباس دارای دکمه های سر دست فرانسه و جزئیات اضافی هستند که احساس راحتی بیشتری دارند. می توانید از صنعت تولید لباس برای این امر تشکر کنید.  

 

 

 

 

 

 

 

 

سبک-دانش-بهترین-ریش تراشیدنشماره 7. کدام تیغ بهترین اصلاح را به شما می دهد؟

پاسخ: این یک سوال ترفند است هیچ واحد وجود دارد بهترین نوع تیغ اصلاح برای هر انسان. این به سبک زندگی ، نیازهای روزمره و ترجیحات شخصی او بستگی دارد. بعضی از بچه ها در هنگام تراشیدن دقت می خواهند … و آنها مایلند وقت خود را با آن بکشند. آنها ممکن است بخواهند تیغ صاف یا ایمنی را امتحان کنند (هر دو به تمرین نیاز دارند). بچه های دیگر به طور معمول در حال رفت و آمد هستند و حتی نمی خواهند به اصلاح فکر کنند. تیغ های برقی به خوبی برای آنها مناسب است. بعضی از بچه ها ممکن است مسافرت زیادی داشته باشند (از جمله من) و هیچ تیغی بهتر از نوع کارتریج برای حمل در فرودگاه وجود ندارد. به عبارت دیگر: “بهترین اصلاح” ذهنی است. فقط شما می توانید تیغ مناسب خود را تعیین کنید.  

 

 

 

 

 

 

 

 

سبک-دانش-کت و شلوار-در مقابل-بلیزر-کت-اسپرتشماره 8. آیا تفاوت مشخصی بین کت و شلوار رسمی، کت اسپرت و کت بلیزر وجود دارد؟ آره یا نه؟

پاسخ: بله یک چیز در مورد کت و شلوار وجود دارد که آن را از بقیه جدا می‌کند. یک شلوار شریک دارد (از همان مواد ساخته شده است). به دو مورد دیگر “کت عجیب” گفته می‌شود زیرا آنها خود به خود تهیه می‌شوند. اما اگر شما به طور اتفاقی شلواری را می پوشید که یک نوع ماده یکسان دارد … یک کت عجیب و غریب می‌شود کت و شلوار. برای تمیز کردن کت های عجیب و غریب:
 • کت های ورزشی برای ورزش (در اصل شکار) با تکه های مشخص شانه و آرنج طراحی شده اند
 • بلیزرها معمولاً به رنگ دریایی تیره (به دلیل سابقه دریایی بودن) و پارچه‌هایی مانند هاشک، پارچه یا پشم‌های بدقواره

 

 

 

 

 

 

 

مناسب‌ترین رنگ برای خرید کت و شلوار 
مناسب‌ترین رنگ برای خرید کت و شلوار

 

شماره 9. مناسب‌ترین رنگ برای خرید کت و شلوار  کدام گزینه است؟

پاسخ: این یک سوال ترفند است مشکل این سوال این است که شما باید قبل از انتخاب رنگ ابتدا شخص را بشناسید. رنگ ایده‌آل کت و شلوار باید با چهره او تضاد داشته باشد … در حالی که هدف او را نیز در نظر بگیرید. رنگ سرمه‌ای برای مردان مسن که می‌خواهند جوان‌تر به نظر برسند، انتخاب بسیار خوبی است. در کشور ما نیز بسیار محبوب است. اما خاکستری ذغالی از تنوع بیشتری برخوردار است. اگر پسر جوانی باشید، می‌تواند کمی سن شما را بیشتر نشان دهد. رنگی که مردان باید مراقب آن باشند، سیاه است. نسبتاً تیره است و این بدان معنی است که می‌تواند با پوست شما، کراوات یا کفش شما تضاد شدیدی داشته باشد کت و شلوارهای مشکی فقط برای ست کردن با کراوات‌های سیاه و مراسم تشییع جنازه کاربردی است.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبک-دانش-مخلوط-مکمل-الگوی رنگیشماره 10. آیا هرچه می‌پوشید باید هماهنگی داشته باشد؟ آره یا نه؟

جواب: نه تطبیق مفید است … اما به هیچ وجه همیشه هدف نهایی نیست. مفهوم واقعی که باید روی آن تمرکز کنید ، مکمل آن است. شما می‌خواهید هماهنگی را در لباس خود به جای اینکه به حاشیه بروید اولویت دهید. بنابراین، شما آزاد هستید که یک دستمال جیبی را انتخاب کنید که مخالف کراوات شما باشد. شما آزادید کفشی بپوشید که همرنگ کمربند شما نباشد. موارد بسیاری وجود دارد که هماهنگی لباس به صورت منحصر به فرد در واقع بهتر از تطبیق استاندارد است. بنابراین از کاوش بیشتر در این مورد نترسید.  

چطور انجامش دادی؟ 

در اینجا نمرات احتمالی آزمون وجود دارد … • 0-4 امتیاز – بعد از من تکرار کن: “خدا رو شکر عالی بود. شما سرافراز از این آزمون بیرون آمدید” • 5-7 امتیاز – شروع خوبی دارید، اما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری نیاز دارید. رژیم روزانه 3 مقاله با FTMLand باید دفعه بعدی به تست شما بپردازد. • 8 امتیاز – شما قدرت بالقوه دارید ، خوبه! اما به مطالعه ادامه دهید. • 9 امتیاز – من خجالت نمی‌کشم با شما در یک جمع زندگی کنم. • 10 امتیاز – نیرو با شما قوی است … آیا ما با هم رابطه داریم؟ • 11 امتیاز – وقتی دانش آموز آماده شد، معلم می‌آید. پیدات کردم ، سک سک!

 

 

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید