Kindle Paperwhite یک کتابخوان الکترونیکی شگفت‌انگیز است وقتی که خراب نمی‌شود

بررسی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).
(تصویر: © رامی طبری)

لپ تاپ مگ حکم

Kindle Paperwhite یک صفحه نمایش جامد و نرم افزار بصری را ارائه می دهد که در طراحی شیک بسته بندی شده است، اما از خرابی های تصادفی رنج می برد.

طرفداران

 • +طراحی شیک
 • +صفحه نمایش و نور پس زمینه خوب
 • +نرم افزار بصری
 • +عمر باتری طولانی

منفی

 • -گهگاه ثابت می شود (اکنون رفع شد – به یادداشت ویرایشگر مراجعه کنید)
 • -آداپتور برق شامل نمی شود

تعطیلات دقیقاً در گوشه و کنار است و ممکن است تا زمانی که صفحات خود را به آتش بکشید، دنج بودن در کنار آتش با یک کتاب در دست عالی به نظر برسد، بنابراین چیز خوبی است که آمازون Kindle Paperwhite جدیدی را منتشر کرد.

این کتابخوان الکترونیکی جدید با قیمت 139 دلار (159 دلار بدون تبلیغات) کار می کند و نمایشگر خوبی با پشتیبانی از نرم افزار بصری، عمر باتری طولانی و طراحی شیک ارائه می دهد. با این حال، آمازون با در نظر نگرفتن آداپتور برق، پایان کوتاهی را به شما می دهد و Kindle Paperwhite در آزمایش من مستعد خراب شدن بود.

من عاشق Kindle Paperwhite هستم، و فکر می‌کنم این یک فناوری فوق‌العاده برای افرادی است که می‌خواهند در حال حرکت یا حتی در خانه بخوانند بدون اینکه کتابی درهم و برهم آنها را سنگین کند. با این حال، عبور از خرابی ها سخت است، بنابراین شاید صبر کنید تا این خرابی ها حل شوند.

توجه ویراستاران: آمازون اخیراً Kindle Paperwhite را برای رفع مشکل انجماد به‌روزرسانی کرده است، بنابراین امتیاز خود را از 3.5 به 4.0 تغییر دادیم.

گزینه‌های قیمت و پیکربندی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

سه مدل از Kindle Paperwhite وجود دارد. اول، Kindle Paperwhite معمولی، که با 8 گیگابایت فضای ذخیره سازی مجهز شده و با قیمت 139 دلار (159 دلار بدون تبلیغات) اجرا می شود.

Kindle Paperwhite Signature Edition با 32 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی، شارژ بی‌سیم Qi و سنسور نور با تنظیم خودکار همگی با قیمت 189 دلار (209 دلار بدون تبلیغات) عرضه می‌شود. همچنین یک Kindle Paperwhite Kids Edition وجود دارد که 159 دلار قیمت دارد و با یک جلد مناسب برای کودکان، یک سال Amazon Kids Plus و یک برنامه جایگزینی طولانی مدت دو ساله ارائه می شود.

طراحی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

با طراحی Kindle Paperwhite چیز زیادی نمی گذرد، و من با آن مشکلی ندارم. تخته سنگ سیاه تمیز و ساده است. این چهره دارای حاشیه‌هایی با اندازه متوسط ​​و لوگوی Kindle در پایین است.

بررسی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

(اعتبار تصویر: رامی طبری)

صفحه نمایش در اطراف یک پوسته پلاستیکی نرم خمیده است و هر یک از طرفین جدا از لبه پایینی هستند که دارای دکمه پاور و پورت USB Type-C برای شارژ است. در همین حال، سطح صاف پشتی دارای لوگوی حک شده آمازون است. این شاسی همچنین ضد آب است و دارای استاندارد IPX8 است، به این معنی که می توانید این کودک را با خود به حمام ببرید.

Kindle Paperwhite با ابعاد 6.9 x 4.9 x 0.32 اینچ و 7.23 اونس عرضه می شود که آن را نازک، سبک و مهمتر از همه قابل حمل می کند. Kindle Paperwhite Signature Edition هم اندازه است، اما سه گرم سنگین‌تر است.

صفحه نمایش Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

Kindle Paperwhite دارای صفحه نمایش 6.8 اینچی و 300 ppi (پیکسل در هر اینچ) بدون تابش نور است. نسبت به نسل قبلی بزرگتر است و در حداکثر تنظیم 10 درصد روشن تر است. می‌توانید بین حالت نور گرم و تاریک جابه‌جا شوید.

