بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی – یکی از دستگاه های کاربردی برای تهیه یک نوشیدنی عالی قهوه، انواع نمونه های اسپرسو ساز هستند. این محصولات در دو دسته بندی صنعتی و خانگی ساخته می شوند.
تفاوت هایی بین اسپرسو ساز صنعتی و خانگی وجود دارد که باعث کاربرد آن در محیط ها و شرایط مختلف شده است. در ادامه به معرفی برخی از نمونه های برتر خانگی که در سال 2023 به بازار عرضه شده اند، می پردازیم.

دستگاه اسپرسو ساز خانگی

1. بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی زیگما مدل rl-222

مدل rl-222 از برند زیگما در دسته بندی بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی قرار دارد. این مدل قابلیت تهیه انواع نوشیدنی های قهوه مثل موکا، کاپوچینو، لاته و اسپرسو را دارد.

قابلیت تهیه دو فنجان قهوه به صورت همزمان را نیز دارد که باعث بالا رفتن عملکرد آن برای تهیه نوشیدنی می شود. قابلیت تنظیم بخار در این دستگاه، دستی است و دارای فشار بخار بالایی برای تهیه نوشیدنی های قهوه از جمله اسپرسو می باشد. این دستگاه در لیست انواع دستگاه های اسپرسو ساز دیجی کالا نیز قرار دارد.

دستگاه اسپرسو ساز خانگی زیگما مدل rl-222 در وبزینر
دستگاه اسپرسو ساز خانگی زیگما مدل rl-222

لیست پرفروش ترین محصولات دستگاه اسپرسو ساز خانگی زیگما (امروز)

خرید دستگاه اسپرسو ساز خانگی زیگما مدل rl-222

2. بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی مباشی

مدل ECM2010، جزء بهترین اسپرسو ساز مباشی به شمار می آید. این دستگاه با طراحی فوق العاده، کیفیت بالا و تنوع رنگ بندی که دارد قابل توجه بسیاری از مخاطبان برای خرید یک دستگاه اسپرسو ساز خانگی می باشد.

استفاده از موتور قدرتمند در ساخت این محصول باعث شده تا قهوه ای که توسط این دستگاه آماده می شود، دارای غلظت و طعمی فوق العاده باشد.

برخورداری این دستگاه به قابلیت تنظیم بخار باعث می شود تا کیفیت نوشیدنی آماده شده توسط دستگاه بیشتر شود. امکان گرم نگه داشتن قهوه نیز از دیگر قابلیت های این دستگاه به شمار می آید.

اسپرسو ساز مباشی در وبزینر
اسپرسو ساز مباشی

لیست پرفروش ترین محصولات اسپرسو ساز مباشی (امروز)

32%-
تومان2,990,000
15%-
تومان2,840,000
6%-
تومان3,568,900
12%-
تومان3,750,000
6%-
تومان3,241,000

3. اسپرسوساز نوا مدل NCM-147

در خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی قیمت جزء مواد مهم برای کاربر به شمار می آید. بسیاری از برندها نیز با توجه به این نیاز در گروه های مختلف از خریداران، اقدام به ساخت و عرضه محصولاتی اقتصادی و به صرفه کرده اند.

یکی از برندهای قابل توجه در این زمینه، برند نوا است. مدل NCM-147 از این برند با قابلیت های قابل توجه و قیمت به صرفه ای که دارد، قابل توجه بسیاری از خریداران می باشد.

این دستگاه با توان مصرفی 850 وات و فشار بخار 15 بار ساخته شده است. این دستگاه جزء بهترین قهوه ساز خانگی ارزان نیز به شمار می آید. تنظیم بخار در این دستگاه به صورت دستی صورت می گیرد و امکان استفاده از پودر قهوه را نیز دارد.

اسپرسوساز نوا مدل NCM-147 در وبزینر
اسپرسوساز نوا مدل NCM-147

لیست پرفروش ترین محصولات اسپرسوساز نوا (امروز)

خرید اسپرسوساز نوا مدل NCM-147

4. بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی دلونگی

یکی دیگر از برندهای مطرح داخلی در ساخت دستگاه های اسپرسو ساز، برند دلونگی است. مدل EC685 جزء بهترین اسپرسو ساز خانگی دلونگی به شمار می آید.

