با حذف موثر نویز، کیفیت صدای خوب و طراحی راحت و مقاوم در برابر عرق، AirPods Pro بسته کاملی است.

Apple Airpods Pro

پیشنهاد ما

با حذف موثر نویز، کیفیت صدای خوب و طراحی راحت و مقاوم در برابر عرق، AirPods Pro بسته کاملی است.

برای

  • فوق العاده راحت
  • جفت شدن بدون درز
  • صدای شفاف و متعادل
  • حذف نویز مناسب
  • مقاومت در برابر تعریق IPX4

در برابر

  • نسبت به قیمتش بهترین صدا نیست
  • عمر باتری می تواند بهتر باشد
  • گران قیمت

AirPods همچنان داغ‌ترین چیز در صدای مصرف‌کننده است، اما این مانع از انتشار یک جفت جدید که از هر نظر از نسل قبلی خود بهتر است، نشد. AirPods Pro (250 دلار) 90 دلار بیشتر از خواهر و برادرانش قیمت دارد، اما این پول نقد اضافی باعث حذف صدای مناسب، مقاومت در برابر تعریق، طراحی ایمن تر و کیفیت صدا بهتر می شود.

اگر به دنبال یک جفت هدفون بی‌سیم هستید و به بهترین کیفیت صدا نیاز ندارید، AirPods Pro باید در بالای لیست شما باشد. آنها قطعا در صدر ما هستند و در صفحه بهترین هدفون حذف نویز ما قرار می گیرند . اگر قبلاً ایرپاد دارید، پس لزوماً نیازی به ارتقاء ندارید – اگرچه اگر این کار را داشته باشید خوشحال خواهید شد.

قیمت و در دسترس بودن Apple AirPods Pro

ایرپاد پرو 249 دلار قیمت دارد که 90 دلار بیشتر از ایرپادهای اصلی با کیس شارژ معمولی و 50 دلار بیشتر از نسخه با کیس شارژ بی سیم است.

می‌توانید AirPods Pro را از خرده‌فروشی‌های آنلاین عمده، از جمله Amazon ، Best Buy و Walmart ، یا مستقیماً از Apple خریداری کنید.

در جعبه چیست؟

اپل AirPods Pro را با یک کیس شارژ بی سیم، یک کابل لایتنینگ به USB-C و نوک گوش سیلیکونی در سه اندازه (کوچک، متوسط ​​و بزرگ) عرضه می کند.

Apple Airpods Pro

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)

طرح

AirPods Pro دارای DNA مشابه با AirPods است، اما از چند طریق بهبود یافته است.

Apple Airpods Pro

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)

منحنی‌های ظریف و محفظه‌ای سفید و واضح به AirPods Pro زیبایی‌آینده‌ای آینده‌نگر می‌دهد، در حالی که مش مشکی میکروفون‌ها را مانند نوار KT روی یک ورزشکار می‌پوشاند. AirPods Pro نسبت به برادر ارزان‌تر خود محفظه بزرگ‌تری دارد و شکل ارگونومیک‌تری دارد که راحتی را بهبود می‌بخشد و هدفون‌های هدفون را در گوش شما ایمن نگه می‌دارد (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح می‌دهید).

Apple Airpods Pro

من همچنین ظاهر AirPods Pro را در مقایسه با مدل‌های ارزان‌تر ترجیح می‌دهم. بله، AirPods Pro ظاهری احمقانه دارد، اما ساقه‌های کوچک‌تر به اندازه ایرپادها برجسته نیستند – نه اینکه مهم باشد. همانطور که ایرپادهای اصلی ثابت کردند، اگر تعداد زیادی از افراد چیزی را بپوشند، مهم نیست که در ابتدا چقدر ناخوشایند به نظر می رسد، ظاهر عادی به نظر می رسد. بین طراحی جدید (که به طور قطع کمتر شبیه سر مسواک به نظر می رسد) و همه جا ایرپادها، دلیلی وجود ندارد که نسبت به پوشیدن ایرپاد پرو در مکان های عمومی احساس خودآگاهی داشته باشید.