بررسی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

(اعتبار تصویر: رامی طبری)

من ظاهر نور گرم را دوست دارم زیرا صفحه را به یک کتاب واقعی نزدیک می کند و همچنین به خستگی چشم کمک می کند. با این حال، من طرفدار حالت تاریک نیستم، بیشتر به دلیل محدودیت های Kindle Paperwhite. یک پس‌زمینه مشکی مایل به زرد همراه با متن سفید برای خواندن مناسب نیست، اما اگر پس‌زمینه را چند سایه روشن‌تر کنید، طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. امیدوارم آمازون بتواند حالت تاریک را در آینده تغییر دهد.

چراغ گرم همچنین دارای یک زمان‌بندی است که به شما امکان می‌دهد وقتی روشن می‌شود، مشابه آنچه در تلفن هوشمند می‌بینید، تنظیم کنید . میزان روشنایی بین 0 تا 24 است، 0 بدون نور است، که تا جایی که می توانید به یک کتاب واقعی نزدیک شوید، و 24 بیشترین نور را در یک فضای تاریک تولید می کند.

رابط Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

تبلیغات

خوب یا بد، صفحه اصلی در Kindle Paperwhite جدید تغییر چندانی نکرده است. شما یک قطعه کوچک از کتابی که در حال حاضر در حال خواندن آن هستید، کتابخانه، فهرست‌های مطالعه‌تان، و نگاهی اجمالی به پرفروش‌ترین‌های موجود در حساب آمازون پرایم خود دریافت می‌کنید .

بررسی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

(اعتبار تصویر: رامی طبری)
تبلیغات

با اسکرول کردن به پایین، تبلیغی برای Kindle Unlimited، کتاب‌هایی که در خواندن پرایم وجود دارند، صفحه‌گردان‌های برتر، کتاب‌های غیرداستانی پرخواننده در نمودارهای آمازون، بخش توصیه‌شده برای شما، کتاب‌های محبوب این ماه، آخرین فرصت در انتخاب کتاب پرایم، و پرخواننده ترین کتاب های داستانی در نمودارهای آمازون.

تبلیغات

در بالا نوار جستجو در کنار سبد خرید شما و منوی تنظیمات قرار دارد. همچنین یک برگه در پایین وجود دارد که به شما امکان می دهد به کتابخانه خود بروید. می توانید کتابخانه خود را بین انواع کتاب ها و همچنین کتاب هایی که خوانده اید یا نخوانده اید فیلتر کنید. و حتی می توانید آنها را مرتب کنید.

تبلیغات

به طور کلی، رابط کاربری بسیار ساده است اگر کمی درهم و برهم باشد. به نظر می رسد آمازون در تلاش است تا کتاب ها و خدمات پولی را در گلوی شما فرو برد.

تجربه خواندن Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

تبلیغات

من کاملاً عاشق خواندن کتاب در کیندل پیپر وایت هستم. من داشتم نسخه فیزیکی The Witcher: Sword of Destiny را می خواندم، اما تا زمانی که Kindle Paperwhite را دریافت نکردم، انگیزه ای برای برداشتن دوباره آن نداشتم.

بررسی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

(اعتبار تصویر: رامی طبری)
تبلیغات

تعداد زیادی گزینه سفارشی سازی برای متن روی صفحه هنگام مطالعه وجود دارد. برای کسانی که نمی خواهند با تنظیمات سر و صدا کنند، چهار گزینه وجود دارد: Compact، Standard، Large و Low Vision. اما اگر خیلی تمایل دارید، می‌توانید به گزینه‌های سفارشی کردن فونت، طرح‌بندی و موارد دیگر بروید.

تبلیغات

در تب Font گزینه هایی برای خانواده فونت، Boldness (1 تا 5) و Text Size (1 تا 14) وجود دارد. فونت های ارائه شده عبارتند از: Amazon Ember، Amazon Ember Bold، Baskerville، Bookerly، Caecilia، Caecilia Condensed، Futura، Helvetica، OpenDyslexic و Palatino. من متعجبم که هیچ فونت رایجی مانند Times New Roman یا Arial وجود ندارد. همچنین می توانید به راحتی اندازه فونت را با ژست کوچک کردن به زوم تغییر دهید.

