شما فکر می کنید می دانید چگونه اصلاح کنید؟

اگر از تیغ کارتریج Mach3 ، Fusion یا مشابه با کرم اصلاح ژل فانتزی استفاده می کنید ، ما در اینجا بر روی تاقچه بیرون می رویم و فقط می گوییم …

هیچ وقت به شما آموزش داده نشده است که درست اصلاح کنید.

اما تقصیر شما نیست.

برای بیش از 50 سال ، ما از جمعیت مردانی که به نظافت ما افتخار می کنند ، به مردانی مهاجرت کرده ایم که این کار را کاری می دانند که ما باید با کمترین هزینه و سرعت انجام دهیم.

اما اگر راهی بهتر وجود داشت چه می کرد؟

راهی کم هزینه که به شما ریش تراشی برتر می دهد و اصلاح روزانه شما را به جای کاری که فقط به دلیل مرد بودن انجام می دهید ، به یک تجربه مردانه تبدیل می کنید.

اکنون توجه کنید – ما ابتدا می خواهیم مسئله را شرح دهیم

آیا می خواهید بیاموزید که چگونه موهای حرفه ای را در 5 روز خیس کنید؟ برای بارگیری این کتاب الکترونیکی رایگان 23 صفحه ای اینجا را کلیک کنید 

 

اصلاح داروخانه – مشکل سیستم های اصلاح یکبار مصرف

پسر جوان یاد می گیرد اصلاح کند e1470997597804شما می توانید سبک مدرن اصلاح را “اصلاح فروشگاه دارو ” بنامید ، که متکی به محصولات راحت و یکبار مصرف مانند تیغ پلاستیکی با کارتریج قابل تعویض و یک قوطی کرم یا ژل اصلاح است.

تراشی که می گیرید شباهت زیادی به محصولات دارد – سریع ، سبک و برای شما بسیار ماندگار یا مفید نیست.

مواد یکبار مصرف داروخانه را بیرون بریزید. آنها در حال انجام نیست که شما هر نعمت به عنوان ” در، دریافت کردن،  ذهنیت فروشگاه های مواد مخدر اصلاح شما را تضمین یک تجربه اصلاح متوسط.

شما تیغی دارید که خیلی سبک است و نمی تواند با قدرت خود موها را کوتاه کند – به چندین تیغه متکی است و شما در عوض فشار می دهید.

به محض اینکه یکی از این تیغه ها شروع به کم رنگ شدن یا گود شدن می کند ، یک لکه خشن پیدا کرده اید که اگر آن را فشار دهید ، می تواند پوست را تحریک یا برش دهد ، و باعث سوختگی تیغ ها و یا ناخن های صحیح آن شود.

بسیاری از ژل های اصلاح شده نیز مملو از مواد شیمیایی بیش از حد مورد نیاز است – اگر از قبل پوست حساس دارید ، می توانید در آنجا نیز تحریک کنید. اما مهمتر از ایده مراقبت از پوست ، این ایده غلط است که محصولات مدرن اصلاح بر اساس این ایده هستند که شما راحت تر می شوید و هزینه همه شما را در یک بسته نرم افزاری ارزان قیمت قرار می دهد.

این درست نیست.

تیغ دوقلو-یکبار مصرف-تیغکارتریج های تعویض – 22 دلار + ماهانه – این هزینه زیادی است. شاید متوجه شده باشید که بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی شروع به نگهداری کارتریج های جایگزین برای مارک های بزرگ در موارد قفل شده کرده اند – این چیزهای لعنتی چقدر ارزشمند هستند

و این فرض بر این است که شما هرگز دسته تیغ را که فرسوده می شود جایگزین نکنید (به خصوص یکی با هر نوع موتور ، کارتریج مخصوص ژل ، یا سایر لوازم جانبی فانتزی).

با کشیدن هر کارتریج ریش تراش بیشتر از حد مجاز ، می توانید کمی پس انداز کنید ، اما تفاوت را احساس خواهید کرد – تراشیدن کسل کننده باعث ایجاد لکه ها می شود و صورت شما را تحریک می کند و تمام وقت شما را صرف راحتی می کند.

بنابراین این ریش تراش ارزان و ارزان هنگام ریاضی کردن خیلی ارزان به نظر نمی رسد. آیا گزینه های دیگری وجود دارد؟ خوب ، شما همیشه می توانید تیغ برقی را امتحان کنید.

