یک متخصص MMO که هنوز هم می تواند با پسران FPS آویزان باشد

(تصویر: © Laptop Mag)

لپ تاپ مگ حکم

Corsair Scimitar RGB Elite یک ماوس راحت و بصری برای بازیکنان MMO است که هنوز از بازی گاه به گاه FPS لذت می برند، اما برخورد با iCUE Corsair می تواند دردسرساز باشد.

طرفداران

  • +طراحی راحت
  • +صفحه کلید جانبی قابل تنظیم
  • +برای هدف گیری بازو عالی است

منفی

  • iCUE می تواند دردسرساز باشد
  • صفحه کلید خارج از جعبه کار نمی کند

اگر از علاقه مندان به MMO هستید، ممکن است یک ماوس پنج دکمه برای مدیریت ده ها ماکرو که برای کشتن خدایان بزرگتر و ضربه زدن به بازیکنان متخاصم استفاده می کنید کافی نباشد.

Corsair Scimitar RGB Elite شما را تحت پوشش قرار داده است. با قیمت 80 دلار، این یک انتخاب عالی برای هر کسی است که به دنبال آزاد کردن برخی از اتصالات روی صفحه کلید خود است. و در حالی که Scimitar RGB Elite به طور خاص برای بازیکنان MMO و MOBA طراحی شده است، به طور شگفت انگیزی به عنوان یک ماوس FPS نیز قابل استفاده است.

اگر از فقدان plug-and-play مشکلی ندارید و از تنظیم دقیق اتصالات خود لذت می برید، Scimitar RGB Elite را به عنوان یک ماوس عالی با سفارشی سازی، راحتی و دقت فراوان خواهید دید.

طرح

Scimitar RGB Elite بزرگ و سنگین است. این ماوس با ابعاد 6.9 x 4.5 x 3.1 اینچ و 9.6 اونس، برای گیره های کف دست و هدف گیری بازوها مناسب است.

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)

سطح صاف ماوس از لاستیک ساخته شده است و آرم کشتی کاملاً جعلی Corsair در پایین آن قرار دارد. در جلو یک چرخ اسکرول بافت با دو دکمه DPI در زیر آن قرار دارد. در سمت راست یک برش بافت برای استراحت انگشت صورتی یا حلقه وجود دارد.

صفحه کلید کناری در سمت چپ دارای 12 دکمه قابل برنامه ریزی است که به طور کلی 17 دکمه قابل برنامه ریزی را در اختیار ماوس قرار می دهد. برای افرادی که تمایل به بصری دارند، نور RGB روی چرخ اسکرول، نشان‌واره کف دست پایین و صفحه‌کلید کناری ظاهر می‌شود. طرح های رنگ آمیزی از طریق نرم افزار iCUE Corsair تنظیم می شوند.

امکانات

در میان موس‌های MMO، Scimitar RGB Elite یک مجموعه ویژگی استاندارد دارد. 17 دکمه قابل برنامه ریزی وجود دارد، و سنسور تا 18000 DPI را پشتیبانی می کند (اما اکثریت قریب به اتفاق افراد در کمتر از 1500 بازی خواهند کرد). این ماوس همچنین دارای نرخ نظرسنجی تا 1000 هرتز (احتمالاً بین 500 تا 1000 فرود خواهید آمد) و یک کابل فیبر بافته شده 1.8 متری دارد. 

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)

صفحه کلید کناری 12 دکمه ای جایی است که این ماوس واقعا می درخشد. ردیف‌های دوم و چهارم دکمه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که امکان شناسایی آسان و دفاع در برابر اشتباهات شرم‌آور با انگشتان چربی را فراهم می‌کنند. خود صفحه کلید را می توان با یک نوار لغزنده کلید به جلو یا عقب برد.

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)

با این حال، مسافت پیموده شده شما ممکن است در iCUE، نرم افزار Corsair و پلت فرم راننده متفاوت باشد. Scimitar RGB Elite یک دستگاه plug-and-play نیست، به طوری که صفحه کلید جانبی فانتزی که من به تازگی از آن ستایش کرده ام، وزن مرده ای است، مگر اینکه iCUE را دانلود کنید و همه دستورات را خودتان برنامه ریزی کنید. علاقه‌مندان سخت‌کوه در iCUE به دلیل سفارشی‌سازی‌هایی که ارائه می‌دهد، چیزهای زیادی را دوست خواهند داشت، اما این نرم‌افزار می‌تواند برای گیمرهایی که فقط یک ماوس بازی جامد می‌خواهند و علاقه‌ای به تغییرات جزئی طرح نور ندارند، دردسرساز باشد.

کارایی

من از Logitech G Pro Gaming زیرک استفاده می‌کنم و بنابراین سال‌هاست که کف دستم را نمی‌گیرم، بنابراین از اینکه Scimitar در دستم چقدر طبیعی احساس می‌شود شگفت‌زده شدم.

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)

نگران چیدمان صفحه کلید کناری بودم که کوچک و خیلی شلوغ به نظر می رسید. اما در عمل، قرارگیری قابل تنظیم و ردیف‌های بافت متناوب باعث ناوبری آسان می‌شود. من در World of Warcraft یک دروید بازی می‌کنم، کلاسی که به داشتن یک مجموعه توانایی‌های بدنام معروف است. به لطف صفحه کلید بصری کناری، من توانستم هم تیمی‌هایم را در حالت کاستور شفا دهم، به شکل گربه‌ای در بیایم تا به حالت امن بروم، سپس دوباره به حالت کاستور برگردم تا یک رز جنگی ارسال کنم، همه اینها بدون نیاز به دراز کردن انگشتانم روی آن صفحه کلید

اما علیرغم اینکه Scimitar به طور خاص برای MMO و MOBA طراحی شده بود، ماوس FPS به طرز شگفت انگیزی قابل استفاده بود.

هدف گرفتن با بازویم روی این موش نسیم بود. حتی هدف گیری مچ نیز دقیق و صاف بود. تکیه گاه انگشت و انتهای مخروطی سمت راست به مچ دستم و قسمت پایینی کف دستم اجازه می‌داد روی پد ماوس قرار بگیرند و زمینی را که برای انجام حرکات حرکتی خوب نیاز داشتم به من می‌داد. با ردیابی اهداف با بازویم و تک تیراندازی با مچ دستم، می‌توانستم به راحتی در Overwatch و Call of Duty: Modern Warfare سرهای خود را بیرون بیاورم.

خط پایین

Corsair Scimitar RGB Elite یک انتخاب فوق العاده برای گیمرهایی است که می خواهند بازی های MMO خود را به سطح بعدی ببرند. با قیمت 80 دلار، قیمتی رقابتی با سایر موس‌های در کلاس خود دارد و از مزایای اضافی صفحه کلید جانبی قابل تنظیم برخوردار است.

با این حال، اتکای Scimitar به iCUE می‌تواند برای بعضی‌ها راه‌گشا باشد. گیمرهایی که به دنبال یک ماوس MMO عالی هستند که به درستی کار کند باید Razer Naga Trinity را در نظر بگیرند .

اگر به دنبال یک ماوس MMO با کارایی بالا هستید که طرحی داشته باشد که همچنان تکه تکه شود و بتوانید از آن برای جلسات گاه به گاه FPS استفاده کنید، پس با Corsair Scimitar RGB Elite اشتباه نکنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]