پاپ روی صفحه کلید (و ماوس) می رود

کلیدهای پاپ لاجیتک
(تصویر: © آینده)

لپ تاپ مگ حکم

کلیدهای پاپ لاجیتک و ماوس پاپ طراحی برجسته ای را ارائه می دهند که برای همه مناسب نخواهد بود. اما برای کسانی که آن را دوست دارند، استفاده از ماوس براق و صفحه‌کلید مکانیکی از نظر ارگونومیکی مناسب است، چند گزینه زیبایی‌شناختی که باعث مشکلات استفاده می‌شوند را ممنوع کنید.

طرفداران

 • +تجربه تایپ مکانیکی مناسب
 • +ماوس قابل حمل و ارگونومیک براق
 • +عمر باتری طولانی
 • +طراحی چشم نواز…

منفی

 • -… این برای همه نیست
 • -فقط یک زاویه صفحه کلید
 • -ماوس برای دست های بزرگ مناسب نیست
 • -بدون نور پس زمینه یا باتری قابل شارژ
 • -من یک فرورفتگی کلید عمیق تر را ترجیح می دهم

در دریایی از لوازم جانبی رنگارنگ، صفحه کلید Pop Keys و ماوس پاپ لاجیتک رنگ های زیادی را به میز شما می آورند.

معمولاً کاربران از صفحه کلیدها و موش های رنگارنگ دور می شوند. سایه‌های پررنگ معمولاً ارگونومی ضعیف و کیفیت ساخت ارزان را به همراه دارند، بنابراین مردم گزینه‌های مکانیکی و ممتاز را ترجیح می‌دهند که در مجموعه‌ای از خاکستری‌ها، مشکی‌ها و سفید خسته‌کننده هستند.

اما از آنجایی که کار از خانه به رونق خود ادامه می‌دهد، هرکس زیبایی‌شناسی خود را به اتاق یدکی/گوشه‌ای از اتاق نشیمن/دفتر خانگی که در آن قرار می‌گیرد می‌آورد، و پرداخت‌های برجسته و توجه به طراحی ارگونومیک خط پاپ لاجیتک می‌تواند بهترین‌ها را به ارمغان بیاورد. هر دو دنیا برای کسانی که به دنبال چیز جالب تر هستند.

طراحی پاپ کلیدهای لاجیتک و ماوس پاپ

کلیدهای پاپ لاجیتک

(اعتبار تصویر: آینده)

در این مورد اشتباه نکن. چیزی شبیه کلیدهای پاپ لاجیتک و ماوس پاپ وجود ندارد. هر رنگی شخصیت متفاوتی را به ارمغان می‌آورد و هنگام تزئین هر میز، به یک قطعه بیانی تبدیل می‌شود. آنها عاشقان و متنفران خود را خواهند داشت، اما برای من، دیدن آنها خوب است.

بعلاوه، برخلاف تصور رایج که استفاده از هر وسیله جانبی از نظر بصری «آنجا» راحت نیست، لاجیتک توجه مناسبی به ارگونومی اینجا داشت. کلیدهای پاپ بدون کلید یک صفحه کلید مکانیکی مبتنی بر سوئیچ‌های قهوه‌ای TTC با میزان حرکت سالم و لمسی است تا هر ضربه‌ای را با دقت انجام دهد. این را با ماوس کوچک با یک کلیک بی صدا و تناسب ارگونومیکی براق دست، جفت کنید، و یک جفت بهره وری بسیار توانا خواهید داشت.

ماوس پاپ لاجیتک

(اعتبار تصویر: آینده)

و کل تنظیمات برای قابل حمل بودن اندازه خوبی دارد، به این معنی که حجم زیادی از میز شما را نیز اشغال نخواهند کرد. صفحه کلید 12.6 x 5.5 x 1.4 اینچ با وزن 27.5 اونس است، در حالی که ماوس شیک 4.1 x 2.3 x 1.4 اینچ و فقط 2.9 اونس است. بنابراین کسانی که دست های بزرگ دارند مراقب باشند، این ماوس برای شما مناسب نیست.

بیایید به فیل خشمگین در اتاق بپردازیم. مطمئناً ژنرال Z یا هزاره‌های بداخلاق (مثل من) وجود خواهند داشت که به کلیدهای ایموجی قابل تعویض نگاه می‌کنند و چشمانشان را چنان می‌چرخانند که ممکن است باعث آسیب ماهیچه‌های چشم شود. خوشبختانه، من تنها کسی نیستم که در این آپارتمان زندگی می‌کنم و می‌توانم از شریک emo کمترم نظر بخواهم، و او به مراتب بیشتر این کلیدها را می‌پذیرد.

کلیدهای پاپ لاجیتک

(اعتبار تصویر: آینده)

خوشبختانه، از منظر کاربر، کلیدها را می توان برای دستورات مختلف به جای درج ایموجی سفارشی کرد (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). اما نکته اصلی این است که انتخاب های طراحی انجام شده در اینجا تفرقه انگیز خواهند بود. من عاشق سایه های انتخاب شده در اینجا هستم و مطمئناً مخاطبانی برای آنها وجود خواهد داشت.

عملکرد کلیدهای پاپ لاجیتک و ماوس پاپ

با شروع با ماوس، گزینه‌های بسیار بزرگ‌تر و ارگونومیک سالم‌تری مانند Logitech MX Master 3 وجود دارد که پل دست شما را برای استفاده راحت در تمام روز پر می‌کند.

اما به افتخار موس پاپ، قاب کوچک و قابل حمل آن به لطف پشتی پیازی که تا دکمه‌ها پایین می‌آید، که به خوبی در دست شما قرار می‌گیرد، قابلیت استفاده را از بین نمی‌برد. سوئیچ‌های بی‌صدا هنوز پاسخ لمسی خوبی دارند، فقط بدون کلیک بلند، و چرخ اسکرول این قابلیت را دارد که برای پیمایش سریع و روان یا برای تغییرات کوچک و با دقت بالا قابل استفاده باشد.

ماوس پاپ لاجیتک

(اعتبار تصویر: آینده)

حالا برای کیبورد. من در مورد سوئیچ‌های دوست‌داشتنی (و کمی با صدای بلند) TTC Brown که در اینجا استفاده می‌شوند صحبت کرده‌ام، و در حالی که زاویه صفحه‌کلید بدون هیچ پایه‌ای برای تنظیم آن ثابت است، این زاویه برای من مناسب است. تمرکز روی زیبایی‌شناسی در اینجا کمی مشکل ایجاد می‌کند، زیرا کلیدهای پاپ از کلیدهای دایره‌ای مانند ماشین تحریر استفاده می‌کنند که تایپ کردن با آن کمی عجیب به نظر می‌رسد.

منظورم ساخت دایره ای نیست. منظورم عدم تورفتگی آشکار روی هر کلید برای قرار دادن انگشت شما در آن است – روی کلیدهای حروف فرورفتگی وجود دارد، اما برای من کافی نیست. این منجر به نتیجه تست typing.com 87 wpm با دقت 98 درصد شد، زمانی که من معمولاً wpm را در اواسط دهه نود با دقت 99 درصد می‌زنم.

کلیدهای پاپ لاجیتک

(اعتبار تصویر: آینده)

این یکی از مشکلات آشکار است که امیدوارم در نسل دوم کلیدهای پاپ برطرف شود، تا این صفحه کلید از نظر بصری واقعاً برای هر آدم ارگونومیکی مانند خودم، ضروری باشد.

نرم افزار LOGITECH POP KEYS AND POP MOUSE، نورپردازی و عمر باتری

همانطور که در مورد تمام تجهیزات لاجیتک صدق می کند، برنامه همراه Logitech Options تمام قابلیت های این دستگاه ها را باز می کند. از اینجا، می توانید کلیدهای ایموجی خود را تغییر دهید (حتی آنها را برای انجام کاری غیر از وارد کردن ایموجی سفارشی کنید)، سرعت ماوس را تنظیم کنید و به عمر باتری نگاهی بیندازید. با این اوصاف، فکر نمی‌کنم برای مدتی نگران این موضوع باشید.

کلیدهای پاپ لاجیتک

(اعتبار تصویر: آینده)

چرا؟ خوب، با سه سال عمر باتری در کلیدهای پاپ و دو سال در پاپ ماوس، این دو با دو سازش شما را برای مدت طولانی نگه می دارند:

 • بدون نور پس زمینه: برای کارگران شب شرم آور است، اما هیچ نور پس زمینه LED در این صفحه کلید وجود ندارد.
 • بدون باتری قابل شارژ: هر دو کلید پاپ و ماوس پاپ از باتری های AA استفاده می کنند. فکر می‌کنم عمر باتری عالی است، اما با شارژ USB-C به جای دور انداختن باتری‌های یکبارمصرف هر دو سال یکبار، عمر کمتری می‌بردم.

خط پایین

با استفاده از کلیدهای پاپ و ماوس پاپ، لاجیتک یک زیبایی شناسی را در ذهن داشت و این شرکت برای بهتر و بدتر شدن به آن پایبند بود.

سوئیچ‌های مکانیکی سطح خوبی از حرکت کلید را فراهم می‌کنند و زاویه صفحه‌کلید برای اکثر ارتفاع‌های متوسط ​​میز مناسب است. اما شما نمی‌توانید این ارتفاع را تنظیم کنید و کلاهک‌های چاق‌تر ماشین تحریر می‌توانند تایپ کردن را به چالش بیشتری تبدیل کنند.

ماوس پاپ لاجیتک نیز با فراز و نشیب‌های خود همراه است: طراحی قابل حملی که دارای برخی ویژگی‌های ارگونومیک برای اندازه‌های متوسط ​​دست مانند من است، اما اندازه کوچک‌تر در طول جلسات طولانی ارگونومیک باقی نمی‌ماند و افرادی که دست‌های بزرگ دارند این کار را نمی‌کنند. یک وقت خوب با آن

اگر رنگ‌های محدودتر مورد شماست، پس اینها 100% برای شما مناسب نیستند. اما اینها گام خوبی در جهت درست برای ساخت لوازم جانبی جامد برداشته اند که دیدن آنها نیز جالب است.

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید