چگونه می‌توانید در مراسم‎‌ها و دورهمی‌ها لباس پایین دفتر کار خود یا “شلوار جین آبی و آبجو” در دفتر شلوار جین ظاهر خوبی داشته باشید؟

نگه داشتن جین در مرکز کمد لباس خود ، با توجه به دوام و راحتی آن ، انتخابی هوشمندانه و منطقی است.

اما ، چگونه می توان برداشت درستی ایجاد کرد و از شلختگی به نظر نمی رسید؟

برای جستجوی ظاهری به روز که شلوار جین شما را تیز نگه می دارد ، به این راهنمای سریع نگاه نکنید.

 

 

چگونه در شلوار جین خوب به نظر برسیم: ماده اصلی کیفیت است

در شلوار جین با کیفیت بالا خوب به نظر برسید

در اینجا کلید خوش تیپ بودن در شلوار جین وجود دارد: شلوار جین خوش تیپ تهیه کنید. منطقی است ، نه؟

در صورت پوشیدن یک جفت Wranglers قدیمی مورد ضرب و شتم ، تا چه حد می توانید لباس ها را بپوشانید. برای اینکه واقعاً یک ظاهر واضح ایجاد کنید ، به جین هایی نیاز دارید که عبارتند از:

 1. یک رنگ تیره – نیل عمیق را برای تطبیق پذیری یا سیاه را برای رسمیت انتخاب کنید.
 2. از نزدیک نصب شده – به “اصلاح” فکر کنید ، نه “لاغر”.
 3. راست پا – برش بوت می تواند کارساز باشد ، اما چندان متنوع نیست.
 4. تمیز و شسته و رفته – بدون وجود پارگی ، اشک ، لکه یا محو شدن از کار در آنها.
 5. ساده – بدون بند ، فلپ یا گلدوزی ظاهری در جیب های پشتی.

بیش از آنکه عادت داشته باشید برای تهیه شلوار جین برای تهیه یک جفت مناسب استفاده کنید ، از لمس کردن خود نترسید. تفاوت یک جفت شلوار جین با نام تجاری 20 دلاری و یک جفت 60 دلاری با یک نام تجاری می تواند شما را وحشت زده کند ، مخصوصاً در مورد کیفیت جین.

ارزش این است که چند دلار اضافی خرج کنید تا یک تناسب خوب و یک رنگ تیره و زیبا به نظر برسد. شلوار جین ارزان قیمت باعث می شود هرچه می پوشید ارزان به نظر برسد.

کلید دیگر همه این نگاه ها است؟ از کفش های تنیس رد شوید. بدون کفش ورزشی به طور جدی. این ظاهر با کفش های چرمی گاه به گاه بهترین کارایی را خواهد داشت – شما اسم آن را می گذارید ، انواع مختلفی ، کفش های زین ، انواع جیر ، چکمه های چوکا. کفش های بدنسازی بوسه مرگ برای یک ظاهر جین هوشمند است.

 

چگونه در شلوار جین خوب به نظر برسیم: ظاهر کلاسیک

در شلوار جین با یک لباس کلاسیک خوب به نظر برسید

یک تی شرت نصب شده و کاملاً رنگی کلاسیک بی انتها است.

آیا نمی خواهید مرزهای مد را به یک باره از بین ببرید؟

روش های کلاسیک پوشیدن شلوار جین توسط مردان برای دهه ها هنوز هم برای من و شما مفید است.

بیشتر این سبک ها “گاه به گاه” هستند. اینها برای تجارت نیستند. آنها را در اطراف شهر با اعتماد به نفس ، یا در تنظیمات کم تشریفاتی مانند گوی بازی و میله ها بپوشید. اگر همه عناصر را ناخن بزنید ، ظاهر شما بهتر از شخص دیگری است که لباسی شیک تر و ضعیف اجرا شده است.

لباس شلوار جین کلاسیک شماره 1: شلوار جین و یک تی شرت

در بسیاری از مقالات مد ، “شلوار جین و یک تی شرت” به عنوان عامیانه “لباس نامرتب” استفاده می شود.

این چیزی است مانند یک ضرر. مارلون براندو و جیمز دین وقتی در فیلم های هالیوود با شلوار جین تیره و تی شرت های سفید ساده ظاهر شدند ، دلشکن و نمادهای سبک فوری شدند.