تبلیغات

در تب Layout، می‌توانید جهت متن (منظره یا عمودی) را پیکربندی کنید، حاشیه‌ها (لبه به لبه، باریک‌تر و باریک‌ترین) را تنظیم کنید، تراز را تغییر دهید، و فاصله را کوچک یا بزرگ کنید.

تبلیغات

در برگه «بیشتر» گزینه‌هایی برای ردیابی پیشرفت خواندن، نمایش ساعت در حین مطالعه، شناسایی ذکر کتاب، نمایش اطلاعات درباره کتاب، نمایش نقاط برجسته محبوب، نمایش منوی برجسته، فعال کردن انیمیشن چرخش صفحه، فعال کردن Word Wise و روشن کردن پینیین وجود دارد. ، که می تواند راهنمای تلفظ را در بالای حروف چینی نشان دهد.

تبلیغات

من انیمیشن صفحه را دوست دارم زیرا وقتی کتابی را ورق می‌زنید و به کتاب بعدی می‌رسید، بسیار طبیعی است. و اگر کلمه ای وجود دارد که من نمی شناسم، می توانم آن را فشار داده و نگه دارم و یک فرهنگ لغت یا مدخل ویکی پدیا ظاهر می شود. با این حال، زدن متن کوچکتر ممکن است دشوار باشد، و گاهی اوقات Kindle به اشتباه یک جمله را در مقابل یک کلمه برجسته می کند.

تبلیغات

همچنین می توانید نشانک گذاری کنید، مطالب را ورق بزنید، کلمات را جستجو کنید و حتی صفحه لمسی را غیرفعال کنید. نشانک‌گذاری آن‌طور که می‌توانست تمیز نیست، زیرا برای نشانک‌گذاری یک صفحه باید دوبار کلیک کنید و برای مشاهده نشانک‌های خود باید برای نشانک‌گذاری یک صفحه کلیک کنید. خاموش کردن صفحه نمایش لمسی به این معنی است که Kindle تنها ورودی هایی را برای ورق زدن صفحات ثبت می کند، که برای کسانی که نیاز به گرفتن خود صفحه نمایش دارند، مناسب است.

یکی از جالب‌ترین چیزها در مورد Kindle Paperwhite ویژگی X-Ray است که اطلاعاتی در مورد کلیپ‌های قابل توجه دیالوگ‌ها، شخصیت‌ها، اصطلاحات و تصاویر ارائه می‌دهد.

اجرای Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

Kindle Paperwhite وقتی کار می‌کند عالی است، اما زمانی که این کار را نمی‌کند بسیار خسته‌کننده است.

بررسی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

(اعتبار تصویر: رامی طبری)

Kindle Paperwhite به ژست ها و حرکات من به سرعت پاسخ می دهد، اما با تأخیر کافی به شما یادآوری می کند که از یک کتابخوان الکترونیکی استفاده می کنید. در همین حال، مرورگر وب نیز ممکن است به دلیل کند بودن تبلت بی فایده باشد.

من همچنین هنگام حرکت در Kindle Paperwhite چندین تصادف را تجربه کردم. هر بار که در حین خواندن کتاب به سرعت تنظیمات را ورق می زدم، کتابخوان الکترونیکی خراب می شد. من مجبور شدم دکمه پاور را نگه دارم تا خاموش شود و دوباره تنظیم شود تا دوباره کار کند. این ناامیدکننده بود زیرا هیچ یادداشت یا نشانکی که من ایجاد کردم ذخیره نشد. و همانطور که سعی کردم این را با تنظیم روشنایی Paperwhite تکرار کنم، e-reader روی من خراب شد.

من در مورد این مسائل با آمازون تماس گرفتم و یکی از نمایندگان اظهار داشت که این اولین بار است که تیم از وقوع تصادف می‌شنود. امیدوارم این چیزی باشد که بتوان آن را با یک به روز رسانی نرم افزار حل کرد یا این موضوع به واحد بررسی ما محدود شود.

عمر باتری Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

خوشبختانه، آمازون آینده نگری برای تغییر شارژ Kindle Paperwhite به USB Type-C داشت. ادعای استقامت این شرکت برای Paperwhite جسورانه است و تا 10 هفته عمر باتری دارد.

