کت و شلوار مردانه قهوه ای

مقدمه ای بر کت و شلوار مردانه قهوه ای

من نمی توانم وانمود کنم که نسبت به رنگ ها بی‌طرف هستم. من با کسانی که می‌درخشند خوشحال‌ترم و واقعا برای کت و شلوار قهوه‌ای‌های بیچاره متاسفم.”
– وینستون چرچیل

در طرح بزرگ‌تر لباس‌های مردانه، کت و شلوار قهوه‌ای تا حد زیادی به کت و شلوار مشکی یا آبی سرمه‌ای کاهش می‌یابد. در واقع، کت و شلوار قهوه ای انتخاب اول اکثر مردان برای دفتر نیست.

تا اوایل دهه 1980، کت و شلوارهای قهوه ای در واقع برای پوشیدن لباس های تجاری مورد انزجار قرار می گرفتند و این هنوز هم در میان برخی از مردان تجاری مسن صادق است.

کت و شلوار قهوه ای تا حد زیادی به عنوان یک رنگ آکادمیک یا معمولی برای کت و شلوار دیده می شود. اولین شخصیت عمومی که تا حد زیادی این را تغییر داد، رونالد ریگان رئیس جمهور سابق ایالات متحده بود که کت و شلوار قهوه ای را به عنوان رنگ امضاء خود می پوشید.

از آن زمان، کت و شلوار مردانه قهوه ای کمی محبوبیت پیدا کرده است که تا به امروز ادامه دارد.

کت و شلوار قهوه‌ای‌ها معمولاً کمتر رسمی نسبت به همراهان تیره‌ترشان در نظر گرفته می‌شوند، با این حال کت و شلوار قهوه‌ای مردانه می‌تواند رنگ پایه خوبی را ارائه دهد. قهوه‌ای روشن و برنزه می‌توانند تقریباً حس گرمسیری را القا کنند، در حالی که قهوه‌ای شکلاتی بیشتر احساس گرمی در روستایی دارند.

کت و شلوارهای قهوه ای نیز آرامشی را از دریایی از کت و شلوارهای سرمه ای، خاکستری و مشکی فراهم می کنند. هنگامی که رنگ قهوه ای به درستی پوشیده شود، به سرعت یک جنتلمن را از اکثریت قریب به اتفاق مردان متمایز می کند.

قهوه ای رنگی خنثی و همه کاره است که به خوبی با بسیاری از رنگ های پاییزی یا زمستانی هماهنگی دارد. در اینجا راهنمای بهتری برای هماهنگ کردن پیراهن های لباس خود با فصل است. بیشتر انواع آبی در برابر سایه قهوه ای بسیار جذاب به نظر می رسند.

کت و شلوار قهوه ای ها و ارتباط آنها با لباس مردانه

کت و شلوار قهوه ای رنگ های طبیعت را منعکس می کند و ما را به یاد رنگ های خاکی خاک، درختان و حیوانات می اندازد.

به همین دلیل اغلب به عنوان بی تکلف و واقعی دیده می شود. کت و شلوار قهوه ای نیز به عنوان یک رنگ بسیار مردانه درک می شود.

رنگ های عمیق چوب ماهون، بلوط و گردو که اغلب با “غارهای انسان” مرتبط است، در لباس های مردانه نیز به خوبی کار می کند. این قهوه‌ای تیره با شخصیتی پایه‌دار و بی‌معنا مرتبط است. اما ترکیب بیش از حد صداهای سنگین نیز می‌تواند به‌عنوان دلهره‌آور یا گیج‌کننده باشد.

رنگ های قهوه ای روشن تر مانند قهوه ای مایل به زرد یا قهوه ای نیز جایگزین خوبی برای کت و شلوار قهوه ای هستند. این رنگ ها نیازهای ساده و اساسی را به یک مرد منتقل می کنند. وقتی به درستی پوشیده شود، آقایان برنزه در استایل شخصی مردانه‌اش کلاسیک، جاودانه و راحت می‌شوند.

برای خواندن رنگ های کت و شلواری که باید برای کمد لباس خود بخرید اینجا را کلیک کنید.

پرفروش‌ترین کت و شلوارها در 1401

Comments are closed.