اگر در مورد پیراهن ها و لهجه های خود هوشمند باشید ، می توانید همان ظاهر کلاسیک را از آن خود کنید. شما به یک تی شرت ساده رنگ (بدون گرافیک و آرم) با تناسب نزدیک ، کمربند محکم و برخی کفش های چرمی یا چکمه های کار نیاز خواهید داشت.

به محض اینکه کفش های بدنسازی یا تی شرت را به پا می کنید ، ظاهر کلاسیک خود را از دست می دهید. پیراهن گشاد نیز همین طور است – تی شرت باید روی سینه شما محکم باشد و نباید از کمربند عبور کند. اما اگر آن را نزدیک ، ساده و با لهجه های ناهموار تطبیق دهید ، می تواند یک ظاهر عالی باشد.

لباس شلوار جین کلاسیک شماره 2: شلوار جین و یک پیراهن کار

کمی از یک تی شرت ارتقا دهید و در عوض با یک پیراهن آستین کوتاه یا بلند همراه شوید: چیزی با یقه نرم و آهسته و یک جلد دکمه دار در قسمت جلویی.

این یک ظاهر لباس کار کلاسیک است که در تنظیمات اجتماعی نیز خوب است. فقط از اشتباهات تازه کار اجتناب کنید: هیچ چیز آبی خیلی نزدیک به رنگ شلوار جین شما نیست ، و هیچ چیز با آرم شرکت یا (بدتر) یکی از آن نام های مستطیلی شکل که روی آن خط خطی وجود دارد.

هدف این است که ناهموار و کمی عصیان به نظر برسید ، نه مانند میمون چربی. برای حداکثر اثر مراقبت از شیطان ، پیراهن را گشوده بگذارید.

لباس شلوار جین کلاسیک شماره 3: شلوار جین و یک پیراهن لباس

برای اینکه لباس ها را درجه یک بپوشانید در حالی که هنوز در قلمرو ظاهری بی انتها و طبقه کارگر باقی مانده اید ، شلوار جین آبی با کیفیت را با یک پیراهن لباس جمع شده ست کنید. سفید روشن ، خاکستری روشن یا آبی روشن همه در اینجا خوب کار می کنند ، مانند پیراهن های سفید با نوار روشن یا الگوهای چک شده روی آنها. من در اینجا نشان می دهم که چگونه یک پیراهن لباس باید متناسب باشد تا شما بتوانید پیراهن مناسب خود را پیدا کنید.

با باز کردن دکمه ها و بالا زدن دکمه های دست خود ، لباس خود را کمی آرام تر نشان دهید. (خصوصاً در مورد پیراهنهای سفید ساده مهم است – شلوارهای تیره و پیراهن دکمه دار آستین بلند دارای تمایل است تا شما را مانند یک شاهد مورمون در به خانه نشان دهد).

این ظاهر وقتی که کمربند زیبایی دارید ، شاید با یک سگک شیک و برخی کفش های چرمی یا چکمه های محکم ، بتوانید از آن استفاده کنید.

 

چگونه در شلوار جین خوب به نظر برسیم: ظاهر شیک

در شلوار جین با ژاکت خوب به نظر برسید

یک ژاکت کش باف پشمی یقه شال شما را تیز و راحت نشان می دهد.

آیا می خواهید کمی فراتر از سبک کلاسیک و بی انتها در پوشیدن جین بروید؟

مشکلی نیست – بچه ها مدتی است که شلوار جین آبی را در لباس های شیک تر و با ظاهری پیچیده کار می کنند.

این موارد مناسب برای مواردی است که می خواهید کمی لباس آراسته و یقه آبی یا طبقه کارگر کمتری به نظر برسید. آنها را برای کوکتل در بارهای مجلل ، عصرها در کنسرت های مرسوم ، مد و تولیدات تئاتر و سایر تنظیمات “پیچیده” – اما معمولی – شلاق بزنید.

لباس شیک شلوار جین شماره 1: شلوار جین و یک سویشرت

کلاسیک پاییز / بهار: شلوار جین ، پیراهن و ژاکت یا ژاکت کش باف پشمی با کیفیت.

روش های زیادی برای تغییر این یکی وجود دارد. گردن های V با پیراهن های یقه ای لباس زیر بسیار زیبا به نظر می رسند. بنابراین ژاکت کش با لباس تی شرت انجام دهید. می توانید پیراهن لباس را ببندید یا گشوده کنید ، آستین هایی را نشان دهید که دستبندهای ژاکت را پشت سر بگذارید یا زیر آنها را پنهان کرده اید – با آن مطابق میل خود بازی کنید.