ویژگی های ظاهری و قابلیت های مدرنی که در این دستگاه به کار رفته، باعث استفاده بسیاری از افراد از این دستگاه شده است. ابعاد جمع و جوری که در ساخت این مدل از اسپرسو ساز به کار رفته، باعث شده تا بتوان در محیط های مختلف مسکونی و اداری از آن استفاده کرد.

قیمت دستگاه اسپرسو ساز دلونگی در این مدل نیز با توجه به قابلیت هایی که در آن به کار رفته کاملا به صرفه می باشد. این دستگاه یکی از پرفروش ترین نمونه های اسپرسو ساز دیجی کالا به شمار می آید که توسط افراد با شرایط مختلف تهیه می شود. ظرفیت مخزن آب در این دستگاه بیش تر از یک و نیم لیتر است تا بتوان حجم قابل توجهی از قهوه را در یک مرحله آماده کرد.

دستگاه اسپرسو ساز دلونگی در وبزینر
دستگاه اسپرسو ساز دلونگی

لیست پرفروش ترین محصولات اسپرسوساز دلونگی (امروز)

5. دستگاه اسپرسوساز نوا مدل NOVA NCM-128EXPS

مدل NOVA NCM-128EXPS از برند نوا را می توان جزء بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی دیجی کالا به شمار آورد. این دستگاه دارای طراحی قابل توجه و قابلیت های بسیار زیادی است.

شست و شوی این دستگاه به صورت خودکار صورت می گیرد و امکان استفاده از پودر قهوه نیز در آن وجود دارد. حجم مخزن آب در این مدل از دستگاه بالا بوده و می توان در یک مرحله برای تعداد بالایی از افراد نوشیدنی قهوه را آماده کرد.

قابلیت خاموشی خودکار در این دستگاه نیز از موارد مهم و امنیتی آن به شمار می آید. امکان تنظیم فاصله بین لیوان و نازل نیز در این دستگاه وجود دارد.

دستگاه اسپرسوساز نوا در وبزینر
دستگاه اسپرسوساز نوا

ساز مسافرتی،ارزانترین اسپرسو ساز

لیست پرفروش ترین محصولات دستگاه اسپرسوساز نوا مدل NOVA NCM (امروز)

6. قهوه جوش اسپرسو ساز دستی مدل 3 Cup

یکی دیگر از بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی، نمونه های دستی هستند. بسیاری از شرکت های فعال در این زمینه اقدام به طراحی و ساخت محصولاتی در این دسته بندی کرده اند. مدل 3 Cup که یکی از پرفروش ترین نمونه های اسپرسو ساز دستی دیجی کالا به شمار می آید، قابلیت استفاده در شرایط و مکان های گوناگون را دارد.

در ساخت بدنه این دستگاه از استیل استفاده شده است که باعث بالا رفتن کیفیت قهوه آماده شده و همچنین ماندگاری دستگاه می شود. قیمت ارزان و به صرفه این دستگاه و محصولات مشابه باعث شده است تا این محصولات جزء بهترین اسپرسو ساز خانگی ارزان به شمار آیند. حمل راحت این دستگاه ها یکی از مزیت های اصلی آن به شمار می آید که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به اسپرسو می باشد.

اسپرسو ساز دستی در وبزینر
اسپرسو ساز دستی

خرید قهوه جوش اسپرسو ساز دستی مدل 3 Cup

7. اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431.S

یکی دیگر از محصولاتی که می توان به عنوان بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی به آن اشاره کرد، از برند دلونگی است. این نمونه دستگاه نیز جزء محصولات حرفه ای به شمار می آید که می توان در مکان های مختلف خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار داد. طراحی ظاهری مدرن و استفاده از مواد اولیه با کیفیت در بدنه، باعث شده تا دستگاه کارکرد و ماندگاری بالایی داشته باشد.