Apple Airpods Pro

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)

اپل اساسا قاب شارژ AirPods را از حالت عمودی به حالت افقی چرخاند. این هنوز هم بسیار کوچکتر و سبکتر از نمونه های رقیب است، اما اکنون کمتر شبیه یک ظرف نخ دندان است. در جلوی کیس یک نشانگر LED کوچک باتری و در پشت یک دکمه جفت شدن وجود دارد. من دوست دارم که قاب باز بماند و با یک ضربه محکم و رضایت بخش بسته شود.

مسلما بزرگترین پیشرفت از AirPods به AirPods Pro این است که جوانه های جدید IPX4 در برابر آب و عرق مقاوم هستند تا بتوانید از آنها در باشگاه استفاده کنید.

راحتی

نگران نباشید: AirPods Pro به اندازه ایرپادهای اصلی راحت است. ممکن است از آن نکات سیلیکونی ترسیده باشید، اما مانند هدفون های سنتی گوش شما را فرو نمی برند. در عوض، نازل‌های صاف درست بیرون کانال گوش شما قرار می‌گیرند و اجازه می‌دهند نوک‌های سیلیکونی یک مهر و موم نرم ایجاد کنند.

من حتی تناسب AirPods Pro را به جوانه های اصلی ترجیح می دهم، زیرا جوانه های جدید کمتر مستعد افتادن هستند. بدنه AirPods Pros به‌جای آویزان کردن فقط از گوش‌هایتان، با یک چرخش ساده در شیار گوش من قرار گرفت. زمانی که من مثل یک ستاره راک سر می زدم یا از بیضوی در باشگاه استفاده می کردم، یک اینچ تکان نمی خوردند.

Apple Airpods Pro

جدا از شکل منحصر به فرد آنها، چیزی که AirPods را بسیار راحت می کند، سبک وزن آنها است. اگرچه ایرپاد پرو کمی سنگین‌تر از ایرپاد است، اما وزن آن 5.4 گرم در مقابل 4 گرم است، اما ایرپاد پرو بسیار سبک وزن است، بنابراین، خوب یا بد، به سرعت فراموش خواهید کرد که آنها را پوشیده‌اید.

کنترل ها

کنترل‌های لمسی روی هدفون‌های رقیب می‌توانند دشوار باشند، و برای کنترل‌های فیزیکی باید دکمه‌ای را فشار دهید که می‌تواند جوانه‌ها را به داخل کانال‌های گوش شما هدایت کند. راه حل هوشمندانه اپل برای حل این معما به پایه های AirPods Pro متکی است.

Apple Airpods Pro

به جای ضربه زدن روی یک سنسور لمسی، AirPods Pro را با فشار دادن یک «حسگر نیرو» روی ساقه‌های آن کنترل می‌کنید.

سیستم جدید به خوبی کار می کند. فشار دادن ساقه ها یک بار موسیقی پخش شد. وقتی آهنگ‌هایم پخش می‌شد، این فشار باعث توقف موسیقی شد تا بتوانم با همکارم چت کنم. همین عمل به تماس ها نیز پاسخ می دهد. با دوبار فشردن، می توانید به آهنگ بعدی بروید، در حالی که فشار سوم شما را به آهنگ قبلی می برد. ساقه را فشار داده و نگه دارید و می توانید بین حالت های حذف نویز و شفافیت جابجا شوید.

من فکر می کردم که منحنی یادگیری بیشتری وجود خواهد داشت، اما هر یک از کنترل های مورد نظر را در اولین تلاش اجرا کردم.

بیشتر: بهترین فناوری برای سفر

با این حال، محدودیت‌های آزاردهنده‌ای وجود دارد که امیدوارم اپل در یک به‌روزرسانی یا در نسخه‌های بعدی آن‌ها را برطرف کند. بزرگترین شکایت من این است که نمی‌توانید سطوح صدا را مستقیماً از AirPods Pro کنترل کنید. اگر می خواهید موسیقی خود را کم یا زیاد کنید، باید این کار را از طریق تلفن هوشمند یا سیری انجام دهید.