از نظر سادگی زیباست. اگر یک شلوار جین خوب و یک ژاکت ساده و کاملاً رنگی تهیه کرده اید ، می توانید تقریباً هر پیراهنی را به زیر ژاکت پرتاب کنید و یک لباس تهیه کنید.

لباس شیک شلوار جین شماره 2: شلوار جین و یک کت ورزشی “شلوغ”

اکثر کت های ورزشی نوعی عنصر بصری فعال برای خود دارند – یا بافتی بافتی ، الگوی رنگی یا در بعضی موارد هر دو (به عنوان مثال یک ژاکت توئد استخوان گل ختمی).

این کت های “شلوغ” با سادگی شلوار جین به خوبی سازگار هستند. یکی را روی یک پیراهن لباس ساده رنگ و یک جفت شلوار جین تیره بهم بزنید تا یک ترکیب بصری جالب و جالب توجه باشد.

از جا مناسب استفاده کنید تا خوب کار کند. کمی نرم و نرم است – این یک ظاهر معمولی است – اما شما هنوز هم می خواهید شکل نیم تنه شما مشخص شود.

لباس شیک شلوار جین شماره 3: شلوار جین و بلیزر

بلیزرهای رنگ جامد با شلوار جین کمی پیچیده تر هستند ، اما هنوز هم می توانید کار کنید.

نکته کلیدی در اینجا این است که آن را بسیار باریک و ساختار کمتری داشته باشید. از بلیزرهای “کلوپ کانتری” بوکسی و مربع دوری کنید. اگر روی آن دکمه های برنجی قرار دارد ، خوب فکر کنید که آن را با شلوار جین ست کنید. برخی کار می کنند و برخی دیگر ، اما هیچ چیز را مسلم نمی دانند.

نگرانی دیگر شما رنگها است – بلیزر سنتی رنگ سرمه ای می تواند برای برخی از شلوارهای جین عمیق نیلی بسیار نزدیک باشد. در نهایت به نظر می رسید که کت و شلوار کت و شلوار متناسب را امتحان کرده اید اما موفق نشده اید. اطمینان حاصل کنید که یک تضاد خوب و قوی بین رنگ شلوار جین و بلیزرتان وجود دارد که حتی از فاصله دور نیز قابل مشاهده خواهد بود.

من کاملاً عمیق در مورد چگونگی پوشیدن کت بلیزر با شلوار جین اینجا صحبت می کنم.

 

ملاحظات دیگر

با جلوگیری از دو جین خوب به نظر برسید

جین دوتایی هرگز ظاهر خوبی ندارد – به هر قیمتی از آن اجتناب کنید.

همانطور که در بالا گفتیم ، کفش برای داشتن یک ظاهر خوب جین کلیدی است. بیشتر لباس های شلوار جین با کفش های بدنسازی شل و ول به نظر می رسند. آن را چرمی نگه دارید یا به دنبال بوم رنگی بد بو بروید – چیزی که به نظر می رسد اخیراً در زمین بسکتبال یا تنیس دیده نشده باشد.

اگر آب و هوایی که در آن زندگی می کنید به حدی خنک باشد که نیاز به آب و هوا داشته باشد ، باید کمی درباره لباس بیرونی خود فکر کنید. کتهای بلند و پیراهن کاملاً متناسب با جین دشوار است. به کاپشن های کوتاه و محکم بچسبانید که به دور کمر یا درست زیر آن ختم می شوند.

کت های ژان کاملا درست هستند – شلوار جین و کت های ترکیبی “تاکسیدوی کانادایی” نامیده می شوند و این یک تعارف نیست. مگر اینکه چوب بری باشید ، اکیداً توصیه می کنم از این کار خودداری کنید.

در عوض ، کت های زمینه ای ، کت های چرمی و بلوزهای متنوع به خوبی کار می کنند ، همانطور که کت های مخملی که در امتداد همان خطوط کت های جین کلاسیک قرار دارند نیز کارایی خوبی دارند.

در آخر ، آرام باشید و کمی لذت ببرید. هیچ چیز شلوار جین را مانند حالت کمی سرکش و کاملاً سکسی جذاب نمی کند ، حتی وقتی لباس آن را می پوشید.

 

 

 

شلوار جین یکی از پر کاربردترین و جذاب‌ترین انواع شلوار در استایل‌های مختلف مردانه می‌باشد. البته ظاهر این شلوار و نحوه قرار گرفتن آن در پا کاملا به استایل فرد مصرف‌کننده بستگی دارد. هر چه شما قوانین مربوط به ست کردن آیتم‌های مختلف با شلوار جین را بیشتر بدانید، سبک جذاب‌تری را برای خود خلق خواهید کرد. به نظر شما چگونه می‌توانیم هم در محیط کار و هم در مکان‌های دیگری که اجازه استفاده از شلوار جین برای ما وجود دارد و مانعی برای آن نیست، از استایل راحت و جذاب شلوار جین استفاده کنیم؟ چگونه می‌توان با پوشیدن شلوار جین و هماهنگ کردن سایر آیتم‌های پوششی کاملا خوب و جذاب به نظر برسیم؟

انتخاب شلوار جین مناسب
کلید اصلی در داشتن استایلی جذاب با شلوار جین را می‌توان در نحوه انتخاب صحیح شلوار جین به شمار آورد. قدم اول در انتخاب شلوار جین متناسب با شما آن است که اندام خود را به خوبی بشناسید و با توجه به اندام خود شلوار جین اندازه و فیت خود را انتخاب کنید. افرادی که دارای قد کوتاه و اضافه وزن می‌باشند، سعی کنند از شلوارهای جین بگ استایل و یا بسیار فاق بلند به هیچ عنوان استفاده نکنند. افرادی که بسیار لاغر هستند نیز می‌بایست از شلوارهای راسته یا جذب استفاده کنند تا اندام آن‌ها بهتر نشان داده شود. این گروه از افراد نیز بهتر است از شلوارهای بگ و گشاد و همچنین شلوارهای خیلی چسبان در استایل‌های خود استفاده نکنند. افرادی که دارای اندام‌متناسب هستند، می‌توانند از انواع شلوارهای جین شامل شلوار بگ، مام استایل، جذب، اسکینی، چسبان، دمپا گشاد، دمپا گت و سایر شلوارها به راحتی استفاده کنند و نگرانی در مورد بد نشان دادن شلوار خود نداشته باشند. فاق شلوار نیز از نکات بسیار مهم در خوب جلوه دادن جین در پای افراد می‌باشد، به این معنا که افرادی که دارای بالاتنه درشت و اضافه وزن در قسمت پهلو و شکم می‌باشند، به هیچ عنوان از شلوار فاق کوتاه استفاده نکنند و سعی کنند اضافه وزن خود را با پوشیدن فاق بلند بپوشانند. البته در صورتی که قد آن‌ها کوتاه نباشد، زیرا افراد قد کوتاه با پوشیدن شلوار فاق بلند توجه اطرافیان را به بالاتنه خود بیشتر جذب می‌کنند و باعث می‌گردد قد آن‌ها نیز کوتاهتر نشان داده شود. این گروه از افراد می‌توانند از شلوار با فاق معمولی استفاده کنند‌. شلوارهای فاق کوتاه به طور کلی برای افرادی که تناسب وزن عالی دارند، مناسب است و بهتر است پوشیدن شلوار فاق کوتاه که زیاد با دنیای مد نیز سازگاری ندارد، به فراموشی بسپارید.

در صورت استفاده از شلوار جین زاب‌دار، سعی کنید از زاب‌های محدودی در آن استفاده شده باشد

انتخاب کفش مناسب با شلوار جین
به خاطر داشته باشید که کفش اسنیکر و شلوار جین همواره مکمل هم نیستند. بلکه پوشیدن اسنیکرها و کفش‌های کتانی شلوار جین را شل نشان خواهد داد. شما می‌توانید از بوت‌ها یا نیم بوت‌های کژوال‌تر برای تکمیل کردن ست شلوار جین و کفش خود بهره ببرید. اگر قصد ترکیب کردن نیم بوت با شلوار جین را دارید، به خاطر داشته باشید که نمی‌توانید از شلوار بگ استایل و یا دمپا گشاد برای ست کردن با آن استفاده کنید. بهتر است از شلوار راسته با جذب برای این ترکیب بهره ببرید. بنابراین توجه کنید که نوع کفش اتتخابی با شلوار جین شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و کاملا می‌تواند استایل شما را تحت تاثیر قرار دهد. رنگ کفش خود را می‌توانید هماهنگ با سایر اکسسواری خود از جمله کمربند، کوله پشتی، کیف دستی خود انتخاب کنید. البته این موضوع بدان معنی نیست که تمام این آیتم‌ها از کد رنگی یکسانی برخوردار باشند، بلکه به این معناست که می‌توانند از یک طیف رنگی باشند و اگر از رنگ‌های مختلف تشکیل شده‌اند، رنگ‌ها جز دسته گرم باشند یا همگی جز رنگ‌های سرد یا خنثی قرار بگیرند و همینکه در یک گروه رنگی باشند، کفایت می‌کند.