حجم مخزن آب این دستگاه و قابلیت آن در آماده کردن انواع نوشیدنی های قهوه از جمله اسپرسو باعث شده تا بتوان از این دستگاه در مکان های صنعتی نیز استفاده کرد.

قیمت دستگاه اسپرسو ساز صنعتی نسبت به نمونه های ساده و خانگی کمی بالاتر است. ولی این دستگاه را می توان با رنج قیمتی نسبتا مناسب برای مکان هایی مثل کافه تهیه کرد.

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431.S در وبزینر
اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431.S

لیست پرفروش ترین محصولات اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431.S (امروز)

مدل های بسیار زیادی از دستگاه های اسپرسو ساز در بازار وجود دارند که به عنوان بهترین نمونه های اسپرسو ساز مسافرتی، خانگی و صنعتی طراحی و عرضه می شوند. قابلیت های هر کدام از این دستگاه ها باعث شده تا افراد با شرایط مختلف بتوانند مناسب ترین نمونه محصولی را خریداری کنند.

در بین انواع محصولاتی که در بازار عرضه می شود، بهترین دستگاه اسپرسو ساز صنعتی یا خانگی نمونه ای است که با شرایط و نیاز کاربر هماهنگی لازم را داشته باشد. به همین دلیل بهتر است همیشه به فکر خرید ارزانترین اسپرسو ساز نباشیم بلکه شرایط و نیاز خود را در اولویت خرید این دستگاه قرار دهیم. در ادامه این مطلب به چند نمونه از اسپرسو سازهای کاربردی و استاندارد بازار اشاره خواهیم کرد.

۸. بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی مباشی مدل ME-ECM2020

۹. بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل EC9

۱۰. اسپرسوساز دلونگی مدل EC850M

۱۱. بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی اسمگ مدل ECF01

۱۲. اسپرسو ساز مباشی مدل ME-CEM301

۱۳. اسپرسو ساز مباشی مدل ME-ECM2016

۱۴. اسپرسوساز زیگما مدل RH222

۱۵. اسپرسو ساز سیج مدل SES878

۱۶. اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO421

۱۷. اسپرسوساز دسینی مدل333

۱۸. اسپرسو ساز نوا مدل NOVA 158

۱۹. اسپرسوساز بوش مدل TIS65621RW

۲۰. اسپرسوساز دلونگی مدل BCO320

عرضه هر کدام از این دستگاه های اسپرسو ساز که جزء بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی در بازار داخلی می باشند را می توان از مراکز فروش مختلف به صورت اینترنتی و حضوری تهیه کرد.

این محصولات با طراحی های مدرن و قابلیت های جدید برای استفاده افراد در محیط های مختلف خانگی و صنعتی ساخته شده اند. ساخت این دستگاه ها توسط برندهای داخلی یکی از مزیت های مهم برای کاربران به شمار می آید. چون تولید داخلی این دستگاه ها باعث می شود تا قیمت عرضه آنها برای مخاطبان کاملا به صرفه باشد.

البته باید به این نکته هم ذکر کرد که اسپرسو سازهای صنعتی به دلیل کارایی های مخصوصی که دارند همیشه با قیمت بالاتری نسبت به نمونه های خانگی به فروش می رسند. ولی در کل جزء دستگاه های پرکاربرد برای تهیه انواع نوشیدنی های قهوه از جمله اسپرسو به شمار می آیند.

بیشتر بخوانید:

اسپرسو ساز صنعتی،بهترین دستگاه اسپرسو ساز صنعتی،اسپرسو ساز دیجی کالا،بهترین اسپرسو ساز خانگی ارزان،بهترین قهوه ساز خانگی ارزان،بهترین اسپرسو ساز خانگی دلونگی،بهترین اسپرسو ساز مباشی،بهترین اسپرسو ساز خانگی قیمت،بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی دیجی کالا،قیمت دستگاه اسپرسو ساز،اسپرسو ساز دستی دیجی کالا،قیمت دستگاه اسپرسو ساز صنعتی،اسپرسو