حالت حذف نویز و شفافیت

AirPods Pro دارای قابلیت حذف نویز فعال است که از میکروفون های رو به بیرون و داخل برای تشخیص صداهای ناخواسته و مقابله با آنها با “ضد نویز” استفاده می کند. کاهش نویز به خوبی کار می کند، اما آیا شکاف قیمتی بین AirPods Pro و AirPods را توجیه می کند؟ که بستگی دارد.

AirPods Pro کار خوبی برای ساکت کردن تماشاگران انجام داد و دوندگان ماراتن شهر نیویورک را در خارج از خانه من تشویق کردند. اما وقتی من آپارتمانم را ترک کردم و به جشن ها پیوستم، این غنچه ها با تشویق تماشاگران همخوانی نداشتند.

من نتایج متفاوتی در مطب داشتم. هدفون ها به طور کامل زمزمه تهویه مطبوع ساختمان ما را از بین بردند، اما من به وضوح می توانستم صدای همکاران پرحرف و صدای تق تق یک کیبورد مکانیکی در نزدیکی را با موسیقی در سطوح کم صدا بشنوم. به طور مشابه، AirPods Pro رفت و آمد صبحگاهی من از منهتن به بروکلین را آرام کرد، اما هنوز مجبور بودم موسیقی را با صدای 75 درصد پخش کنم تا بر صدای جیغ قطار قدیمی F غلبه کنم.

بیشتر: بهترین هدفون حذف نویز | لپ تاپ مگ

با در نظر گرفتن این موضوع، انتظار سطح کاهش نویز را که از هدفون های روی گوشی دریافت می کنید، نداشته باشید، مانند هدفون Bose Noise Cancelling Headphones 700 .

چیزی که من در مورد ویژگی حذف نویز دوست دارم این است که چگونه یکپارچه کار می کند. فقط AirPods را در گوش خود قرار دهید، و صداها به طور خودکار با تشخیص مهر و موم مناسب کاهش می یابد. به طور متوسط، بین زمانی که هدفون را قرار می‌دادم و زمانی که ANC روشن می‌شد، کمتر از یک ثانیه تاخیر وجود داشت.

آیا نمی خواهید دنیای اطراف خود را مسدود کنید؟ AirPods Pro شما را با حالت شفافیت پوشش داده است. هنگامی که این مورد فعال است، هدفون‌های هدفون صداهای محیطی را وارد می‌کنند تا صدای محیط اطراف خود را بشنوید که گویی از هدفون استفاده نمی‌کنید. این ویژگی برای دوندگان یا افرادی که در شهرها زندگی می کنند و می خواهند از ترافیک اطراف خود آگاه شوند عالی است.

Advertisement

هدفون سونی WH-1000XM3 من دارای ویژگی مشابهی است که من مرتباً هنگام سفارش نوشیدنی در پرواز یا چت کردن با همکارانم در حین گوش دادن به موسیقی از آن استفاده می کنم.

جفت شدن و به اشتراک گذاری صدا

تراشه H1 داخل AirPods Pro جفت شدن با آیفون شما را آسان می کند. برای اتصال هدفون‌ها، فقط باید قاب AirPods Pro را باز کنم و وقتی منوی پاپ‌آپ در آیفون 8 پلاس من ظاهر شد، Connect را فشار داد.

برای جفت شدن با یک دستگاه مک یا غیر اپل ( تلفن اندروید یا رایانه شخصی ویندوز)، دکمه تنظیم را در پشت قاب AirPods Pro فشار داده و نگه دارید و از طریق تنظیمات بلوتوث دستگاه مربوطه متصل شوید.

اشتراک‌گذاری صدا یک ویژگی سرگرم‌کننده iOS 13 است که به شما امکان می‌دهد صدا را با چندین جفت AirPods یا محصولات سازگار Beats به اشتراک بگذارید. به این ترتیب، شما و یکی از دوستانتان می توانید به طور همزمان به یک آهنگ گوش دهید. می توانید به اشتراک گذاری صدا به عنوان یک تقسیم کننده هدفون نامرئی فکر کنید. در عمل، این ویژگی دقیقاً همانطور که انتظار داشتم کار کرد.

هنگامی که AirPods Pro و Beats Solo Pros را با آیفون 8 پلاس دارای iOS 13 جفت کردم، نماد جدیدی روی تنظیم کننده صدا در مرکز کنترل ظاهر شد. وقتی روی آیکون ضربه زدم، دو مجموعه هدفون را به هم متصل می‌کردم، بنابراین هر آهنگی که در آیفون 8 پلاس پخش می‌شد از هر دو مجموعه خارج می‌شد. اشتراک‌گذاری صدا با هر هدفون یا هدفون با پردازنده H1 یا W1 سازگار است. که شامل AirPods، AirPods Pro، Beats Solo Pro، Powerbeats Pro، Studio3 Wireless، BeatsX، Powerbeats3 Wireless و Solo3 Wireless است.

Apple Airpods Pro

کیفیت صدا

AirPods Pro صدای بسیار خوبی دارد. هدفون های بی سیم رقیب با این قیمت، مانند Sennheiser Momentum، کیفیت صدای بهتری را ارائه می دهند، اما تعادل و وضوح در AirPods Pro باید بیشتر شنوندگان را خوشحال کند.

من تست خود را با گوش دادن به “جوانی” دختر شروع کردم، که از طریق AirPods Pro صدایی واضح و واضح داشت. من حتی تحت تأثیر ضربه طبل‌ها قرار گرفتم که بعد از اولین همخوانی به داخل لگد زدند. آن نت های فرکانس پایین در Momentum True Wireless گوشتی تر اما گل آلودتر بودند. علی‌رغم بیس ضعیف، صحنه‌های صوتی گسترده‌تر جوانه‌های سنهایزر و آوازهای صمیمی‌تر آن را از AirPods Pro در این آهنگ برتری می‌دهد.

AirPods Pro به خوبی از پس چیدمان پیچیده ابزار در “جوانی” Glass Animals برآمد. درام ها، گیتارها و سینت سایزرها به خوبی از هم جدا شده بودند و آوازهای ظریف دیو بیلی واضح به نظر می رسید. من حتی از پایین‌تر لذت بردم، تا اینکه به Momentum True Wireless تغییر دادم و صدای شیرین یک باس عمیق و کنترل‌شده را شنیدم که در گوشم کوبید. ایرپادها نمی توانند به همان عمق برسند.

زمانی که با استفاده از AirPods Pro به “Blacktop” گوش دادم، آواز احساسی جولین بیکر، دلنشین و مشخص بود. من صدای تند گیتار آکوستیک را شنیدم، اما آن صدا هرگز از صدای ظریف خواننده کم نکرد. طنین سنگین‌تر و عمیق‌تر گیتار آکوستیک روی Momentum Wireless بیش از آن چیزی که دوست داشتم در آواز نفوذ کرد. در عین حال، مهر عمیقی که روی Momentums به دست می‌آورید، ارائه‌ای صمیمی‌تر و رو به جلو را امکان‌پذیر می‌کند که واقعاً به خوبی با تصنیف آکوستیک کار می‌کند.

بیشتر: چگونه با ایرپادهای اپل خود از آیفون عکس بگیرید

AirPods Pro به دلیل درج کم عمق خود، در مقایسه با صدای نزدیک‌تر و پویاتر Momentum دارای صدایی آرام است. Momentums همچنین در طول آزمایش من بلندتر از AirPods Pro بود.

کیفیت تماس

AirPods Pro کار را انجام می دهد، اما هیچ مانعی در کیفیت تماس نمی شکند. همکارم گفت وقتی از طریق میکروفون داخلی AirPods Pro با او صحبت کردم صدایم بلند بود اما خفه شد.