بررسی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

(اعتبار تصویر: رامی طبری)
تبلیغات

اگر از دستگاه با روشنایی کم استفاده می کنید، این ممکن است درست باشد، که تقریباً هیچ کس این کار را نمی کند. پس از سه ساعت وقت گذاشتن برای خواندن، با استفاده از آن نزدیک به حداکثر روشنایی، شاهد کاهش 20 درصدی عمر باتری بودم. بنابراین، طبق برآورد من، این تقریباً 15 ساعت عمر باتری است که هنوز هم خوب است.

آمازون همچنین ادعا می کند که Kindle Paperwhite با استفاده از یک آداپتور 9 واتی می تواند از 0 تا باتری کامل را در 2.5 ساعت شارژ کند. متأسفانه، آداپتور گنجانده نشده است.

نرم افزار و گارانتی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

در حالی که استفاده از آن به اندازه کافی آسان است، چیزهای زیادی در پس زمینه Kindle Paperwhite وجود دارد.

بررسی Kindle Paperwhite (2021، نسل یازدهم).

(اعتبار تصویر: رامی طبری)

هنگام فرو رفتن در تنظیمات، می‌توانید موارد مربوط به حساب خود، کتابخانه خانواده و خانواده، و Wi-Fi و بلوتوث را تنظیم کنید. بلوتوث موجود در Kindle Paperwhite به شما این امکان را می دهد که به یک بلندگو متصل شوید تا افراد دارای اختلال بینایی بتوانند از ویژگی VoiceView Screen Reader استفاده کنند.

در تب گزینه‌های دستگاه، می‌توانید جلد کتابی را که می‌خوانید نمایش دهید (بسیار مفید برای یادآوری اینکه باید ادامه دهید)، اطلاعات دستگاه را آشکار کنید، برنامه گرمایش را تنظیم کنید، یک رمز عبور تنظیم کنید، و Kindle خود را مجدداً راه‌اندازی یا بازنشانی کنید. .

برگه Reading Options دو گزینه برای Page Refresh (بازسازی صفحه نمایش با هر چرخش صفحه) و Vocabulary Builder (به یاد داشته باشید جستجوی فرهنگ لغت) ارائه می دهد. توصیه می‌کنم هر دوی این موارد را فعال کنید، مخصوصاً اگر می‌خواهید از آن لحظات سوختن صفحه جلوگیری کنید، به‌روزرسانی صفحه را فعال کنید.

می‌توانید زبان خود را در برگه زبان و فرهنگ لغت‌ها تنظیم کنید، یا VoiceView Screen Reader را فعال کنید (هنگامی که موارد را روی صفحه لمس می‌کنید بازخورد گفتاری ارائه می‌کند) و سیاه و سفید را در برگه Accessibility معکوس کنید.

حتی مجموعه‌ای از کنترل‌های والدین روی آن وجود دارد که به شما امکان می‌دهد دسترسی به مرورگر وب، فروشگاه، ابر و Goodreads را در Kindle محدود کنید. شما همچنین می توانید یک نمایه Amazon Kids ایجاد کنید که فضایی را برای حداکثر چهار کودک فراهم می کند. از طریق این نسخه از حساب، می‌توانید محتوایی را از کتابخانه خود اضافه کنید، اهداف خواندن را تعیین کنید، پیشرفت را دنبال کنید و به کودکان خود نشان برای خواندن بدهید.

Kindle Paperwhite با یک سال گارانتی محدود ارائه می شود. اگر با Kindle Paperwhite Kids Edition بروید، دو سال گارانتی دریافت خواهید کرد.

خط پایین

Kindle Paperwhite یک کتابخوان الکترونیکی عالی برای افرادی است که به دنبال ساده کردن تجربه خواندن خود با قیمتی مقرون به صرفه هستند. براق، روشن، بادوام و آسان برای استفاده – خوب، زمانی که خراب نمی شود.

من یک یا دو هفته صبر می کنم تا آمازون قبل از خرید Kindle Paperwhite (با فرض اینکه شرکت در حال کار بر روی یک تعمیر است) اشکالات را کشف کند، مگر اینکه با خرابی های احتمالی روبرو شوید.

تبلیغات

Kindle Paperwhite به من کمک کرد که دوباره به مطالعه برگردم، بنابراین به طور کلی، من آن را به هر کسی که قصد تغییر از کاغذ به صفحه نمایش را دارد توصیه می کنم.

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید