تبلت های  Fire آمازون  بسیار عالی هستند. آنها ارزان هستند،  دارای  کنترل والدین هستند ، و جدیدترین ها حتی دارای فضای ذخیره سازی قابل افزایش هستند  اما چیزی که آنها ندارند گوگل پلی است. تبلت‌های Fire فقط به شما امکان می‌دهند برنامه‌ها را از  اپ استور آمازون دانلود کنید، یعنی بدون کروم ، بدون  برنامه  YouTube ، بدون Lego Boost و  بدون Photoshop Express 

و در حالی که بسیاری از برنامه ها در نهایت به فروشگاه برنامه آمازون راه پیدا می کنند، واقعاً نیازی به انتظار نیست. من یک متخصص کامپیوتر نیستم، و موفق شدم  Google Play را بر روی یک تبلت Kindle Fire به دنبال دستورالعمل  های  انجمن توسعه دهندگان XDA ، یک  تابلوی بحث برای توسعه دهندگان تلفن همراه، دریافت کنم. من دستورالعمل‌های نحوه دریافت Google Play را در Fire Tablet خود گسترش داده‌ام و تصاویر صفحه‌نمایش را اضافه کرده‌ام تا آن را بسیار آسان کنم!

چگونه گوگل پلی را روی تبلت فایر خود دریافت کنیم

1. انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید.

2. تنظیمات را فشار  دهید .

3. در قسمت Personal، روی  امنیت ضربه بزنید.

4.  در قسمت  Advanced ، Apps from Unknown Sources را روشن  کنید. 

5.  هشداری در مورد مسئولیت همه آسیب‌هایی که  برنامه‌های منبع ناشناس می‌توانند به Fire وارد کنند، مشاهده خواهید کرد. این زمان خوبی است برای ذکر این نکته که اگرچه  این یک روند آسان است، اما من مسئولیتی در قبال آسیب وارده به Fire شما و مجله لپ‌تاپ نیز ندارم! OK را فشار دهید . 

تبلیغات

6.  دکمه پاور را نگه داشته و OK را کلیک کنید .

7.  اکنون می‌خواهیم چند فایل APK را  با استفاده از مرورگر Fire’s Silk نصب  کنیم (که یک  فرمت فایل Android است) .

8. این مقاله (مقاله ای که در حال خواندن آن هستید) را در  مرورگر Silk در تبلت آتش خود باز کنید. اگر نمی‌خواهید، این دستورالعمل‌ها را در یک ایمیل کپی و جای‌گذاری کنید،  ایمیل  را  برای خودتان ارسال کنید و آن را در Fire باز کنید.

9. پیوندهای زیر را یکی یکی باز کنید و مطمئن شوید که از مجموعه صحیحی از پیوندها استفاده می کنید.

پیوندهای نسل چهارم ، پنجم و ششم  Fires، نه نسل هفتم Fire HD 8 2017.  نمی‌دانید کدام نسخه از  Fire را دارید؟ به  Settings بروید ،  Device Options را  فشار دهید  و به  Device Model بروید .

لینک‌های Fire HD 8  2017 (  نسل هفتم ). مطمئن شوید که  دستورالعمل‌های  بالا را در مورد نصب آنها به ترتیب و  کلیک روی «دانلود» دنبال می‌کنید!

  1. فایل APK شماره 1، مدیر حساب Google
  2. فایل APK شماره 2، چارچوب خدمات Google
  3. فایل APK شماره 3: خدمات Google Play
  4. فایل APK شماره 4: فروشگاه Google Play
تبلیغات

پیوندهایی برای Fire HD 8 2018 (  نسل هشتم)  .

  1. فایل APK شماره 1، مدیر حساب Google
  2. فایل APK شماره 2، چارچوب خدمات Google
  3. فایل APK شماره 3: خدمات Google Play
  4. فایل APK شماره 4: فروشگاه Google Play

10. ابتدا روی  Download APK کلیک کنید، بدون توجه به اطلاعیه نسخه جدیدتر زیر.  ( روی هیچ  دانلود دیگری در  صفحه  کلیک نکنید  ، آنها احتمالاً  آگهی هستند )  اگر روی پیوندی  در ایمیل کلیک کنید، مرورگر Silk به طور خودکار باز می شود. فایل ها باید به ترتیب نصب شوند،  بنابراین برای جلوگیری از سردرگمی، آنها را یکی یکی باز کنید، دانلود و نصب کنید. 

 11 . روی «OK» کلیک کنید ،  هنگامی که هر بارگیری  شروع می‌شود، باید یک  اخطار پاپ آپ دریافت کنید که ممکن است فایل به رایانه شما آسیب برساند. 

12.  دانلود را باز کنید.

13. در صفحه زیر به پایین بروید و روی Install ضربه بزنید. 

14. روی Done ضربه بزنید. اکنون مراحل 9 تا 14 را برای پیوندهای باقی مانده تکرار کنید.

اکنون باید برنامه Google Play را در صفحه اصلی خود مشاهده کنید. آن را فشار دهید و با حساب Google خود وارد شوید! وویلا!

نکات تبلت آمازون فایر

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]