اگرچه صدای من خیلی واضح نبود، اما وقتی همکارم در خارج از دفتر شهر نیویورک با من تماس گرفت و بین سه جوانه جابجا شد، AirPods Pro بهتر از Amazon Echo Buds و Sony WF-1000XM3 بود. AirPods Pro همچنین کار مناسبی را انجام داد و صدای محیط را مسدود کرد، اگرچه قبل از ادامه مکالمه باید منتظر عبور آمبولانس و اتوبوس بودیم.

عمر باتری، شارژ و اتصال بلوتوث

اپل عمر باتری ایرپاد پرو را 4.5 ساعت برای هدفون ها ارزیابی می کند که فقط 30 دقیقه کمتر از مدت زمان کارکرد ایرپادهای معمولی است. این کیس ایرپاد پرو را 5 تا 6 بار قبل از نیاز به شارژ مجدد شارژ می کند که عمر باتری این جفت را تا 24 ساعت افزایش می دهد.

Apple Airpods Pro

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)
Advertisement

حدود 4 ساعت از AirPods Pro و گوش دادن به موسیقی و پخش ویدیو با ANC روشن بود، قبل از اینکه جوانه‌ها اعلانی مبنی بر عمر باتری کم به من نشان دهند.

این یک نتیجه مناسب است، اما مطمئناً جایی برای بهبود وجود دارد. سایر هدفون‌های بی‌سیم و حذف نویز با شارژ چندین ساعت بیشتر دوام می‌آورند. این شامل WF-1000XM3 (6 ساعت و 24 ساعت با کیس) و Master & Dynamic MW07 Plus (10 ساعت و 40 ساعت با کیس) می شود.

بیشتر: بلوتوث 4.0 چیست؟ توضیح بلوتوث هوشمند و هوشمند آماده …

وقتی شارژ کم می‌شود، می‌توانید AirPods Pro را در جعبه شارژ آن قرار دهید و تنها با 5 دقیقه شارژ، 1 ساعت زمان گوش دادن داشته باشید. متأسفانه، این کیس از ورودی اختصاصی لایتنینگ اپل استفاده می کند، نه از درگاه USB-C جهانی.

AirPods Pro از بلوتوث 5 استفاده می کند ، آخرین استاندارد، که سرعت انتقال سریع، عمر باتری بیشتر و برد نظری تا 800 فوت را ارائه می دهد. در عمل، ایرپاد پرو هنگامی که به سمت دیگر دفتر رفتم، ارتباط ثابتی با گوشی هوشمند وان پلاس 6 من برقرار کرد، اما زمانی که گوشه ای را گرد کردم و دیواری بین هدفون و گوشی قرار دادم، آن ها قطع شد.

خط پایین

Advertisement

AirPods Pro تقریبا از هر نظر بهتر از AirPods است.

طراحی جدید ضد تعریق بهتر به نظر می رسد و ایمن تر در گوش شما قرار می گیرد، کیفیت صدا کمی بهبود یافته است و ویژگی برجسته – حذف نویز فعال – به طور موثر صداهای محیط را کاهش می دهد (فقط انتظار معجزه نداشته باشید). هر چیزی را که در مورد ایرپادهای اصلی دوست داشتیم اضافه کنید – جفت شدن یکپارچه، اتصال بلوتوث قوی و راحتی عالی – و هیچ رزروی نداریم که AirPods Pros را بهترین هدفون بی‌سیم موجود امروزی معرفی کنیم.

اما این می تواند به زودی تغییر کند. عمر باتری و کیفیت صدا مواردی هستند که هدفون های رقیب از قبل بالاتر از AirPods Pro هستند. اگر Sennheiser، Sony، یا Master & Dynamic بتوانند شکاف را در سایر زمینه‌ها کاهش دهند، در این صورت مبارزه جدی با جوانه‌های اپل خواهند داشت. تا آن زمان، ایرپاد پرو برای کاربران آیفون (که 250 دلار در دست دارند) و یک جفت هدفون قویاً توصیه شده برای همه افراد آیفون، ضروری است.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]