استفاده از شلوارهای جین گلدوزی شده را کاملا فراموش کنید

انتخاب بالاتنه مناسب با شلوار جین
شما مجبور نیستید به این دلیل که از شلوار جین در استایل خود استفاده می‌کنید، حتما بالاتنه شما شامل تیشرت باشد. بلکه می‌توانید از یک ترکیب کلاسیک کژوال بهره بگیرید؛ به عنوان مثال می‌توانید از پیراهن اندامی در رنگ‌های مختلف استفاده کنید و حت می‌توانید از پیراهن‌های اسپرت که برش پایین لباس به صورت هلالی است، بهره بگیرید. ترکیب رنگ بالاتنه و پایین تنه را می‌توانید از یک طیف رنگی به کار ببرید. به این معنا که به عنوان مثال از پیراهن اسپرت رنگ آبی روشن با شلوار جین آبی که می‌تواند رنگ آبی آن از آبی روشن تا سورمه‌ای تیره را شامل گردد.

افراد خیلی لاغر بهتر است از شلوارهای جین اسکینی و چسبان استفاده نکنند

نکات مهم در انتخاب و خرید شلوار جین مناسب
۱-داشتن شلوار جین رنگ تیره و ترجیحا مشکی از واجبات کمد لباس آقایان می‌باشد، زیرا قابلیت تطبیق پذیری بالایی با اکثر استایل‌ها دارد.

۲-داشتن حداقل یک شلوار جین راسته، به جای شلوار جین جذب و خیلی چسبان به خصوص برای افراد که دارای اضافه وزن هستند.

۳-سعی کنید همیشه یک مدل شلوار جین نپوشید. برش‌های مختلف جین را حتما امتحان کنید، زیرا ممکن است یک نوع برش از شلوار جین کاملا با شما تطابق داشته باشد، ولی شما از آن آگاه نباشید.

سعی کنید برش‌های مختلف شلوار جین را امتحان کنید و همیشه از یک مدل شلوار استفاده نکنید

۴-در صورت استفاده از شلوارهای جین زاپ‌دار، سعی کنید زاپ آن محدود باشد و کل شلوار را با زاپ تزئین نکرده باشند.

۵-شلوارهای جین دارای طراحی و گلدوزی مناسب استایل یک مرد جنتلمن نمی‌باشد. بهتر است پوشیدن اینگونه شلوارها را به طور کلی به فراموشی بسپارید.

۶-شلوارهای جین با کیفیت خریداری کنید، هر چه شلوار شما کبفیت بالاتری داشته باشد مسلما ایستایی و جذابیت آن در پای شما بیشتر خواهد بود.

۷-با شلوار جین می‌توانید هم استایلی کژوال و غیر رسمی داشته باشید و در عین حال پیرو سبک کلاسیک باشید.

شما می‌توانید شلوار جین خود را با کفش‌های غیر رسمی ست کنید

۸-لازم نیست همیشه شلوار جین را با تیشرت ست کنید، هماهنگ کردن پیراهن سفید و شلوار جین آبی تیره از جمله جذاب‌ترین استایل‌ها به شمار می‌رود.

۹-شما می‌توانید برای جذاب به نظر رسیدن استایل خود با شلوار جین، دمپای شلوار جذب یا راسته خود را تا بزنید تا روی کفش اسنیکر و یا تیمبرلند خود قرار بگیرد.

توضیحات فیلدها را انتخاب کنید
 • تصویر
 • رتبه بندی
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
 • SKU
 • موجودی
 • دسترسی
 • شرح
 • محتوا
 • مشاهده جزئیات و خرید
مقایسه کنید
مقایسه کنید ×
بیایید مقایسه کنیم! به خرید ادامه دهید