اما کمی ریاضیات برخی از مشکلات را نیز در آنجا نشان می دهد:

 

شما به طور بالقوه می توانید یک دسته ارزان را بصورت آنلاین بدست آورید ، اما پس انداز آن کوتاه مدت است. مانند یک چاپگر و کارتریج های آن ، دستگاه اصلی ارزان می شود تا شما مجبور شوید دوباره آن را پر کنید. انتظار داشته باشید سالانه حداقل چند صد دلار از این طریق کم کنید.

اصلاح را به این موارد اضافه کنید – تیغ های برقی راهی عالی برای تضمین سایه ثابت ساعت پنج است – و شما به دنبال گزینه ای مناسب برای اصلاح تیغ کارتریج فروشگاه داروخانه نیستید.

آیا می خواهید بیاموزید که چگونه موهای حرفه ای را در 5 روز خیس کنید؟ برای بارگیری این کتاب الکترونیکی رایگان 23 صفحه ای اینجا را کلیک کنید 

 

پاسخ – یاد بگیرید که مو را خیس کنید

کارتریج و تیغ برقی گران است. ریش تراش ها عالی نیستند. چی چیز باقی مانده است؟

باید کمی به عقب برگردید تا جواب خوبی پیدا کنید. قبل از وجود کارتریج های یکبار مصرف و قابل تعویض ، تیغ های فلزی و “تراشیدن خیس” وجود داشت – یک آیین مردانگی از دوران پدربزرگ شما.

این روند ساده هنوز بهترین تراششی است که مرد می تواند به خودش بدهد.

اصلاح مرطوب چیست؟

“اصلاح مرطوب” در واقع به صابون اشاره دارد ، نه به تیغ – کف مخصوص مرطوب ساخته شده با برس و کیک صابون . قبلاً این یک مهارت اساسی مردانه بود.

کل فرآیند حدود دو دقیقه طول می کشد – یک برس نرم را در آب خیس کنید ، آن را با کیک صابونی در لیوان بچسبانید و نوک برس را به دور خود بچرخانید تا یک کف کف ایجاد شود. سپس آن را به صورت خود مسواک زده و اصلاح می کنید.

اصلاح خیس با برس

برای خرید برس اصلاح Beau Brummell بر روی تصویر بالا کلیک کنید

این فرآیند در واقع مزایایی خارج از هزینه دارد (که در یک دقیقه بررسی خواهیم کرد).

کف تر و مرطوب تر از کف کنسرو شده روی پوست راحت تر است و قرار دادن آن با برس به تمیز کردن صورت نیز کمک می کند.

بیشتر صابون های اصلاح شبیه صابون حمام با کمی ماده سفت کننده اضافی است که برای ایجاد کف با دوام بیشتر – بر روی پوست آسان است و از آثار فلزی یا آئروسل آزاد است.

در صورت تمایل می توانید از تیغ کارتریج و اصلاح خیس استفاده کنید ، اما بهترین ابزار تاکنون تیغ فلزی به سبک قدیمی است .

دو نوع اساسی وجود دارد – تیغ دو لبه یا “ایمنی” و تیغ مستقیم.

تیغ های ایمنی می توانند دقیقاً مانند کارتریج آشنا استفاده شوند اما فشار کمتری نیاز دارند – وزن آنها بیشتر کار شما را می کند. ریش تراش های مستقیم کمی بیشتر به تکنیک نیاز دارند ، اما در صورت انجام صحیح یک اصلاح کاملاً نزدیک را انجام می دهند.

 

راه حل شماره 1 – اصلاح دو لبه

تیغ ایمنی اساسی یا تیغه دو لبه در قسمت بهتری از یک قرن گذشته وجود داشته است. این یک دسته فلزی اساسی است که سر آن از دو صفحه فلزی ساخته شده است. صفحه بالایی باز می شود و یک تیغ صاف زیر آن قرار می گیرد. سپس سر به عقب پیچ می شود تا تیغه محکم در جای خود قرار گیرد.

بزرگترین تفاوت بین تیغ ​​ایمنی و تیغ کارتریج مدرن استفاده از یک تیغه به جای چندتایی و وزن ابزار است.

تراشیدن خیس

 

برای خرید مجموعه اصلاح كننده پروانه دوركو دورتكو با 30 تیغ ایمنی بر روی تصویر بالا کلیک کنید

همچنین تفاوت زیادی در هزینه های مکرر مشاهده خواهید کرد:

تیغ – 5 دلار در eBay با قیمت 30 دلار به بالا

تیغه ها – 2 دلار برای 10 تیغه. در صورت تعویض طرفین تیغ ​​، معمولاً می توانید تیغه ها را هر هفته تعویض کنید.

برس – 10 دلار +

صابون – 3 دلار + برای کیکی که شش ماه یا بیشتر دوام داشته باشد.

لیوان – کمد خود را چک کنید

تعجب آور است که کمی پول می تواند برای چنین اصلاح بزرگی خریداری کند. در سطح بالا ، می توان آن را بالای 100 دلار برای راه اندازی کرد.

خبر خوب این است که پایین ترین سطح واقعا پایین است و حدود 20 دلار است. 20 دلار در مقابل 298 دلار تفاوت بزرگی است – و شما اصلاح بهتری خواهید داشت!

اما خبر خوب واقعا هزینه نگهداری تجهیزات است.

 

 

یک تیغه معمولاً برای اصلاح یک هفته مناسب است – یک طرف تیغ را علامت گذاری کنید تا همیشه یک بار از یک تیغه استفاده کنید و فقط در انتهای هفته بتوانید طرفین را بچرخانید و از هر تیغه سرویس دوتایی بگیرید.

کیک های صابونی را که قسمت بهتری از سال طول می کشند بیندازید و به دنبال ده یا بیست دلار در سال هزینه های نگهداری هستید. مقایسه کنید با صدها دلاری که می توانید برای کارتریج یا تیغ برقی خرج کنید و انتخاب کاملاً واضح به نظر می رسد.

از تیغ ایمنی خود نیز اصلاح بهتری خواهید داشت – تک تیغه همان کار را می کند که سه یا چهار کارتریج در هنگام کار با وزن یک ابزار فلزی واقعی در پشت خود دارد. در واقع فشار کمتری نسبت به عادت خود خواهید داشت. فقط بگذارید به جای اینکه بخواهید به داخل پوست فشار دهید ، به آرامی روی صورتتان بیفتد.

 

راه حل شماره 2 – اصلاح مستقیم تیغ

اصلاح صحیح تراشیدن صحیح در مورد صاف ترین گونه ای است که تا به حال صورت گرفته اید. اشتباه انجام شده ، این یک دستورالعمل برای ظهور ناخن ها و بریدگی های خونین است. این در کار تعمیر و نگهداری و تکنیک کمی بیشتر از تراشیدن تیغ ​​ایمنی دو لبه است ، بنابراین با احتیاط نزدیک شوید و فقط اگر آماده باشید خود را وقف یادگیری یک هنر جدید کنید.

تیغ اصلاح مستقیم مردتیغ مستقیم خوب یک تکه فلز بدخواه است. این چیزی است که ما در واقع هنگام گفتن “تیغ تیغ” از آن صحبت می کنیم.

علاوه بر تراش منظم با سنگ یا آسیاب ، نیاز به “بند زدن” بر روی بند چرمی سفت قبل از استفاده دارد.

این باعث می شود لبه تازه ای ایجاد شود که مطمئن شوید تیغه نازک می تواند به راحتی روی پوست شما حرکت کند. هر حفره یا بی نظمی می تواند تیغه را بچرخاند و فقط یک لغزش بسیار کوچک لازم است تا خود را با چیزی تیز برش دهید.

علاوه بر این دست اندازها به طور قابل توجهی هزینه اولیه تیغ مستقیم را افزایش می دهد:

Straight Razor – 70 دلار برای یک مبتدی خوب

استروپ – بسته به نوع آن 45 دلار

برس – 10 دلار به بیشتر

صابون – 3 دلار به بالا

لیوان – نگاهی دوباره به کمد بیندازید

بسته به اینکه وسایل خود را از کجا تهیه می کنید ، همه اینها در حدود 128 دلار است. هزینه برای ادامه کار فقط هزینه صابون است – شش دلار در سال یا بیشتر. در مقایسه با هزینه ای که برای یک برنامه “اصلاح فروشگاه مواد مخدر” صرف می کنید ، شما در مورد پس انداز کل 170 دلار در یک سال صحبت می کنید – فکر کنید 275 دلار در سال 2 صرفه جویی کنید!

امروز اصلاح خود را تغییر دهید

اگر هنوز ریش تراش فروشگاه دارو هستید زمان تغییر است. تیغ ایمنی یا تیغ مستقیم با تراشیدن خیس کاملاً خیس ، نزدیک تر ، بهتر برای پوست شما و ارزان تر از گزینه های مدرن است – و شما را در گروه کوچکی از مردان قرار می دهد که به جای تلاش برای عجله ، از مراسم صبحگاهی خود لذت می برند راه

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید